Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Fenerbahce - Nordsjaelland

21.09.2023 18:45
pic

Turecký vicemajster vstupuje do skupinovej fázy Konferenčnej ligy súbojom proti dánskemu Nordsjaellandu a pred zrakmi svojich divákov by nemal zaváhať.

Domáci opäť nezískali majstrovský titul a v tomto ročníku museli hrať kvalifikáciu Konferenčnej ligy. V nej postupne vyradili Zimbru Kišinev (5:0d, 4:0v), Mariborom (3:1d, 3:0v) a v play-off nedali ani najmenšiu šancu holandskému T.Enschede (5:1d, 1:0v). Popritom stihli vyhrať všetky štyri ligové zápasy a tak majú na konte parádnu sériu 11-ich víťazných duelov za sebou, ktorá by sa nemala skončiť ani v úvodnom vystúpení skupinovej fázy KL.

Hostia odohrali predvlani katastrofálnu sezónu a tak vlaňajšie 2. miesto bolo úspechom. Nový ročník začali štyrmi ligovými víťazstvami a k tomu pridali postup v Konferenčnej lige cez rumunské FCSB (0:0v, 2:0d). Nasledovala prehra v Silkeborgu (0:2), ale to sa už chystali na play-off KL s Part-Beograd (5:0d, 1:0v) a zvládli ho parádne. V posledných dvoch ligových kolách remizovali v Lyngby (1:1) aj doma s majstrovským FC Kodaň (2:2) a tretie deľba bodov by bola ako víťazstvo.

Vo vzájomných zápasoch sa ešte nestretli a favorit je samozrejme domáci tím. Ani o góly by nemusela byť núdza a stávkujúcim radíme vsadiť na Výsledok zápasu a počet gólov 1/+2,5, prípadne to skúste kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - Fenerbahce vyhrá (zápas)
 - Počet gólov - viac ako 3,5 (zápas)
 - Dá gól - Tadič prvý strelec (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.