Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Chelsea - Brighton

27.09.2023 20:45
pic

Zdvihne sa Chelsea v súboji Ligového pohára proti rozbehnutému Brightonu, ktorý však na rozdiel od domácich bojuje aj v pohárovej Európe a nahustený program by ho s pribúdajúcimi zápasmi mohol pribrzdiť?

Chelsea sa stále nedarí pozviechať a pomôcť by jej mohol práve duel v Ligovom pohári proti Brightonu. Domácich decimujú najmä zranenie, do toho sa trápia v koncovke a tak nečudo, že v tejto sezóne vyhrali len jeden ligový duel a pridali tesnú výhru 2:1 v Ligovom pohári nad štvrtoligovým Wimbledonom. Chelsea navyše neskórovali v posledných troch ligových dueloch, v ktorých získala jediný bod. Mimo zostavy sú aktuálne Fofana, Nkunku, Lavia, Chalobah, James, Chukwuemeka, Badiashile, Madueke aj Bettinelli, tak tréner Pochettino možno bude musieť nasadiť aj niektorých kľúčových hráčov. Domáci však nehrajú pohárovú Európu a uspieť v zápase s nepríjemným Brightonom by im mohlo zdvihnúť sebavedomie.

Brighton sezónu naštartoval parádne, keď vyhral päť zo šiestich ligových duelov (5-0-1) a na rozdiel od jeho najbližšieho súpera sa mu darí v koncovke. Nevyšiel mu však premiéra v pohárovej Európe, keď v prvom zápase skupiny Európskej ligy nestačil doma na AEK (2:3). Náladu si však vylepšil cez víkend, keď otočil ligový duel s Bournemouth z 0:1 na 3:1. Vonku vyhrali „čajky“ v tejto sezóne oba zápasy a to vrátane triumf 3:1 na Old Trafford. Práve účinkovanie v Európskej lige však pre hostí nie je zvykom a tak je možné, že práve Ligový pohár by hosťom mohol byť na obtiaž. Okrem dlhodobo absentujúcich Encisa s Moderom, je v tomto prípade otázny aj štart Milnera s Grossom.

Nechcem povedať, žeby Brighton tento súboj vypustil, ale je dosť možné, že oveľa väčšiu motiváciu uspieť bude mať Chelsea. Aj preto by som tu možno skúsil stávku na postup domáceho tímu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.