Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

AC Oulu – FC Honka

9.6.2021
pic

Nováčik nevstúpil do prvoligovej sezóny dobre a v piatich dueloch nezískal ani bod. Jeho súper však nie je na tom oveľa lepšie a tak uvidíme súboj dvoch najslabších.

Domáci vlani vyhrali 2. ligu, ale potrebovali na to až výborný záver. V novom ročníku sa medzi najlepšími zatiaľ nedokázali ani raz bodovo presadiť a na ich konto pribudlo iba 5 prehier za sebou. Na vlastnom trávniku pritom hrali až trikrát a postupne nestačili na Ilves (3.) 0:2, SJK (5.) 0:2 aj IFK Helsinki (6.) 1:2. Naposledy strelili aspoň gól a to sa im podarilo aj v poslednom kole na pôde obhajcu titulu HJK Helsinki (1.) 1:3, ale ani to čo i len k bodu neviedlo. Tentoraz ich čaká druhé najslabšie mužstvo ....

Hostia vlani útočili na prvú trojku a v konečnom účtovaní im chýbali 4 body. V rámci prípravy odohrali výborný Fínsky pohár, v ktorom sa prebojovali až do semifinále, kde ich vyradil neskorší víťaz Kuopio (7.) 1:2. Dobré výkony však do ligy nepreniesli a v šiestich úvodných kolách bodovali iba pri víťazstve na trávniku ďalšieho z úplného spodku tabuľky KTP (10.) 3:1. Momentálne majú na konte tri prehry za sebou a musia zabrať. Chýbať im bude naposledy vylúčený Alegría.

Vo vzájomných zápasoch sa v posledných sezónach stretli iba dvakrát vo Fínskom pohári a Honka vyhrala zhodne 1:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky