1.01
1000
Stav si na Wimbledon a sleduj zápasy naživo na Fortuna TV!

Fanúšikovia tenisu sa po ročnej prestávke môžu opäť tešiť na najstarší a najprestížnejší turnaj na svete. V pondelok 28. 6. odštartuje tretí grandslam sezóny – Wimbledon. Slovensko bude mať v Londýne vo dvojhre len jediného zástupcu a ním bude Norbert Gomboš. Titul z roku 2019 bude v mužskej dvojhre obhajovať Novak Djokovič a medzi ženami zas Simona Halepová.

Srbský tenista je s kurzom 1.90 najväčším favoritom aj tento rok, navyše je dobre naladený po triumfe na Roland Garros. Zaujímavé bude sledovať výkony Rogera Federera, ktorý zabojuje o deviaty titul zo slávnej londýnskej trávy. Ak mu veríš, neváhaj si staviť s kurzom 8.00! V ženskom pavúku to bude podstatne vyrovnanejšie. Najväčšie šance sa dávajú Ashleigh Bartyovej (kurz 6.00)Serene Williamsovej (7.00). Vyhrať však môže aj Petra Kvitová alebo Garbine Muguruzová.

Ak máš svojich favoritov či favoritky, pozri si našu kurzovú ponuku a stav si! Okrem bohatej ponuky stávok na jednotlivé zápasy či celkové umiestnenie ti prinášame aj „wimbledonský špeciál“, v ktorom nájdeš desiatky špeciálnych stávok s mimoriadne lákavými kurzami. Môžeš si staviť, či sa vo finále stretnú dvaja najvyššie nasadení tenisti, či víťaz hlavnej súťaže prejde turnajom bez straty setu, či aspoň jeden zápas skončí výsledkom 6:0 6:0 a ešte mnoho iného. Kompletnú ponuku nájdeš v sekcii Tenis-špeciál. Pre ešte väčší zážitok z hry môžeš všetky zápasy Wimbledonu sledovať naživo prostredníctvom Fortuna TV a skúsiť popri tom aj naše LIVE stávky.