Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Clermont - Paris SG

30.09.2023 17:00
pic

Obhajca titulu vo francúzskej Ligue 1 Paris SG pred týždňom doslova rozstrieľal jedného z najväčších konkurentov a na trávniku Clermontu by to mala byť jednoznačná záležitosť.

Domáci patrili na konci poslednej sezóny medzi najúspešnejších a z 10-ich duelov nevyhrali iba dvakrát. Úvod nového ročníka je však priam katastrofou. V šiestich kolách uhrali jediný bod za remízu v Toulouse (2:2) a samozrejme sa usadili na dne tabuľky. Počas reprezentačnej prestávky sa chceli rozohrať s druholigovým Bordeaux (1:3), ale aj z toho bola porážka. S výnimkou Monaca ešte nemali proti sebe ani papierovo najväčších favoritov a jeden taký ich čaká.

Parížania majú za sebou tri domáce vystúpenia za sebou. V tom prvom si pripísali na svoje konto prvú ligovú porážku s Nice (2:3), ale o 4 dni neskôr nedali šancu Dortmundu (2:0) v Lige majstrov a do tretice triumfovali v očakávanom súboji s Marseille (4:0) rozdielom triedy. Nepríjemnosťou je zranenie Mbappého, ktorý odohral iba polhodinu a pravdepodobne si tentoraz nezahrá spolu s viacerými zranenými na čele s Asensiom či Kimpembem.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli iba v dvoch posledných sezónach. Trikrát za sebou jednoznačne zvíťazil favorit, na pôde súpera 6:1 aj 5:0, ale posledný súboj doma prehral 2:3, no oslavy titulu už boli v plnom prúde. Stávkujúcim radíme vsadiť na Výsledok zápasu a počet gólov 2/+2,5, prípadne to skúste kombináciou v obľúbenom Betbuilderi.

Náš BETBUILDER  tip:
 
- Výsledok - Paris SG vyhrá (1.polčas)
 - Počet gólov - viac ako 2,5 (zápas)
 - Dá gól - Dembele dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.