Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, od 1. 1. 2021 došlo k zmene pri overovaní akýchkoľvek platieb kartou cez internet zo strany bánk. V praxi to znamená zvýšenú autentifikáciu klienta platnú pre platby platobnou kartou v internetovom prostredí. V prípade, že máte z tohto dôvodu problém s dobíjaním vášho hráčskeho účtu, prosím kontaktujte vašu banku, ktorá by vám mala poskytnúť bližšie informácie. Ďakujeme za pochopenie.

Využi našu širokú kurzovú ponuku na parlamentné voľby a stav si!

Využi našu širokú kurzovú ponuku na parlamentné voľby a stav si!

Posledný februárový deň (29. 2.) sa na Slovensku uskutočnia v poradí ôsme parlamentné voľby, ktoré rozhodnú o tom, kto bude najbližšie štyri roky vo vládnej koalícii. Potvrdia sa aktuálne prognózy alebo budeme svedkami prekvapení? U nás nájdeš už teraz bohatú kurzovú ponuku. Môžeš si staviť na víťaza volieb, počet percent jednotlivých strán, počet strán, ktoré sa dostanú do parlamentu, či získa viac hlasov Fico alebo Kiska, volebnú účasť alebo kto bude lepší z dvojíc ako napr. ĽSNS – PS/Spolu, OĽANO – SaS, SNS – Most Híd či Za ľudí – PS/Spolu. Je si teda z čoho vyberať, tak čekni naše kurzy a stav si!

Víťazom predchádzajúcich štyroch volieb do Národnej rady SR sa stal SMER-SD a najväčším favoritom je aj teraz (kurz 1.82). Zaujímavý by však mohol byť boj o 2. priečku, na ktorú je niekoľko kandidátov. Najväčšie šance má zatiaľ Matovičovo OĽaNO, ktoré má kurz 1.12 na to, že skončí do 2. miesta. Za pokus určite stoja aj stávky na ĽSNS (3.77), Kiskovu stranu Za ľudí (7.28) či PS/Spolu (7.28).

Stav si

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.