Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Aston Villa - Brighton

30.09.2023 13:30
pic

Atraktívny futbal sľubuje konfrontácia medzi Aston Villou a Brightonom, keď obe mužstvá disponujú dobrou formou a majú v pláne ju predviesť.

Villans síce nepotvrdili skvelú domácu fazónu v Ligovom pohári, v ktorom nestačili na Everton (1:2), ale v Premier League zvládli oba domáce súboje na výbornú a predĺžili tak domácu ligovú sériu výhier, ktorá sa ťahá ešte z minulej sezóny už na deväť zápasov. Domáci tomu môžu ďakovať hlavne výbornej defenzíve, keď počas tejto séria až šesťkrát udržali čisté konto a ani v jednom prípade nedostali viac ako jeden gól. V tomto ročníku Premier League vyhrali štyri zo šiestich duelov a nestačili iba na silných súperov z Newcastleu a Liverpoolu. Zranených Buendiu, Mingsa a Ramseya doplnil najnovšie aj Bailey a toto kvarteto by na najbližší súboj s Brightonom nemalo byť k dispozícii.

Brighton tak isto nenadviazal na výbornú fazónu z Premier League v Ligovom pohári, keď prehral na Stamford Bridge 0:1. Prvýkrát v tejto sezóne sa tak zatiaľ najlepší ligový útok nedokázal presadiť, ale vyradenie Seagulls sa s ohľadom na ich preplnený kalendár dalo očakávať. V lige vyhral Brighton ostatné tri zápasy a body stratil zatiaľ iba po prehre s West Hamom. Vonku hostia v oboch súbojoch Premier League uspeli a strelili až sedem gólov. Okrem Encisa, Grossa a Modera majú zdravotné problémy aj Milner s Lallanom, naopak fit už je Ferguson.

Aj keď Villans doma inkasujú v poslednej dobe len sporadicky, tak Brighton má dostatočnú kvalitu nato, aby minimálne jeden gól strelil. To isté platí aj o domácom tíme, ktorý v minulej sezóne vyhral oba vzájomné zápasy zhodne 2:1 a sériu výhier so Seagulls natiahol už na štyri zápasy. Aj v tomto prípade očakávam aspoň po góle na oboch stranách a celkovo viac ako 2,5 gólu.

Náš BETBUILDER tip:
 - Každý z tímov dá gól - áno (zápas)
 - Počet rohových kopov - viac ako 7,5 (zápas)
 - Celkové štatistiky - viac ako 949,5 prihrávky (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.