Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Club Brugge - Sint Truiden

15.01.2022 20:45
pic

Majster z Brúgg nie je v najlepšej forme, po 21.kole stráca na lídra ligy už sedem bodov. V sobotu večer na svojom štadióne privíta trinásty Sint Truiden.

Club Bruggy sú aktuálne na druhom mieste, po poslednom kole ale na prekvapujúceho lídra z Bruselu (St.Gilloise) strácajú už sedem bodov. V derby na štadióne Cerle Bruggy prehrali 2:0 a tešiť ich môže jedine to, že líder ligy takisto zaváhal, keď doma proti Gentu len remizoval. Club Bruggy odohrali po novom roku aj dva priateľské zápasy, keď síce neinkasovali, no dali len jeden gól, aj keď proti tímu Puskas Academy boli veľkým favoritom. Oveľa viac ich ale určite mrzia posledné výsledky v lige. Okrem prehry v mestskom derby nestačili doma ani na Anderlecht (2:2), keď v zápase neboli lepším tímom a zápas vyrovnali až päť minút pred koncom riadnej hracej doby. Mimo hru majú šiestich hráčov, no našťastie pre nich, ani jeden z nich nepatrí do základu tímu. 

Na strane druhej máme Sint Truiden, ktorý je aktuálne na trinástom mieste, pričom má na konte 24 bodov (skóre 22:31). Ich súper má bodov 40 (skóre 41:28). Ich forma je dosť biedna, z posledných šiestich zápasov prehrali hneď päť, pričom prehrali posledné tri zápasy vonku, dali v nich len jeden gól. Proti Bruggám prehrali posledných šesť vzájomných zápasov, vrátane posledný štyroch vonku, inkasovali v nich spolu dvanásť gólov. 

Toto je ideálny zápas pre domácich na to, aby nabrali nejaké sebavedomie. V posledných štyroch zápasoch doma dali dvanásť gólov a vždy vyhrali. Stávkujúcim odporúčame vsadiť na výhru domácich s tým, že v zápase uvidíme aspoň tri góly (1/+2.5). 

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky