Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, dňa 2. 6. 2020, v čase od 00.00 do 06.00 hod. prebehne plánovaná odstávka systému GoPay. Počas jej trvania nebude možné vykonávať internetové platby prostredníctvom platobných tlačidiel jednotlivých bánk. Vaše hráčske konto si v uvedenom čase môžete dotovať cez platobnú kartu. Ďakujeme za pochopenie.
Futbal | 1.Nemecko | 1.FC Köln - Leipzig stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 dátum
1.FC Köln - Leipzig 106
Přečíst analýzu 1.FC Kolín – RB Lipsko
1.FC Kolín – RB Lipsko

V dohrávke 29. kola nemeckej Bundesligy sa „červené býky“ z Lipska pokúsia odčiniť zaváhanie z predchádzajúceho domáceho duelu proti Herthe, keď len remizovali 2:2. Na ich obranu však treba povedať,...

Statistiky pro zápas 1.FC Köln - Leipzig
5.60 4.80 1.56 2.58 1.17 1.21 01.06. 20:30
Futbal | 2.Česko | Brno - Dukla stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 dátum
Brno - Dukla 87 1.83 3.70 4.25 1.22 1.98 1.28 01.06. 19:00
Futbal | 1.Dánsko | Lyngby - FC Kodaň stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 dátum
Lyngby - FC Kodaň 347 4.95 3.90 1.65 2.18 1.16 1.24 01.06. 18:00
Futbal | 1.Dánsko | AGF Aarhus - Odense stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 dátum
AGF Aarhus - Odense 348 1.95 3.45 3.85 1.25 1.82 1.29 01.06. 20:00
Futbal | 1.Izrael | Bnei Yehuda - Hap.Kfar Saba stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 dátum
Bnei Yehuda - Hap.Kfar Saba 449 2.15 3.15 3.15 1.28 1.58 1.28 01.06. 19:15
Futbal | 2.Izrael | Beitar Tel Aviv Ramla - Hap.Bnei Lod stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 dátum
Beitar Tel Aviv Ramla - Hap.Bnei Lod 1045 2.07 3.10 3.40 1.24 1.62 1.29 01.06. 19:00
Futbal | 2.Izrael | Hap.Rishon LeZion - Hap.Ashkelon stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 dátum
Hap.Rishon LeZion - Hap.Ashkelon 1051 1.49 3.70 6.30 1.06 2.33 1.21 01.06. 19:00
Futbal | 2.Izrael | Bnei Sakhnin - Hap.Ramat HaSharon stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 dátum
Bnei Sakhnin - Hap.Ramat HaSharon 1046 1.67 3.50 4.65 1.13 2.00 1.23 01.06. 19:00
Futbal | 1.Dánsko | Bröndby - Sönderjyske stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 dátum
Bröndby - Sönderjyske 349 1.74 3.85 4.35 1.20 2.04 1.24 02.06. 19:00
Futbal | 2.Izrael | Hap.Petah Tikva - Mac.Ahi Nazareth stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 dátum
Hap.Petah Tikva - Mac.Ahi Nazareth 1049 2.40 3.00 2.80 1.33 1.45 1.29 01.06. 19:00
Zostaviť tiket
Celkový kurz najtipovanejších zápasov je 530.98
Za 4.00 € vyhráš 2 123.91 €
Zápas stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 viac dátum
1.FC Köln - Leipzig 106
Přečíst analýzu 1.FC Kolín – RB Lipsko
1.FC Kolín – RB Lipsko

V dohrávke 29. kola nemeckej Bundesligy sa „červené býky“ z Lipska pokúsia odčiniť zaváhanie z predchádzajúceho domáceho duelu proti Herthe, keď len remizovali 2:2. Na ich obranu však treba povedať,...

Statistiky pro zápas 1.FC Köln - Leipzig
5.60 4.80 1.56 2.58 1.17 1.21 +92 01.06. 20:30
Bremen - Eint.Frankfurt 47
Přečíst analýzu Brémy – Frankfurt
Brémy – Frankfurt

Tradičnému nemeckému tímu Werder Brémy hrozí po dlhých 40 rokoch vypadnutie z najvyššej súťaže. Mužstvo sa momentálne potáca na predposlednej priečke tabuľky, a tak ho čaká mimoriadne náročný záver...

Statistiky pro zápas Bremen - Eint.Frankfurt
2.80 3.55 2.48 1.57 1.46 1.32 +66 03.06. 20:30
Freiburg - M gladbach 63 4.20 3.85 1.84 2.01 1.24 1.28 +67 05.06. 20:30
Düsseldorf - Hoffenheim 49 2.82 3.45 2.45 1.55 1.43 1.31 +66 06.06. 15:30
Eint.Frankfurt - Mainz 51 1.94 3.70 3.75 1.27 1.86 1.28 +68 06.06. 15:30
Leverkusen - Bayern 64 5.40 4.65 1.53 2.50 1.15 1.19 +68 06.06. 15:30
Leipzig - Paderborn 65 1.16 8.00 15.50 1.01 5.30 1.08 +70 06.06. 15:30
Dortmund - Hertha 35 1.39 5.10 7.30 1.09 3.00 1.17 +69 06.06. 18:30
Bremen - Wolfsburg 33 3.15 3.45 2.25 1.65 1.36 1.31 +68 07.06. 13:30
Un.Berlin - Schalke 104 2.48 3.24 2.93 1.40 1.54 1.34 +66 07.06. 15:30
Augsburg - 1.FC Köln 30 2.75 3.40 2.53 1.52 1.45 1.32 +66 07.06. 18:00
Hoffenheim - Leipzig 169 5.10 4.35 1.60 2.35 1.17 1.22 +68 12.06. 20:30
1.FC Köln - Un.Berlin 79 1.95 3.60 3.80 1.26 1.85 1.29 +68 13.06. 15:30
Düsseldorf - Dortmund 167 6.90 4.80 1.42 2.83 1.10 1.18 +68 13.06. 15:30
Hertha - Eint.Frankfurt 168 2.21 3.67 3.05 1.38 1.67 1.28 +68 13.06. 15:30
Paderborn - Bremen 171 3.20 3.60 2.17 1.69 1.35 1.29 +68 13.06. 15:30
Wolfsburg - Freiburg 173 1.80 3.77 4.30 1.22 2.01 1.27 +68 13.06. 15:30
Bayern - M gladbach 166 1.28 6.20 9.10 1.06 3.70 1.12 +69 13.06. 18:30
Mainz - Augsburg 170 2.50 3.15 2.79 1.39 1.48 1.32 +66 14.06. 15:30
Schalke - Leverkusen 172 5.00 3.90 1.68 2.19 1.17 1.26 +68 14.06. 18:00
M gladbach - Wolfsburg 110 1.85 3.80 3.70 1.24 1.87 1.23 +1 16.06. 18:30
Bremen - Bayern 76 12.00 7.00 1.18 4.40 1.01 1.07 +1 16.06. 20:30
Freiburg - Hertha 91 2.50 3.60 2.52 1.48 1.48 1.25 16.06. 20:30
Un.Berlin - Paderborn 179 1.90 3.50 3.80 1.23 1.82 1.27 +1 16.06. 20:30
Augsburg - Hoffenheim 75 2.54 3.50 2.53 1.47 1.47 1.27 17.06. 20:30
Dortmund - Mainz 88 1.22 6.60 9.60 1.03 3.90 1.08 +1 17.06. 20:30
Eint.Frankfurt - Schalke 90 1.92 3.66 3.55 1.26 1.80 1.25 +1 17.06. 20:30
Leverkusen - 1.FC Köln 92 1.65 4.30 4.25 1.19 2.14 1.19 +1 17.06. 20:30
Leipzig - Düsseldorf 112 1.22 6.60 9.60 1.03 3.90 1.08 +1 17.06. 20:30
Zápas stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 viac dátum
Jablonec - Liberec 37
Přečíst analýzu Jablonec – Liberec
Jablonec – Liberec

Severočeské derby slibuje hodně vyrovnanou podívanou tak jako obvykle. Letos vzájemnou bitvu umocní fakt, že půjde o souboj sousedů v tabulce. Jablonec je na tom o malinko lépe a má výhodu domácího...

Statistiky pro zápas Jablonec - Liberec
2.15 3.35 3.45 1.31 1.70 1.32 +86 02.06. 18:00
Ml.Boleslav - Zlín 38 2.00 3.50 3.75 1.27 1.81 1.30 +86 02.06. 18:00
Příbram - Slavia P. 41 13.50 6.80 1.21 4.50 1.03 1.11 +87 02.06. 20:00
Č.Budejovice - Olomouc 36 2.43 3.40 2.88 1.42 1.56 1.32 +83 03.06. 18:00
Opava - Bohemians 1905 39 2.84 3.23 2.56 1.51 1.43 1.35 +84 03.06. 18:00
Ostrava - Plzeň 40 4.70 3.86 1.72 2.12 1.19 1.26 +85 03.06. 18:00
Slovácko - Karviná 44 1.75 3.60 4.90 1.18 2.08 1.29 +85 03.06. 18:00
Sparta - Teplice 45 1.25 6.00 12.50 1.03 4.05 1.14 +86 03.06. 20:00
Zlín - Příbram 50 1.83 3.40 4.05 1.19 1.85 1.26 06.06. 16:00
Liberec - Ml.Boleslav 34 1.91 3.46 3.65 1.23 1.78 1.25 +1 06.06. 18:00
Bohemians 1905 - Sparta 31 3.40 3.16 2.15 1.64 1.28 1.32 06.06. 20:00
Karviná - Č.Budejovice 32 2.32 3.20 2.91 1.34 1.52 1.29 07.06. 15:00
Opava - Slovácko 43 2.90 3.16 2.35 1.51 1.35 1.30 07.06. 15:00
Olomouc - Ostrava 42 2.43 3.15 2.90 1.37 1.51 1.32 07.06. 17:00
Teplice - Jablonec 48 3.25 3.16 2.15 1.60 1.28 1.29 07.06. 17:00
Slavia P. - Plzeň 46 2.23 3.25 3.20 1.32 1.61 1.31 07.06. 19:00
Č.Budejovice - Teplice 60 1.93 3.25 3.85 1.21 1.76 1.29 10.06. 18:00
Jablonec - Karviná 61 1.47 4.20 5.90 1.09 2.45 1.18 10.06. 18:00
Ml.Boleslav - Olomouc 62 2.18 3.35 3.05 1.32 1.60 1.27 10.06. 18:00
Ostrava - Slavia P. 68 4.60 3.70 1.67 2.05 1.15 1.23 10.06. 18:00
Plzeň - Zlín 77 1.23 5.60 10.50 1.01 3.65 1.10 10.06. 18:00
Příbram - Liberec 78 3.00 3.45 2.15 1.60 1.32 1.25 10.06. 18:00
Slovácko - Bohemians 1905 80 1.90 3.35 3.80 1.21 1.78 1.27 10.06. 18:00
Sparta - Opava 81 1.27 5.60 8.30 1.04 3.35 1.10 10.06. 18:00
Zápas stávka na výsledok zápasu 1 2 dátum
Kovalenko S. - Maleev N. 01.06. 17:00
Diachenko V. - Zholubak M. 01.06. 17:00
Ratushniak V. - Krutko A. 01.06. 17:00
Alekseev S. - Alistratov A. 7483
1.60 2.16 01.06. 17:15
Krutko A. - Diachenko V. 7484
1.30 3.15 01.06. 17:30
Zholubak M. - Matvieiev D. 7485
1.52 2.33 01.06. 17:30
Maleev N. - Ermolaev A. 7486
2.89 1.35 01.06. 17:30
Rodin A. - Goradze A. 7487
1.70 2.01 01.06. 17:45
Yolkin A. - Kanunnikov I. 7488
1.62 2.13 01.06. 18:00
Kovalenko S. - Vavrenyuk S. 7489
1.60 2.16 01.06. 18:00
Zemiantsev S. - Ratushniak V. 7490
2.89 1.35 01.06. 18:00
Rodin A. - Alistratov A. 7491
2.33 1.52 01.06. 18:15
Matvieiev D. - Kanunnikov I. 7492
1.90 1.78 01.06. 18:30
Kovalenko S. - Ermolaev A. 7493
2.38 1.50 01.06. 18:30
Ratushniak V. - Yolkin A. 7494
1.70 2.01 01.06. 18:30
Alekseev S. - Goradze A. 7495
1.84 1.84 01.06. 18:45
Zholubak M. - Krutko A. 7496
2.22 1.57 01.06. 19:00
Maleev N. - Vavrenyuk S. 7497
1.90 1.78 01.06. 19:00
Diachenko V. - Zemiantsev S. 7498
1.84 1.84 01.06. 19:00
Goradze A. - Alistratov A. 7499
2.16 1.60 01.06. 19:15
Krutko A. - Matvieiev D. 7500
1.78 1.90 01.06. 19:30
Vavrenyuk S. - Ermolaev A. 7501
2.16 1.60 01.06. 19:30
Zemiantsev S. - Zholubak M. 7502
2.58 1.43 01.06. 19:30
Alekseev S. - Rodin A. 7504
1.65 2.08 01.06. 19:45
Yolkin A. - Diachenko V. 7505
1.70 2.01 01.06. 20:00
Kanunnikov I. - Ratushniak V. 7506
2.89 1.35 01.06. 20:00
Maleev N. - Kovalenko S. 7507
3.34 1.27 01.06. 20:00