Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

B.Bystrica – Ružomberok

06.08.2022 18:00
pic

Derby cez kopec, ktorý sa uskutoční po siedmich rokoch. Nováčik z Banskej Bystrice privíta Ružomberok. Koľko divákov zavíta na Štiavničky na obnovenú premiéru Dukly vo Fortuna lige?

Banská Bystrica so ziskom troch bodov je momentálne deviata, pričom úvodné tri stretnutia odohrala na štadiónoch súperov. Tak ako Dukla príjemne prekvapila v Trnave, o týždeň úplne vybuchla v Žiline.  Príprava Banskobystričanov na derby sa začal stretnutím s fanúšikmi, na ktorom predstavili aj maskota klubu, vlka Dukyho. Podľa trénera Ščasného to bude veľký boj, nikto nikomu nedaruje nič. Zdravotný stav kádra Dukly je uspokojiví. Je zaujímavé, že práve Ružomberok je doteraz posledný súper, ktorý v rámci Fortuna ligy zavítal na Štiavničky. Je zaujímavé, že v súťažnom zápase Dukla naposledy doma prehrala presne pred rokom.

V Ružomberku prevláda sklamanie. V EKL už vypadol a v lige má iba päť bodov. Sklamaním bola domáca remíza s Podbrezovou. Stratené body by Ruža rada získala na Štiavničkách. Bude to mať veľmi ťažké, keďže má zranených veľa hráčov: Šefčíka, Zsigmunda, Boďu, Domonkosa, Kochana, Krajčírika, Madleňáka, Bobčeka a Kelemena. Hostia by mohli ťažiť zo skúseností. Ak sa im podarí ubrániť Depetrisa a Polievku, získajú minimálne bod.

Síce bude to opatrná hra, no oba tímy dajú gól. 

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky