Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Slovan - Prešov

25.11.2021 18:00
pic

Slovan sa vrátil na víťaznú vlnu a aj do čela tabuľky a v ďalšom domácom zápase zmeria sily so zlepšujúcim sa Prešovom.

Slovan v ostatnom domácom zápase s B.Bystricou (7:4) nadviazal na víťazstvá v Michalovciach a L.Mikuláši a potvrdil, že si po nevydarenom vystúpení v Spišskej Novej Vsi stúpil do svedomia. Proti „baranom“ zabrala hlavne prvá lajna, keď Yogan zaznamenal päť kanadských bodov (2+3), Takáč štyri (0+4) a Harris strelil dva góly. Domácim tak neprekážala ani absencia Haščáka so Zigom. Zatiaľ čo zranenie najnovšej akvizície nie je vážne a mal by sa na ľade objaviť už čoskoro, tak Zigo bude mimo hry zhruba do polovice decembra.

Prešov poriadne poskočil v tabuľke a to vďaka sedemzápasovej sérii víťazstiev, ktorá sa skončila až vo Zvolene (2:3). V utorok mali hostia voľno, nakoľko zápas s Nitrou bol odložený, keďže súper má veľký počet chorých hráčov a to nie len na Covid. Prešovu sa v posledných zápasoch darilo v ofenzíve, keď počas víťaznej sérii strelili iba v jednom zápase menej ako tri góly a naopak ani v jednom viac ako tri neinkasoval. Slovanu majú hostia čo oplácať, keď s ním doma prehrali 2:4.

Slovan sa stabilizoval a jeho výkony by mali ísť hore. V tomto súboji očakávam výhru domáceho tímu a zároveň viac ako 4,5 gólu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky