Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Almeida J. – Romanov A.

02.06.2024 04:15
pic

Veľmi špecifický súboj dvoch ťažkých váh, ktoré sa špecializujú najmä na prácu na zemi!

Jailton Almeida (20-3) sa fanúšikom UFC po prvýkrát predstavil v roku 2022 a mnohí si ho už vtedy zamilovali. Nasledovali ďalšie výzvy a tento nádejný Brazílčan si poradil so všetkými až na doposiaľ tú poslednú menom Blaydes, ktorý pred necelými dvoma mesiacmi Almeidu dokázal ako prvý zápasník UFC poraziť a dokonca pred limitom. Almeida už má za tak krátky čas na svojom konte skalpy ako Rozenstruik a Derrick Lewis čím sa môže pýšiť iba máloktorý zápasník. Almeida vyniká najmä v práci na zemi, na ktorej pomocou rôznych submisií ukončil vo svojej kariére už 12 protivníkov a nikdy ňou on sám nebol porazený. Na svojom konte má aj 7 ukončení K.O./T.K.O spôsobom a iba jednu výhru na body. S čím príde do zápasu s Romanovom?

Alexandr Romanov (17-2) s prezývkou "King Kong" sa do UFC dostal o 2 roky skôr ako jeho brazílsky súper. Na svoje konto si za ten čas pripísal 8 zápasov so skóre 6-2. Do UFC vchádzal ako neporazený a týmto prívlastkom sa pýšil až do konca minulého roka, kedy ho na body zdolal Tybura, následne aj Volkov - ten dokonca už v 1. kole. Svoje prvé 2 kariérne porážky odčinil koncom minulého roka, keď sa mu na body podarilo zdolať skúseného Ivanova. Romanov v UFC zvíťazil 3-krát submisiou, 2-krát na body a raz na K.O. Celkovo má zo 17 výhier na svojom konte až 10 ukončení submisiou a podobne ako Almeida nebol nikdy ukončený týmto spôsobom. Môžeme tak očakávať veľmi zaujímavý zápas aj napriek tomu, že kurzové stávky hádžu Romanova do role výrazného outsidera.

Hoci Almeida už v UFC porazil výraznejšie mená ako Romanov, tak nemožno Romanova v žiadnom prípade podceňovať. V tomto zápase budú stáť proti sebe dvaja zápasníci, ktorí zápasy na body v krvi nemajú. Tip: počet zahájených kôl - menej ako 2,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.