Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Anglicko - USA

25.11.2022 20:00
pic

Angličania vstúpili do finálového turnaja MS impozantne a usadili sa na čele tabuľky skupiny B. Futbalisti USA budú podstatne ťažším orieškom ako Irán.

Zverenci trénera Southgatea na rozdiel od viacerých favoritov zvládli úvodné vystúpenia na svetovom šampionáte na výbornú a Irán (6:2) deklasovali vysokým rozdielom. Pomalšie sa rozbiehali a ešte ich pribrzdilo nepríjemné zranenie súperovho brankára, no v priebehu záverečných minút 1. dejstva tromi gólmi o všetkom rozhodli. Darilo sa mladíkom Belinghamovi, ktorý otvoril skóre a stal sa druhým najmladším strelcom Anglicka na MS. Pritom vstupovali do zápasu po šiestich vystúpeniach bez víťazstva, keď sa im vôbec nedarilo v Lige národov a dokonca vypadli z A-kategórie. Kvôli menšiemu zraneniu musel absolvovať vyšetrenie kapitán Kane, ale nepotvrdilo sa nič vážne.

Američania tiež pred MS neoslnili a v troch zápasoch sa netešili z víťazstva, dokonca prehrali v Düsseldorfe s Japonskom (0:2). Nedokázali poraziť Salvador (1:1) ani v poslednom prípravnom vystúpení Saudskú Arábiu (0:0) a nepodarilo sa im to ani v prvom súboji na šampionáte s Walesom (1:1). V 1. dejstve boli lepší a zaslúžene išli do vedenia. Po prestávke však minimálny náskok neudržali a inkasovali z pokutového kopu. Sklamali najmä smerom dopredu, veď zo šiestich streleckých pokusov mieril na bránu iba jediný gólový. Proti favoritovi by bod určite brali.

Vo vzájomných zápasoch sa naposledy stretli pred tromi rokmi a v Londýne sa tešili Angličania z jasného víťazstva 3:0. Predtým sa však na MS 2010 zrodila nečakaná remíza 1:1. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet rohov 1. tímu +5,5, prípadne na dvojku v stávke Polčas s najvyšším počtom gólov.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky