Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Coachella Valley Firebirds - Hershey 1.z.

09.06.2023 04:00
pic

Vo štvrtok v noci sa rozbehne finálová séria hokejovej AHL. Prekvapenie sezóny nováčik Coachella privíta v 1. zápase na vlastnom štadióne Hershey.

Domáci tím bol založený ako farmárske mužstvo Seattle, ktoré vlani vstúpili do NHL. Pre problémy so štadiónom sa však dostali do ligového kolotoču až v tejto sezóne a o to úspešnejšie. V základnej časti nazbierali v 72-och dueloch až 103 bodov a lepší bol iba víťaz ich divízie Calgary (106). V play-off sa poriadne zapotili už v predkole s Tucsonom (2:1) a rovnako to bolo aj v nasledujúcich sériách s Coloradom (3:2) aj s favorizovaným Calgary (3:2). Vo finále konferencie s Milwaukee (4:2) prvýkrát nepotrebovali plnú porciu zápasov a posledný si ušetrili. Po dvoch dňoch voľna ich už čaká úvodný duel finále a diváci ich budú hnať k ďalšiemu úspechu. V kanadskom bodovaní play-off sú na čele až piati hráči tímu vrátane suverénne najlepšieho strelca McCormicka s 12-mi gólmi.

Hostia triumfovali v AHL dve sezóny za sebou, ale to už bolo pred 13-mi rokmi. Vlani sa ledva dostali do vyraďovacej časti a hneď z nej vypadli. Túto sezónu však takmer vyhrali základnú časť vo Východnej konferencii a v play-off hrali výborne. V prvých dvoch sériách so Charlotte (3:1) a Hartfordom (3:0) stratili jediný zápas a v konferenčnom finále s Rochesterom (4:2) si sériu skomplikovali nečakanými dvomi prehrami na vlastnom štadióne v 1. a 5. zápase. Vonku doteraz ešte neprehrali a pokúsia sa o to opäť.

Vo vzájomných zápasoch sa ešte nestretli a stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +5,5, prípadne na hostí ako Víťazov zápasu do rozhodnutia.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.