Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Celta Vigo – Betis

02.10.2022 16:15
pic

Futbalisti Celty Vigo potrebujú po dvoch vysokých prehrách opäť získavať body, ale v súboji so silným Betisom to vôbec nebude jednoduché.

Domáci v doterajších šiestich kolách uhrali 7 bodov a musia byť s nimi relatívne spokojní. Porazili vonku Gironu (1:0) aj doma Cadiz (3:0). Predtým prehrali na vlastnom trávniku s Realom Madrid (1:4) a v posledných dvoch kolách nestačili vonku na Atl.Madrid (1:4) ani Valenciu (0:3). Prehry so silnými mužstvami sa dali čakať, no určite nie s takými rozdielmi. V tomto súboji bude chýbať opäť Pacienca a s ním aj naposledy vylúčený Cervi.

Sevillčania prehrali síce na trávniku majstrovského Realu Madrid (1:2), ale to bola ich zároveň jediná prehra z posledných 10-ich vystúpení. V posledných štyroch boli 100%-ní a okrem víťazstiev v Európskej lige vonku s HJK Helsinki (2:0) aj doma s Ludogortsom (3:2), vyhrali aj dva ligové súboje na vlastnom štadióne s Villarrealom (1:0) a naposledy Gironou (2:1). Horšie že sú zranení obidvaja kľúčoví útočníci Juanmi s Fekirom a mimo je aj Camarasa.

Vo vzájomných zápasoch neprehral Betis vonku už štyri sezóny za sebou a jedinú porážku si pripísala vlani doma. Stávkujúcim radíme vsadiť na opatrný dvojtip 02, prípadne skúsiť dvojitú šancu 2-2.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.