Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

AZ Alkmaar - Heracles

28.09.2023 20:00
pic

Alkmaar doteraz nestratil ani bod a úlohu favorita sa pokúsi potvrdiť aj proti nováčikovi súťaže, ktorý sa však zatiaľ drží pomerne dobre.

Päť zápasov a päť ligových výhier, to pred dohrávkami 3. kola dokázal okrem AZ už iba PSV Eindhoven. Aj napriek tomu, že Alkmaar prišiel pred sezónou o niekoľko dôležitých mien zo základu, tak dokáže držať krok a v aktuálnej sezóne chce atakovať dokonca prvú trojku, ktorá mu v minulom ročníku tesne unikla. AZ sa však musel oklepávať z nepríjemnej porážky, keď v Konferenčnej lige prehajdákal v Mostare polčasové vedenie 3:0 a Zrinjski ho napokon porazil 4:3, čo je pre semifinalistu ostatného ročníka tejto súťaže poriadna facka. Domáci sa však oklepali pomerne rýchlo, keď v lige cez víkend vyhrali 3:0 na ihrisku Zwolle a doma pustia body len veľmi ťažko.

Heracles sa do Eredivisie vrátil v najkratšom možnom termíne a aj keď prišiel o najlepšieho strelca, tak doplnenie kádra naznačovalo, žeby medzi elitou tentokrát nemusel mať problémy so záchranou. Hneď v prvom kole síce padol v Amsterdame 1:4, ale následne dvakrát bodoval naplno, čo mu vlialo sebavedomie. Domáca prehra s jalovým Utrechtom 1:3 a iba remíza 2:2 vo Volendame, kde hostia viedli 2:0 však na pohode určite nepridali a ich bodový zápis v Alkmaare sa tiež príliš neočakáva.

Domácim sa po dlhodobom zranení vrátil v ostatnom kole obranca Martins Indi a lepšie je na tom už aj De Wit, ktorého štart nie je vylúčený. Je možné, že hostia nastúpia v plnej sile, aj keď problémy hlásili Hornkamp s Laursenom.

Heracles vonku vo dvoch zápasoch inkasoval šesť gólov a ak AZ dokáže streliť v dobrom čase prvý gól, tak by nemal mať problémy súpera zdolať. Ak sa tak stane, tak by napokon domáci mohli vyhrať aj vyšším rozdielom. Handicap AZ Alkmaar -1,5g 1.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.