1.01
1000

Cadiz - Barcelona

13.04.2024 21:00

Sobotný večerný zápas španielskej La Ligy sa bude hrať tentoraz v Cadize, ktorý dvakrát využil vlastné prostredie a potreboval by to aj s favorizovanou Barcelonou.

Domáci si pripísali dve víťazstvá v prvých štyroch kolách, ale na to tretie opäť pred zrakmi svojich divákov si museli počkať až na začiatok marca. Úplne nečakane porazili Atl.Madrid (4.) 2:0 a zlepšenie naznačili už predtým dvomi remízami s Celtou Vigo (17.) 2:2 aj vo Vallecane (16.) 1:1. Pred reprezentačnou prestávkou nestačili vonku na Real Sociedad (6.) 0:2, ale naposledy si pripísali dôležitý triumf s Granadou (19.) 1:0. Stále sú tak v hre o záchranu, ale nič jednoduché ich nečaká. Výrazne pomohlo doliečenie Juanmiho, ale pre zmenu chýbajú Kouame, M. Gomez, San Emeterio aj L. Hernandez.

Ešte stále úradujúci majstri predviedli v posledných vystúpeniach opäť výborné výkony. Vyhrali 5-krát za sebou a v posledných 12-ich zápasoch nevyhrali iba pri troch remízach. Výborne im to ide najmä vonku, veď v šiestich ligových dueloch stratili body iba v Bilbau (5.) 0:0 a naposledy v lige suverénne dominovali na pôde Atl.Madrid (4.) 3:0. V stredu to potvrdili aj v Lige majstrov na trávniku Paris SG (3:2) a už v utorok ich čaká dôležitá odveta o postup do semifinále. Povinne oddychovať budú vykartovaný Lewandowski s Cancelom, ale určite aj ich náhradníci na čele s Joao Felixom majú vysokú kvalitu.

Vo vzájomných zápasoch vyhrala Barcelona štyrikrát za sebou, 5-krát neinkasovala a vlani v Cadize zvíťazila vysoko 4:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1. gól minúta 28+, prípadne na dvojitú šancu 0-0.. Možnosť máte aj kombináciami v obľúbenom Betbuilderi