Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Chelsea - AC Milan

05.10.2022 21:00
pic

Chelsea uhrala v prvých dvoch dueloch len bod, a tak by potrebovala bodovať naplno proti lídrovi skupiny z Milána.

Úvodná šokujúca prehra v Záhrebe (0:1) stála miesto šéfa lavičky Tuchela. Jeho nástupca Potter následne uhral bod so Salzburgom (1:1), ale jeho prvý zápas v domácej súťaži na ihrisku nepríjemného Crystal Palace bol víťazný (2:1). Svojho predchádzajúceho zamestnávateľa z Brightonu dostal medzi najlepšiu štvorku Premier League, a tak sa očakáva, že bude pokračovať vo víťaznom ťažení. Naďalej mu chýba hnací motor zálohy Kante, ktorý už, ale začal s tréningom.

Zranenia začali kosiť AC Miláno, ktoré si v doterajšom priebehu LM poradilo so Záhrebom (3:1) a uhralo dobrý bod v Salzburgu (1:1). Pri ligovom triumfe v Empoli (3:1) však prišlo až o trojicu hráčov (Kjaer, Calabria, Saelemaekers) a poslední dvaja menovaní si červeno-čierny dres v tomto roku už na seba zrejme neoblečú. Pridali sa tak k dlhodobo zranenému Ibrahimovičovi a Florenzimu. Okrem nich chýbajú aj brankár Maignan a obranca Hernandez. Cez víkend bol okrem výhry pozitívom aj gólový návrat Rebiča, na ktorý mu stačilo 18 minút. Do zostavy sa vracia tiež Origi. Milánčania strácajú z 5.miesta v Serie A na vedúci Neapol len tri body.

Dnešní súperi na seba narazili v súťažnom zápolení len v roku 1999, kedy sa dvakrát rozišli nerozhodne. Teraz pod taktovkou nového trénera, proti zraneniami zdecimovaným hosťom verím futbalistom Chelsea, ktorým situácia velí zvíťaziť. Zápas 1

Zvoľte si typy stávok.