Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

FC Sevilla - Barcelona

26.05.2024 21:00
pic

Posledný zápas tohtoročnej španielskej La Ligy sa bude konať v nedeľu večer na štadióne FC Sevilla, kam pricestuje neúspešný obhajca titulu z Barcelony.

Domácim sa podarilo vyhrať od konca marca prvýkrát v sezóne tri zápasy za sebou a remíze v mestskom derby s Betisom (7.) 1:1, pridali na svoj účet ďalšie tri body s Granadou (19.) 3:0. Definitívne sa tak vyhli boju o záchranu a nevrátili ich tam už ani posledné tri prehry vo Villarreale (8.) 2:3, aj Bilbau (5.) 0:2 a medzitým doma s Cadizom (18.) 0:1. Sezónu už potrebujú ukončiť, lebo na dlhý zoznam zranených pribudli tri opory Navas, Ocampos aj Acuňa a tak poteší aj návrat Soumareho po treste.

Blaugranas budú chcieť uzavrieť sezónu víťazne a naznačili to už v predchádzajúcich troch vystúpeniach, keď ani raz nezaváhali. Doma si poradili s Realom Sociedad (6.) 2:0, aj pred týždňom s Vallecanom (16.) 3:0 a medzitým uspeli aj poslednú Almeriu (20.) 0:2. Definitívne odrazili atak Girony a skončia na 2. priečke. Tentoraz dostane určite priestor viacero náhradníkov a aj v bráne bude pravdepodobne Peňa.

Vo vzájomných zápasoch zvíťazila Sevilla v lige naposledy v decembri 2015. V posledných štyroch dueloch nebodovala a dokonca ani nedala gól. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku, prípadne na počet gólov Barcelony v 1. polčase +0,5. Nájsť si môžete aj výhernú kombináciu v obľúbenom Betbuilderi

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - Barcelona vyhrá (zápas)
 - Góly tímu - Barcelona viac ako 0,5 (1.polčas)
 - Dá gól - Raphinha dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.