Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Augsburg – M´gladbach

25.01.2023 20:30
pic

Futbalisti Augsburgu nevyhrali v nemeckej Bundeslige už 8 zápasov za sebou a sú v ohrození. Hostia si však po domácej prehre potrebujú napraviť reputáciu.

Domácim sa úplne prestalo dariť a tešili sa na viac ako dvojmesačnú prestávku. V nej však pokračovali v biednych výsledkoch a tak v nedeľu určite prekvapili v Dortmunde (6.) 3:4, aj keď nakoniec z toho nebol ani bod. Trikrát dokázali s veľkým favoritom vyrovnať, ale aj to bolo málo. Nanešťastie sa im zranil už v 12. minúte Vargas a spolu s Niederlechnerom, ktorý odišiel do Herthy je to ďalšie citeľné oslabenie. Naopak v zostave sa udomácňujú zimné posily Drena Beljo, Čolina, Yeboah, Engels aj Cardona a do základu sa vráti Berisha po treste.

Hostia tiež nehrali pred MS nijako oslnivo, ale nad vodou ich držalo domáce prostredie. Vonku prehrali z piatich duelov štyri vrátane vypadnutia v Nemeckom pohári s druholigovým Darmstadtom (1:2). V príprave si zahrali tri súboje s druholigistami a v generálke zaskočili fanúšikov zakopnutím na vlastnom štadióne so St.Pauli (0:1). Cez víkend si to zopakovali aj v lige s Leverkusenom (9.) 2:3 a aj keď sú na výbornom 8. mieste tabuľky, európske poháre sa im poriadne vzdialili. K tomu prišli o hviezdneho gólmana Sommera a to je komplikácia rovnako ako zranenie Thurama.

Vo vzájomných zápasoch dokázal Augsburg dve sezóny za sebou vyhrať vo svojom prostredí a body potrebuje ako soľ. Obidvom tímom to príliš v obrane nejde a stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +3.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.