Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Využi rozšírenú LIVE ponuku!

Využi rozšírenú LIVE ponuku!

Ak patríš k vášnivým LIVE stávkarom, zrejme si si už všimol zmeny v sekcii STÁVKY LIVE. Dnes (21. 9.) sme totiž spustili ďalšiu novinku pre našich klientov – rozšírenú LIVE ponuku.

Čo to znamená? Odteraz si môžeš na svoj LIVE tiket pridať aj predzápasové stávky, čiže zápasy, ktoré sa ešte len budú hrať. A pritom sa vôbec nemusíš preklikávať medzi kurzovým stávkovaním a stávkami LIVE. Kompletná ponuka bude zobrazená v rámci sekcie STÁVKY LIVE – zápasy, ktoré už prebiehajú sú označené nálepkou "LIVE", neoznačené zápasy sú z predzápasovej ponuky. Do tohto výberu sa však dostanú len najpútavejšie zápasy, ktoré majú hodinu do svojho začiatku. Ale pozor, takéto tikety budú fungovať podľa podmienok LIVE stávkovania, to znamená, že napríklad nebude možné na nich uplatniť storno tiketu či Bonus 5 alebo 8.

Názornú ukážku, ako uzavrieť takýto tiket, si môžeš pozrieť vo videu nižšie. Novinka platí na webovej stránke, v GM verzii aj v mobilnej aplikácii. Samozrejme, naďalej pracujeme na zlepšovaní LIVE ponuky, aby bolo pre vás stávkovanie ešte atraktívnejšie a zábavnejšie.