Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Zvolen - Košice

17.10.2020
pic

Zvolen (2.) mal hrať v piatok o prvé miesto tabuľky s vedúcou Nitrou, v nedeľu na Slovane, ale keďže to okolnosti nedovolili, tak nakoniec otvorí sezónu Košiciam, ktoré mali hrať pôvodne s Banskou Bystricou.

O prednostiach Zvolena sme už písali a mala by to byť hlavne ofenzíve, ktorá by mala v hre tohto tímu dominovať. Prečistenie kádra od prebytočných zámorských hráčov a ponechanie toho najlepšieho, sa v úvode novej sezóny javí ako dobré rozhodnutie. McPherson má totiž na konte už osem kanadských bodov a mal by byť lídrom produktivity mužstva. V dobrom svetle sa ukazujú aj nové posily Fín Nuutinen a darí sa aj staronovej posile Pulišovi. Zvolen zo štyroch zápasov prehral iba jeden a aj to s lídrom tabuľky z Nitry.

Košice hneď po konci minulej sezóny avizovali finančné problémy a tie boli dokonca existenčné. Hlavný sponzor však napokon zmenil rozhodnutie a do klubu nalial nemalé finančné prostriedky. Káder sa však výrazne obmenil a až na pár výnimiek ho opustili všetky väčšie opory. Ďalšia rana prišla, keď tesne pred štartom nového ročníka extraligy začala v tíme šarapatiť korona a preto Košice odohrajú svoj prvý duel až v nedeľu. Mužstvo však vypadlo z prípravy a bude nejaký týždeň trvať pokiaľ sa dostane do normálu. Z aujímavé bude sledovať čo predvedie Réway, posilou pred presunom do zámoria by mal byť aj Pospíšil a všetko by sa malo točiť okolo hlavnej hviezdy tímu Chovana. Najnovšou posilou je český útočník Lukáš Vopelka, ktorého si diváci môžu pamätať najmä z pôsobenie v Slovane a ten tak rozšíril enklávu cudzincov v tíme na osem. 

Tento fakt by mal využiť rozohraný Zvolen a svojho súpera podobne ako v príprave zdolať (3:0). V tomto prípade by to opäť mohlo byť väčším gólovým rozdielom.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky