Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

CSKA Moskva – SKA Petrohrad

03.10.2022 18:30
pic

V tradičnom šlágri Západnej konferencie KHL si majstrovské CSKA Moskva potrebuje zlepšiť bilanciu, ale Petrohradu to zatiaľ ide nad očakávania.

Domáci vstúpili do ďalšej sezóny parádne, keď v otváracom zápase a opakovanom finále o Gagarinov pohár deklasovali doma Magnitogorsk (6:2). Po dvoch prehrách za sebou pre zmenu trikrát zvíťazili, ale v posledných piatich vystúpeniach je to poriadna bieda. Vyhrali jediný súboj v mestskom derby so Sp.Moskva (3:2p) aj to až po predĺžení. Dvakrát prehrali na ľade Kunlunu (1:2p, 4:5p) a nestačili ani vonku na Din.Minsk (1:3) či doma Novosibirsk (1:3). Lotériou je aj výber brankárov, lebo Šaryčenkov ani Reideborn zatiaľ nie sú veľkými oporami.

Hostia sa museli vyrovnať s odchodom viacerých zahraničných a najmä fínskych ťahúňov, ale zdá sa, že sa im to podarilo. V 13-ich dueloch odchádzali z ľadu iba raz ako porazení a aj to doma s Din.Moskva (1:2p) až po samostatných nájazdoch. V posledných troch dueloch sa im začalo dariť aj strelecky a po dvoch domácich víťazstvách s N.Novgorodom (3:0) aj Vladivostokom (6:0) nedali šancu ani vonku Din.Minsk (5:1). Dve čisté kontá vychytal brankár Nikolajev a ten je viac ako rovnocennou náhradou za zraneného Samonova. Zranení sú stále Švec-Rogovoj s Pašninom a pribudol k nim Bielorus Komarov.

Vo vzájomných zápasoch sa v dlhodobých častiach darí najmä domácim tímom, ale Petrohrad bol najlepším tímom vonku už aj vlani a v tom pokračuje. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 2-2.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.