Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Ďalšia novinka pre stávkarov – storno tiketu

Ďalšia novinka pre stávkarov – storno tiketu

Vo Fortune pokračujeme v postupnom vylepšovaní našich služieb. Na základe požiadaviek, ktoré zbierame od našich klientov, spúšťame staronovú funkciu – STORNO tiketu.

Občas sa každý z nás pomýli, či už v tipe na zápas, alebo vo výške stávky a potom človek tŕpne, ako to všetko dopadne. Odteraz to už ale pre teba nebude žiadny problém! Na vrchole klientskeho rebríčka priorít sa objavilo práve storno tiketu. A keďže náš klient = náš pán, prinášame ti možnosť stornovania tiketu do 10 minút od uzatvorenia. Samozrejme, len v prípade, že sa medzitým nezačal žiadny zápas. Storno tiketu je možné uplatniť na pobočkách (rovnako do 10 minút) a po novom už aj na počítači, v GM verzii aj v mobilnej aplikácii.

Zrušiť stávku je veľmi jednoduché, stačí kliknúť na symbol v detaile tiketu. Po uplynutí časovej doby 10 minút je tlačidlo storno tiketu už neaktívne. Ten istý prípad nastane, ak sa začne niektorý zo zápasov. Naša novinka sa vzťahuje len na predzápasové stávky, pri LIVE stávkach nie je možné využiť storno tiketu. V priloženom videu si môžeš pozrieť, ako presne stornovanie tiketu funguje.