Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Barcelona - Getafe

24.02.2024 16:15
pic

Barcelončania sa pripravili v poslednom vystúpení na vlastnom štadióne o ďalšie dôležité body a divákom majú proti Getafe čo vynahrádzať.

Domáci síce neprehrali 5 zápasov za sebou, ale ani táto bilancia ich veľmi nepoteší. Body totiž stratili na svojom trávniku s predposlednou Granadou (19.) 3:3 a vôbec sa nepoučili z prekvapujúcej domácej prehry s Villarrealom (13.) 3:5. Podstatne viac sa im darilo vonku, kde hrali v týždni aj prvý osemfinálový duel Ligy majstrov s Napoli (1:1) a remíza je podstatne lichotivejšia pre súpera. Malé zranenie si priviezol Yamal a skôr začne na lavičke náhradníkov. Naopak po zranení je už úplne fit Joao Felix so Sergi Robertom.

Hostia sú v tejto sezóne na nepoznanie. Po dlhých rokoch bojov o prvoligovú existenciu si tentoraz robia zálusk na európske pohára, To si už pritom výrazne pohoršili na začiatku nového roku, keď zo šiestich zápasov neprehrali iba dvakrát. Stopku im pritom vystavila FC Sevilla ((15.) 1:3 v Španielskom pohári, ale po tretej domácej prehre s Realom Madrid (1.) 0:2 sa im v posledných troch dueloch opäť darilo. Vonku uhrali cenné remízy s Betisom (7.) 1:1 aj pred týždňom vo Villarreale (13.) 1:1 a medzitým porazili doma Celtu Vigo (17.) 3:2. Horšie že už do konca sezóny vypadol Arambarri a Anglieri s J. Martinom sú neistí.

Vo vzájomných zápasoch sa trikrát za sebou zrodila na trávniku Getafe bezgólová remíza a jediný gól padol v Barcelone. Tá vyhrali 5 rokov doma za sebou a favoritom je opäť. Stávkujúcim radíme vsadiť na Barcelonu že nedá gól v oboch polčasoch, prípadne na počet gólov -3. Skúsiť to môžete aj kombináciami v obľúbenom Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Počet gólov - menej ako 2,5 (zápas)
 - Rohové kopy tímu - Barcelona viac ako 5,5 (zápas)
 - Karty hráča - Alvarez dostane kartu (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.