Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Crystal Palace - Nottingham

28.05.2023 17:30
pic

Zápas bez tlaku. Aj tak sa dá nazvať súboj medzi Crystal Palace a Nottinghamom. Jeden je v bezpečnom strede tabuľky, druhý úspešne zachránený. Uvidíme o to viac gólov?

Crystal Palace prežíval pár mesiacov dozadu pod Vieirom veľmi ťažké chvíle. Ťahali sériu desiatich zápasov bez výhry a ofenzívne sa veľmi trápili. Určite to ale nebolo iba o manažérovi, veď veľká väčšina týchto zápasov bola proti tímom, ktoré sú kvalitou výrazne lepšie ako Palace. Vedenie sa napriek tomu rozhodlo pre veľmi prekvapujúci krok. Odvolalo Vieiru a vedením tímu poverili Hodgsona. Hneď po príchode sa výkony tímu výrazne zlepšili. Ofenzívne začali hrať na výbornú. V prvých troch zápasoch pod Hodgsonom dali deväť gólov a bodovo nestratili. Dnes majú bodov 44, sú jedenásti. Doma získali 27 bodov (skóre 20:22). V ostatných štyroch zápasoch doma získali desať bodov.

Na druhej strane máme Nottingham, ktorý sa úspešne zachránil. Pred sezónou sa im veľké šance nedávali, veď v min.sezóne sa spoliehali na množstvo hosťujúcich hráčov a do tímu prišlo rekordné množstvo posíl. Len málokto si vedel predstaviť, že si to všetko spolu správne sadne. V úvode sezóny aj všetko nasvedčovalo tomu, že nesadne. Ešte po pätnástom kole boli poslední a herne sa trápili. Vedenie ale ostalo verné manažérovi Cooperovi, ktorý tím vytiahol do Premier League. Kľúčová smerom k záchrane bola skvelá domáca forma. Doma získali 30 bodov, posledné tri vyhrali. Celkovo majú bodov 37 a sú šestnásti. Pohoršiť si už nemôžu. Vonku ale získali najmenej bodov - sedem (skóre 10:43) a majú tak u súperov najhoršiu defenzívu.

V posledných štyroch zápasoch doma dalo Palace deväť gólov a to v jednom ešte hrali bezgólovo. Nottingham zas v posledných ôsmich zápasoch vonku vždy inkasoval aspoň dvakrát. V ostatných troch ale aj dali päť gólov.

Náš tip: Výsledok zápasu a počet gólov v zápase: Crystal Palace/ +2.5

Náš BETBUILDER tip:
 - Zápas - Crystal Palace
 - Oba tímy dajú gól - Áno
 - Strelec gólu - Ebere Eze
 - Zápasové štatistiky tímu - Crystal Palace strely celkom 14+ (posledné štyri zápasy doma - 17,16,12 a 31)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.