Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Bologna - Napoli

28.05.2023 15:00
pic

Tak ako novopečený majster z Neapola ani Bologna o nič mimoriadne nehrá, ale tá útočí na svoje najlepšie umiestnenie po 21 rokoch.

Futbalisti Bologne (9.) naposledy sfúkli zostupujúce Cremonese 5:1, čím ukončili 6-zápasovú sériu bez výhry. Počas nej však 4-krát remizovali, okrem iného aj s AC Milánom, Juventusom a AS Rím, takže nemožno hovoriť o nejakom výpadku formy. Predtým na ihrisku ďalšieho celku hrajúceho o Európu Atalanty, dokonca zvíťazilo. Súperi Bologne to majú ťažké najmä na jej štadióne, kde prehrala iba trikrát, čo je štvrtý najnižší počet v lige a spoločne s Interom tu inkasovala najmenej gólov (12). V nedeľu bude chýbať trojica Orsolini, Soriano a Soumaoro.

Neapol od spečatenia titulu na ihrisku Udinese (1:1), zdolal doma Fiorentinu (1:0) a naposledy aj milánsky Inter (3:1). Medzitým prehral v Monze (0:2). V posledných dueloch však nastupuje v pozmenených zostavách a priestor dostávajú aj menej vyťažení hráči vrátane brankárskej dvojky Golliniho. Tréner Spalletti by aj v nedeľu mal poslať na ihrisko kombinovanú zostavu. Dá sa však počítať s nasadením Osimhena, ktorý stále nemá celkom istú pozíciu kanoniera ligy.

Bologna zažíva najlepšiu sezónu za dlhé roky a pravidelne v nej oberá o body aj favoritov. Oslavujúcich hráčov Neapola je už ťažšie motivovať k neustálemu víťazeniu, k tomu dostávajú väčší priestor aj hráči z lavičky a mohli by sme vidieť ofenzívnejšie predstavenie, nakoľko ani jednému o nič veľké nejde. Bologna je doma jeden z najlepších tímov, proti čerstvému majstrovi sa viac vyhecuje ako on na ňu a tento duel neprehrá. Nie je tiež vylúčené, že ho po štyroch rokoch aj zdolá. Zápas 10

Náš BETBUILDER tip:
 - Zápas – Bologna vyhrá (Zápas)
 - Oba tímy dajú gól - Áno (Zápas)
 - Počet gólov – viac ako 0,5 (1.polčas)

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky