Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, od 1. 1. 2021 došlo k zmene pri overovaní akýchkoľvek platieb kartou cez internet zo strany bánk. V praxi to znamená zvýšenú autentifikáciu klienta platnú pre platby platobnou kartou v internetovom prostredí. V prípade, že máte z tohto dôvodu problém s dobíjaním vášho hráčskeho účtu, prosím kontaktujte vašu banku, ktorá by vám mala poskytnúť bližšie informácie. Ďakujeme za pochopenie.
Zavrieť
Vážení klienti Slovenskej sporiteľne, dnes v noci od 00.00 do 05.00 hod. nebude z dôvodu plánovanej údržby dostupná platobná brána Slovenskej sporiteľne. V uvedenom čase si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty alebo platobnej brány inej banky. Ďakujeme za pochopenie

Zodpovedné hranie

Stávkovanie na rôzne športové udalosti je príjemným spestrením, najmä zanietených športových fanúšikov. Pokiaľ je stávkovanie naozaj iba spríjemnením a spestrením života, je to naozaj neškodná činnosť, ktorá znásobuje radosť zo sledovania športových zápasov. Avšak v prípade, že sa život stávkujúceho podriadi iba stávkovaniu, ide už o chorobné stávkovanie.

Spoločnosť FORTUNA si tento problém uvedomuje, a preto sa rozhodla podporiť boj proti takémuto chorobnému stávkovaniu a sprostredkovať na svojich stránkach rady ako zodpovedne hrať a stávkovať a neprepadnúť tak patologickému hráčstvu.

Spoločnosť FORTUNA SK, a.s. sa hlási k Európskym štandardom zodpovedného hrania, čím chce ukázať, že sa zaoberá problematikou zodpovedného hrania. Je naším záujmom podporovať udržiavanie bezpečného hráčskeho prostredia.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.