Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Dunajská Streda – Slovan

30.6.2020
pic

O titule je síce už rozhodnuté, ale v stredu na Žitnom ostrove nás rozhodne nečaká žiadny nudný zápas. Hráči Dunajskej Stredy sa budú chcieť na majstra vytiahnuť. Navyše na zápase bude môcť byť už polovica kapacity štadióna, takže domácich budú hnať aj fanúšikovia.

Oba tímy hrali naposledy pred týždňom v pohári. Kým Slovan vyhral aj v odvete proti Zlatým Moravciam (2:0) a môže sa tešiť na finále, DAC nezvládol duel pod Čebraťom, keď prehral 0:3 a nepostúpil. Vo Fortuna lige však DAC vyhral oba zápasy po reštarte (Michalovce doma 5:0 a Trnava vonku 2:0) a ešte môže zabojovať o 2. priečku, na ktorú momentálne stráca štyri body.

Slovan je po reštarte stopercentný a aj napriek istote titulu a blížiacemu sa finále pohára proti Ružomberku určite nič nevypustí. Tréner Ján Kozák sa vyjadril, že chce vyhrať všetky zostávajúce stretnutia a berie ich ako dobrú prípravu na súboje v pohárovej Európe.

Každopádne, DAC je doma silný, v MOL Aréne vyhral posledné dva vzájomné duely proti Slovanu. Na jeseň 5:2 a v predchádzajúcej sezóne 1:0. A podľa nás neprehrá ani tentokrát. Na tiket dávame tip – 10.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky