Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Brentford - Man.City

28.05.2023 17:30
pic

Brentford živí šance na Konferenčnú ligu, ale nato potrebuje ukončiť 25 zápasov trvajúcu sériu majstrovského City bez porážky a okrem toho zaváhanie ďalších dvoch súperov.

Každopádne Bees sa po štyroch výhrach z ostatných piatich zápasov vrátili do hry o miestenku do Európy a aj keď šanca nie je veľká, tak nádej umiera až posledná. Domáci aj bez potrestaného Toneyho pokračujú v dobrých výkonoch a doma neprehrali trikrát v rade, pričom v posledných dvoch súbojoch bodovali naplno. V tomto kalendárnom roku prehrali v lige na svojom štadióne jediný zápas a aj to s Newcatleom, ale oberať o body tímy z prvej šestky sa im inak celkom darí, o čom sa presvedčili aj hráči majstrovského City, ktorí po domácej prehre 1:2 museli skloniť hlavy.

Cityzens mali už minulý víkend jasno, keď zaváhal Arsenal a tak Guardiola proti Chelsea pošetril čo sa dalo a aj tak čerstvý majster uspel doma 1:0. V dohrávke proti Brightonu už hostia nastúpili v podstatne silnejšom zložení a na Amex Stadium im to stačilo na bod za remízu 1:1. Cityzens síce prišli o sériu víťazstiev, ale neprehrali už 25 zápasov v rade a to od začiatku februára, kedy nestačili vonku na Tottenham. Zverenci Pepa Guardiolu vyhrali v tejto sezóne v Premier League päť zo šiestich zápasov v Londýne a navrch mali aj pri poslednej návšteve Brentfordu v decembri 2021.

Brentfordu okrem Toneyho budú chýbať aj Jansson, Lewis-Potter a Norgaard, ale s čím v tomto súboji vyrukuje Guardiola ťažko predpovedať. Každopádne k dispozícii by nemal mať iba Akého.

Bees už v tejto sezóne potvrdili, že favoriti si na nich musia dávať pozor a vedia o tom svoje aj hráči Cityzens. Väčšia motivácia je jednoznačne na strane domáceho tímu a aj by som aj preto skúsil stávku 10.

Náš BETBUILDER tip:
 - Dvojitá šanca - Brentford alebo remíza (zápas)
 - Počet gólov - viac ako 2,5 (zápas)
 - Oba tímy dajú gól - áno (zápas)

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky