Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Futbal | 1.Česko | Dukla Praha - Plzeň 1 0 2 viac dátum
5.30 4.35 1.54 +119 20.07. 20:00
Futbal | 1.Česko | Slovácko - Slavia Praha 1 0 2 viac dátum
6.60 4.45 1.43 +105 21.07. 17:00
Futbal | 1.Poľsko | Legia W. - Lubin 1 0 2 viac dátum
1.62 3.90 4.50 +110 20.07. 20:15
Futbal | 1.Nórsko | Molde - KFUM Oslo 1 0 2 viac dátum
1.43 4.70 6.20 +47 20.07. 20:15
Futbal | 1.Kolumbia | Fortaleza CEIF - CD Tolima 1 0 2 viac dátum
2.50 2.90 2.80 +34 20.07. 02:30
Futbal | 1.Mexiko | Puebla FC - Atlas FC 1 0 2 viac dátum
3.20 3.45 2.14 +48 20.07. 05:05
Futbal | 2.Brazília | Coritiba PR - Mirassol SP 1 0 2 viac dátum
1.88 3.10 4.50 +43 20.07. 02:30
Bojové športy | Oktagon MMA | Paradeiser R. - Torres D. Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. 1 2 viac dátum
Paradeiser R. - Torres D. 8020 Oktagon 59, Gamechanger
1.55 2.32 +24 20.07. 21:30
Bojové športy | Oktagon MMA | Keita L. - Bogdanovic P. Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. 1 2 viac dátum
Keita L. - Bogdanovic P. 6130 Oktagon 59, Gamechanger
1.20 4.05 +24 20.07. 21:00
Futbal | 1.Mexiko | Atl.San Luis - Club Tijuana de Caliente 1 0 2 viac dátum
2.37 3.60 2.70 +48 20.07. 03:00
Zostaviť tiket
Celkový kurz najtipovanejších zápasov je 642.54
Za 4.00 € môžeš vyhrať 2 570.16 €
Výsledok zápasu 1 0 2 dátum
3.25 3.90 1.98 21.07. 20:00
Výsledok zápasu 1 0 2 dátum
2.35 3.80 2.55 20.07. 10:00
1.84 4.20 3.35 20.07. 10:00
Pardubice B - Bohemians 1905 B 9530
2.70 3.75 2.11 20.07. 10:15
2.25 3.30 3.00 20.07. 10:30
3.25 4.50 1.82 20.07. 10:30
6.60 5.00 1.37 20.07. 10:30
1.28 5.40 7.40 20.07. 11:00
1.37 5.60 5.80 20.07. 11:00
1.86 3.90 3.50 20.07. 11:00
5.40 4.50 1.49 20.07. 11:00
Fremad Amager - Ringsted IF 11333
1.20 6.40 11.00 20.07. 11:00
6.80 4.60 1.40 20.07. 11:30
Gyirmót Györ - Unirea Ungheni 1258
1.67 3.90 4.40 20.07. 11:30
UD Oliveirense - Académica Coimbra 1271
1.90 3.45 3.75 20.07. 11:30
AD Sanjoanense - SC Salgueiros 11818
1.47 4.10 6.20 20.07. 11:30
2.47 3.70 2.47 20.07. 12:00
2.31 3.70 2.65 20.07. 13:00
Darmstadt 98 - Saarbrücken 10391
1.58 4.30 4.70 20.07. 13:00
2.55 3.40 2.55 20.07. 13:30
9.60 6.20 1.23 20.07. 13:30
1.49 4.50 5.40 20.07. 14:00
1.57 4.40 4.60 20.07. 14:00
1.84 3.75 3.75 20.07. 14:00
1.52 4.80 4.70 20.07. 14:00
16.00 8.60 1.09 20.07. 14:00
5.80 5.40 1.39 20.07. 14:00
1.94 4.30 3.00 20.07. 14:00
2.05 4.20 2.85 20.07. 14:00
Fortuna Köln - Chemie Leipzig 9807
2.06 3.65 3.10 20.07. 14:00
5.40 5.00 1.44 20.07. 14:00
FSV Gutersloh 2009 - Hessen Kassel 9810
2.31 3.60 2.70 20.07. 14:00
Solihull Moors - Oxford Utd. 10067
5.60 4.50 1.47 20.07. 14:00
TUS Dassendorf 1948 - St.Pauli II 10304
3.15 4.20 1.90 20.07. 14:00
1.30 5.60 7.80 20.07. 14:00
Bognor Regis Town - Portsmouth 11237
8.00 5.60 1.28 20.07. 14:00
3.00 4.20 1.96 20.07. 14:00
5.80 4.40 1.47 20.07. 14:00
1.58 4.50 4.50 20.07. 14:30
Chemnitzer FC - Dyn.Dresden 10117
4.50 4.20 1.60 20.07. 14:30
Chesterfield - Sheffield United 11095
4.50 4.20 1.61 20.07. 15:00
1.95 3.80 3.30 20.07. 15:00
3.55 3.95 1.84 20.07. 15:00
1.64 4.40 4.10 20.07. 15:00
2.46 3.70 2.47 20.07. 15:00
30.00 17.00 1.01 20.07. 15:30
7.00 5.40 1.33 20.07. 15:30
2.15 3.60 2.95 20.07. 15:30
3.95 3.90 1.76 20.07. 16:00
4.00 4.20 1.69 20.07. 16:00
5.80 4.90 1.42 20.07. 16:00
3.05 3.65 2.09 20.07. 16:00
1.37 5.20 6.40 20.07. 16:00
5.80 4.80 1.43 20.07. 16:00
Billericay Town - Boreham Wood 10916
3.80 4.10 1.74 20.07. 16:00
Warrington Town - Altrincham 10924
5.40 4.40 1.51 20.07. 16:00
3.50 3.85 1.87 20.07. 16:00
Whitehawk FC - Ashford T.M. 10968
1.39 4.90 6.40 20.07. 16:00
Hungerford - Chippenham Town 11035
3.00 4.00 2.01 20.07. 16:00
Carshalton - Bracknell Town FC 11052
2.27 3.90 2.60 20.07. 16:00
4.20 4.20 1.66 20.07. 16:00
2.80 3.85 2.17 20.07. 16:00
4.90 4.00 1.59 20.07. 16:00
5.20 4.80 1.47 20.07. 16:00
1.30 5.40 7.80 20.07. 16:00
4.60 4.40 1.57 20.07. 16:00
FC United of Manchester - Salford 11132
5.20 4.70 1.48 20.07. 16:00
3.10 3.65 2.07 20.07. 16:00
Lisburn Distillery - Carrick Rangers 11156
22.00 12.00 1.05 20.07. 16:00
Stratford Town - Leamington 11164
3.00 3.75 2.08 20.07. 16:00
1.43 5.20 5.40 20.07. 16:00
3.35 3.90 1.90 20.07. 16:00
Ballyclare Comrades - Linfield 11247
12.00 7.60 1.16 20.07. 16:00
4.80 4.50 1.54 20.07. 16:00
Needham Market - Maldon Tiptree 11299
1.19 7.00 11.00 20.07. 16:00
4.20 3.95 1.70 20.07. 16:00
8.60 5.60 1.27 20.07. 16:00
2.55 3.50 2.47 20.07. 16:00
3.90 3.90 1.77 20.07. 16:00
1.74 3.60 4.50 20.07. 16:30
11.00 7.60 1.17 20.07. 17:00
3.75 3.70 1.84 20.07. 17:00
1.93 3.40 3.70 20.07. 17:00
1.69 4.00 4.20 20.07. 17:00
SV Rot-Weiss Walldorf - Wormatia Worms 11643
2.65 3.80 2.28 20.07. 17:00
Austria Klagenfurt - Caykur Rizespor 12541
2.36 3.60 2.65 20.07. 17:00
4.40 3.90 1.68 20.07. 17:30
5.20 3.70 1.63 20.07. 17:30
1.60 3.90 5.00 20.07. 18:00
2.55 3.50 2.48 20.07. 18:00
1.30 4.80 9.80 20.07. 18:00
1.53 4.40 5.00 20.07. 18:00
2.70 3.60 2.33 20.07. 18:30
1.93 3.75 3.40 20.07. 18:30
4.60 3.95 1.64 20.07. 19:00
1.59 4.10 4.80 20.07. 19:00
Marino de Luanco - Sporting Gijón 12540
7.60 5.20 1.32 20.07. 19:00
4.80 4.10 1.58 20.07. 19:30
6.00 5.20 1.38 20.07. 19:30
1.43 4.50 6.20 20.07. 20:00
Vitoria Guimarares - Vallecano 1959
2.25 3.60 2.80 20.07. 20:30
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 viac dátum
2.16 1.73 +31 20.07. 15:30
Zverev A. - Martinez P. 13086 semifinále
1.12 6.80 +32 20.07. 16:50
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 dátum
Schmiedlova A.K. - Sasnovich A. 11303 semifinále
1.91 1.94 20.07. 13:00
Shnaider D. - Lys E. 13215 semifinále
1.30 3.45 20.07. 14:15
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. 1 2 dátum
Smolková V. - Dukic J. 3875 Oktagon 59
1.22 3.91 20.07. 17:30
Raška O. - Ďatelinka M. 6129 Oktagon 59
2.32 1.55 20.07. 17:45
Magard J. - Hill J. 3717 Oktagon 59
1.58 2.26 20.07. 18:00
Roušal R. - Novák M. 3873 Oktagon 59
1.56 2.30 20.07. 18:30
Wawrzyniak P. - Michailidis A. 3904 Oktagon 59
2.32 1.55 20.07. 19:00
Úškrt R. - Kníže P. 8912 Oktagon 59
1.65 2.13 20.07. 19:30
Szabová L. - Álvarez A. 3880 Oktagon 59
1.27 3.47 20.07. 20:00
Buchinger I. - Rajewski L. 4778 Oktagon 59, Gamechanger
1.35 2.99 20.07. 20:30
Keita L. - Bogdanovic P. 6130 Oktagon 59, Gamechanger
1.20 4.05 20.07. 21:00
Paradeiser R. - Torres D. 8020 Oktagon 59, Gamechanger
1.55 2.32 20.07. 21:30
Bartl M. - Solaja Z. 3907 Oktagon 60
1.77 1.96 07.09. 18:00
Grabinski M. - Bahník J. 3930 Oktagon 60
1.42 2.70 07.09. 18:00
Hromek D. - Emir-Can A. 3941 Oktagon 60
2.22 1.60 07.09. 18:00
Kirtzel L. - Reso H. 3945 Oktagon 60
1.10 6.02 07.09. 18:00
Nazhand W. - Handanagič M. 3948 Oktagon 60
1.40 2.77 07.09. 18:00
Poppeck A. - Montagnac J. 3950 Oktagon 60
1.70 2.05 07.09. 18:00
Stolze N. - Kohout M. 3951 Oktagon 60
1.50 2.45 07.09. 18:00
Palokaj G. - Ryšavý K. 4887 Oktagon 60
1.98 1.75 07.09. 18:00
Polívka Z. - Cordero J. 4902 Oktagon 60
1.65 2.13 07.09. 18:00
Kalašník A. - Palailogos I. 6307 Oktagon 61
1.52 2.40 21.09. 18:00
Lengál V. - Fry C. 6314 Oktagon 61
1.55 2.32 21.09. 18:00
Coga M. - Racic A. 3952 Oktagon 62
1.30 3.27 12.10. 18:00
Eckerlin Ch. - Jungwirth Ch. 6135 Oktagon 62
1.70 2.05 12.10. 18:00