Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Annecy FC - Bordeaux

26.05.2023 20:45
pic

Futbalisti z Annecy zatiaľ úspešne bojujú v 2. francúzskej lige o záchranu, no v predposlednom kole ich čaká ašpirant na postupové priečky z Bordeaux.

Domáci urobili „dieru do sveta“ v tohtoročnom Francúzskom pohári, keď vyradili veľkého favorita Marseille (2:2p) dokonca na jeho trávniku. V semifinále už nestačili na neskoršieho víťaza z Toulouse, ale to už museli jedným okom pokukávať po zle sa vyvíjajúcej ligovej súťaži. V nej sa prepadli až do pásma zostupu, ale v štyroch posledných zápasoch neprehrali  a priebežne sa z neho vyškriabali. Trikrát remizovali a jediné víťazstvo si pripísali v poslednom vystúpení na vlastnom trávniku proti lídrovi Le Havre (1.) 1:0. To by potrebovali opäť ako soľ.

Hostia sa po vlaňajšom vypadnutí z elitnej súťaže dlho hľadali svoju tvár v 2. lige, ale s blížiacim sa koncom ju rozhodne našli. Z posledných 9-ich duelov inkasovali góly iba v jedinom zápase na trávniku Metz (3.) 0:3, ale okrem toho stratili body už iba za bezgólovú remízu na trávniku Quevilly Rouen (11.). Práve vonku to nie je úplne ideálne a vyhrávajú „len“ každý druhý duel. Napriek tomu figurujú na postupovej 2. priečke a všetko majú vo svojich rukách.

Vo vzájomných zápasoch sa prvýkrát stretli v tomto ročníku a Bordeaux vyhralo doma 1:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0, ale šťastie môžete skúsiť aj v obľúbenom Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - remíza (remíza)
 - Počet gólov - menej ako 2,5 (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky