Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Fiorentina - Atalanta

03.04.2024 21:00
pic

V 1. zápase semifinálového súboja Talianskeho pohára sa očakáva vo Fiorentine atraktívny futbal. Obidve mužstvá majú poriadne nabitý program a Atalanta má momentálne lepšiu formu.

Domáci nenadviazali na parádnu jeseň a v roku 2024 sa z 15-ich zápasov tešili iba z dvoch ligových víťazstiev a tretie dosiahli v Konferenčnej lige v Budapešti s Mac.Haifou (4:3). V odvete im stačila na postup do štvrťfinále remíza 1:1 na vlastnom trávniku a 4 dni predtým uhrali nerozhodný výsledok aj s AS Roma (5.) 2:2. Poslednú sobotu hrali tretíkrát za sebou doma a tentoraz nestačili na AC Milan (2.) 1:2. V Talianskom pohári hrali zatiaľ dve kolá a po penaltovom rozstrele s druholigovou Parmou (2:2) si to zopakovali aj vo štvrťfinále s Bolognou (0:0). Jediným zraneným je O. Christensen.

Hostia vstúpili do roku 2024 ako uragán a v ôsmich vystúpeniach nevyhrali jediné pri remíze na trávniku AS Roma (5.) 1:1. Po piatich víťazstvách za sebou uhrali bod aj na štadióne AC Milan (2.) 1:1, no po dvoch prehrách ich čakal súboj Európskej ligy so Sportingom Lisabon ((1:1v, 2:1d). V ňom uspeli, k tomu pridali remízu na trávniku Juventusu (3.) 2:2 a v sobotnej generálke excelovali vonku s Napoli (8.) 3:0. Prišli však pritom o Scalviniho so Zappacostom a ich štart je otázny. Navyše si nezahrá ani De Ketelaere.

Vo vzájomných zápasoch sa v posledných sezónach darilo viac Fiorentine. Z posledných šiestich duelov prehrala iba vlani vonku a naposledy vyhrala doma na jeseň 3:2. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +2,5, prípadne dvojitú šancu 0-0. Skúsiť to môžete aj kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - remíza (zápas)
 - Počet gólov - viac ako 3,5 (zápas)
 - Dá gól - Belotti dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.