Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Často kladené otázky k BetBuilderu

Často kladené otázky k BetBuilderu

Chceš vyskúšať náš BetBuilder? Všetky dôležité informácie nájdeš tu.

Čo je BetBuilder?

BetBuilder je revolučný nástroj, ktorý Fortuna uvádza pre stávkarov. Pomocou služby BetBuilder môžeš skombinovať niekoľko príležitostí z rovnakého zápasu do jednej stávky. Tú potom môžeš umiestniť na tiket SOLO, AKO alebo MAXIKOMBI.

Kde môžem BetBuilder používať?

BetBuilder je k dispozícii v online prostredí, t. j. všade okrem pobočiek. Vlastné stávky môžeš podávať na počítačovej a mobilnej verzii našej webovej stránky a BetBuilder nájdeš aj v aplikácii.

Pre ktoré súťaže bude BetBuilder dostupný?

V súčasnosti ponúkame BetBuilder na najpopulárnejšie futbalové súťaže, vrátane Fortuna ligy, ktorú v Betbuilderi nájdeš iba u nás. V budúcnosti sa určite nezastavíme, BetBuilder rozšírime aj do ďalších líg a tiež na iné športy.

Ako sa vypočítajú celkové kurzy pre moje stávky?

Výpočet je zakaždým jedinečný, pracuje s konkrétnymi údajmi pre danú zhodu a neriadi sa žiadnym pevným vzorcom. Nie je teda súčinom kurzov jednotlivých príležitostí, ako ich poznáš zo stávkových kurzov.

Môžem kombinovať stávku BetBuilder s inými príležitosťami na tom istom tikete?

Áno, samozrejme. Stávku BetBuilder môžeš podať nielen ako SOLO tiket, ale aj AKO alebo MAXIKOMBI. Okrem stávok BetBuilder môžu byť na tikete aj príležitosti z iných športov s ľubovoľným kurzom. Jednoducho neexistujú žiadne obmedzenia. Snáď okrem jednej, ktorá vyplýva z povahy nášho nástroja. Na tikete nemôžeš mať dve stávky BetBuilder na rovnaký zápas. Nie je však problém skombinovať viac stávok BetBuilder z rôznych zápasov na jednom tikete.

Koľko príležitostí môžem skombinovať do jednej stávky BetBuilder?

Najmenej dve a najviac desať. To je veľa priestoru, nemyslíš? To platí aj pre maximálny možný kurz, ktorý dosahuje až 1000! Obidva limity znamenajú jedno jasné pravidlo. Ak pri vytváraní stávky BetBuilder dosiahnete kurz 1 000 po pridaní menej ako desiatich príležitostí, nie je možné pridať ďalšie.

Môžem skopírovať svoju stávku BetBuilder?

Stávku BetBuilder nemožno zdieľať s ostatnými, ani ju nemožno od niekoho skopírovať. Tikety zdieľané v komunite sa napríklad zobrazujú bez stávok BetBuilder.

Môžem kombinovať stávku BetBuilder s akciami a bonusmi?

Áno, môžeš. V tomto prípade stávka BetBuilder funguje ako bežná kurzová príležitosť. Výnimkou je, ak je v podmienkach akcie alebo bonusu výslovne uvedené, že sa nevzťahuje na stávky podané prostredníctvom BetBuilderu.

Čo sa stane, ak zatvorím rozpracovanú stávku BetBuilder?

Opakovanie je matkou múdrosti a tu platí dokonale. Ak stávku BetBuilder nepridáš na tiket a zavrieš ju, tak o rozpracovanú kombináciu prídeš. Jediným riešením je opäť to premiešať v našom BetBuilderi. V budúcnosti by sme radi ponúkli možnosť uložiť stávku BetBuilder, ale momentálne to technické podmienky neumožňujú.

Ako na tikete skontrolujem, čo som vložil do svojej stávky v BetBuilderi?

V mobilnej verzii stránky môžete vidieť všetky kurzové príležitosti skombinované do stávky BetBuilder, v počítačovej verzii ju stačí označiť myšou a zobrazia sa zahrnuté tipy.

Musím podať stávku ihneď po pridaní stávky BetBuilder?

Nie, nemusíš sa nikam ponáhľať. Základom je pridať stávku BetBuilder na tiket a potom s ňou môžeš pracovať ako zvyčajne.

Môžem vyplatiť hotovosť?

Predčasné vyplatenie nie je možné na tiketoch s nevyhodnotenými stávkami BetBuilder. Keď je však stávka vytvorená v BetBuilderi zelená na tvojom tikete, platia štandardné pravidlá pre vyplatenie peňazí.

Nemôžem pridať vybrané príležitosti v BetBuilderi, čo sa deje?

Môže existovať niekoľko dôvodov, prečo nemôžeš daný tip zaradiť do stávky BetBuilder. Ak predchádzajúce výbery už vyvolali rovnaký výsledok zápasu, príležitosť nebude pridaná a BetBuilder zobrazí chybové hlásenie, že kurz nemohol byť vypočítaný. Ďalšie možnosti sú, že si prekročili maximálny počet príležitostí (10) alebo maximálny kurz (1000).

Čo sa stane, ak sa jedna z príležitostí podaných v rámci stávky BetBuilder zruší?

Ak sa jedna alebo viac príležitostí zruší, celá stávka BetBuilder bude vyhodnotená s kurzom 1. Ak napríklad podáš stávku BetBuilder okrem iného na strelca gólu a ten vo vybranom zápase nenastúpi v základnej zostave, stávka BetBuilder na tvojom tikete bude automaticky vyhodnotená s kurzom 1.