1.01
1000

Celta Vigo - Cadiz

04.12.2023 21:00

V pondelkovej dohrávke 15. kola španielskej La Ligy má Celta Vigo ďalšiu šancu dostať sa z pásma zostupu a Cadiz urobí všetko preto, aby mu to neumožnil.

Domáci sa stále nevedia dostať z veľkej krízy a 8 bodov to 14-ich kôl je priam tragických. Doteraz vyhrali jediný duel na trávniku poslednej Almerie (20.) 3:2 ešte vo 4. kole. Odvtedy uhrali v 10-ich ligových vystúpeniach 4 body, z toho tri na svojom štadióne. V posledných troch dueloch však ukázali výrazné zlepšenie, keď po domácej remíze so Sevillou (15.) 1:1 nespravodlivo prehrali na pôde Bilbaa (5.) 3:4 gólom z diskutabilnej penalty v 96. minúty. Aj naposledy boli vo Valencii (9.) 0:0 viac ako vyrovnaným súperom a súperovi nedovolili ani jedinú strelu na bránu. Chýbať bude iba Aidoo.

Hostia začali sezónu veľmi dobre, veď v štyroch súbojoch uhrali 7 bodov a dvakrát bodovali naplno na svojom trávniku. V nasledujúcich 10-ich ligových súbojoch však uhrali už iba 4 body za 4 remízy a z posledných siedmich to dokázali iba dvakrát. Zvládli to doma so Sevillou (15.) 2:2 a v strede posledného týždňa v dohrávke na Mallorce (17.) 1:1. Bol to iba druhý bod zo štadiónov súperov a s tretím by boli tentoraz určite spokojní. Musia to zvládnuť bez Kouameho, Escalanteho, L. Hernandeza, San Emeteria a pravdepodobne aj Navarra.

Vo vzájomných zápasoch sa vlani tešili iba domáce tímy a Celta vyhrala jednoznačne 3:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku, pre odvážnejších aj po 1. polčase. Skúsiť to môžete aj kombináciou v Betbuilderi