Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

AS Roma - Betis

06.10.2022 21:00
pic

V skupine C Európskej ligy privíta AS Roma na Stadio Olimpico španielsky Betis a strácať body si nemôže dovoliť ani s doterajším lídrom tabuľky.

Domáci odohrali pred reprezentačnou prestávkou neuveriteľne smolný ligový zápas na vlastnom trávniku s Atalantou (2.) 0:1. Súpera doslova "dusili", mali až 21 streleckých pokusov v porovnaní ku 4 súperovým, ale jediná strela na bránu Patricia skončila v sieti. Napravili to však v poslednom kole trochu aj nečakaným úspechom v Miláne s Interom (9.) 2:1, aj keď v úvode to na ich úspech vôbec nevyzeralo. V Konferenčnej lige prehrali na úvod v Bulharsku s Ludogortsom (1:2) a doma s HJK Helsinki (3:0) museli zvíťaziť. Po poslednom zápase je zranený kapitán Pellegrini, ale naopak k dispozícii sú už El Shaarawy s Kumbullom.

Sevillčania na rozdiel od súpera zlyhali práve v poslednom kole na trávniku Celty Vigo (11.) 0:1. Prišli tak o 3. priečku a tesný kontakt s vedúcim dueom Barcelona, Real Madrid. Bola to ich iba druhá prehra v sezóne a opäť prišla po štyroch víťazstvách za sebou. V EL si poľahky poradili vonku s HJK Helsinki (2:0) a naplno bodovali aj doma s Ludogortsom (3:2). Z dvoch kľúčových útočníkov dostal „zelenú“ Fekir a podľa všetkého začne v základe.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli iba vlani počas letnej prípravy a Betis vyhral v prestrelke 5:2, no traja Rimania boli vylúčení. Aj tentoraz to môže byť nervózne a stávkujúcim radíme vsadiť na počet žltých kariet +4,5.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky