Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
V Casine máme nové hry! Vyskúšaj poker alebo White King 2!

V Casine máme nové hry! Vyskúšaj poker alebo White King 2!

Zaži ešte viac zábavy v našom Casine s desiatimi novými hrami! Prichystali sme pre teba pokračovanie populárnej hry White King 2, kde teraz môžeš zbierať dvojice symbolov a získať ešte väčšie výhry. Máš rád poker? Možno ťa poteší jeho päťkartová virtuálna verzia v hre Casino Hold 'Em. Astronomické výhry na teba čakajú v hre Galactic Streak, kde môžeš vyhrať až 64 800-násobok svojej stávky! Za veľkými výhrami však nemusíš vždy cestovať do vesmíru. Nasadni do závodného auta v hre Buckle up a uži si často padajúce symboly Wild, ktoré sa vždy roztiahnu na celý valec. Cesta môže začať na írskych zelených kopcoch v hre Gaelic Luck, kde ťa namiesto malého škriatka obdarujú zlatom tri sympatické slečny.

Ak sa ti toto dobrodružstvo zapáči, zastav sa aj na Blízkom východe s hrou Treasures of the Lamps. Možno uvítaš pohostinnosť sultánovho háremu, kde sa tvoje priania splnia aj bez čarovnej lampy. Hlavne ak vyhráš až 5 000-násobok stávky na líniu, alebo 30 voľných zatočení s 5-násobným multiplikátorom. Ak sa ti podarí dostať až do ďalekej Ázie, o akciu tu nebude núdza. Svoju cestu môžeš ukončiť lovom na tigra v Tiger Claw a získať až 100 hier zdarma s 5-násobným multiplikátorom výhier. Alebo sleduj epický súboj mýtických tvorov v hre Ways of the Phoenix, kde sa mení veľkosť hracej plochy a naskytá sa šanca získať neobmedzený počet hier zdarma, alebo vyhrať až 20 481-násobok tvojej stávky.

Téma veľkých šeliem ťa neminie ani v americkom Yellowstone, kde sa v hre Bonus Bears šibalský medveď postará o zábavné dobrodružstvá pri kradnutí piknikových košíkov a prinesie sladké odmeny až 5 000-násobku stávky na líniu, alebo výhier v špeciálnom bonusovom kole. Tvoju dlhú cestu môžeš ukončiť v Miami a oddýchnuť si na krásnych piesočnatých plážach v hre Big Shots. Ak nachytáš trochu bronzu, môžeš si to rozdať s miestnymi profesionálnymi hráčmi a zabojovať o výhry až 15 360-násobku tvojej stávky. V bonusovom kole s 10 voľnými hrami tu nepadajú žiadne symboly s nízkou hodnotou.

Tak na čo ešte čakáš? Daj šancu naším novým hrám a objav nové možnosti, ako sa zabaviť!

Hraj nové hry