X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Vážení klienti, od nedele 27.7. 22:15 do pondelka 28.7. 12:00 prebehne plánovaná odstávka systému Stávky LIVE. Počas tejto doby nebudú Stávky LIVE dostupné. Ďakujeme za pochopenie.

Ponuka podľa dátumu
Ponuka podľa športu

Ponuka podľa kurzu

1.01.
1.5
Stávkové príležitosti
Ligy

Všetky výbery z I-Konta sú bezplatné. Požiadavku o výber môžete zadať po prihlásení sa na našej stránke v sekcii Užívateľský profil » Žiadosť o výber alebo prostredníctvom SMS.

  Bankový prevod doba spracovania limity
na váš účet uvedený pri registrácii do dvoch pracovných dní od odpočítania sumy z I-Konta min. 10 €
  Výber na pobočke doba spracovania limity
v hotovosti na všetkých pobočkách ihneď min. 0,01 €

 

Nie ste práve na internete a potrebujete vybrať hotovosť zo svojho I-Konta na pobočke alebo previesť peniaze na svoj bankový účet? Stačí poslať jednu SMS správu a máte to vyriešené.

Tvar SMS na výber na pobočke: VYBER suma heslo

Napíšte SMS správu v tvare napr. Vyber 500 heslo (čiastka 500 je premenlivá) a odošlite na tel. číslo 0902 020 737 . Táto výplata bude prevedená okamžite na ktorejkoľvek pobočke po predložení členskej karty Fortuna Klubu Plus a platného osobného dokladu klienta, avšak iba v prípade, že to umožňuje stav hotovosti na pobočke. Výplata vyššej sumy bude prevedená po dohode.

Nastavená žiadosť na výplatu na pobočke má platnosť 24 hodín. Po uplynutí tejto doby bude operácia stornovaná a o výplatu budete musieť rovnakou cestou požiadať znovu cez www.ifortuna.sk alebo SMS!

Tvar SMS na prevod: BANKA suma heslo

Napíšte SMS správu v tvare napr. Banka 800 heslo (čiastka 800 je premenlivá) a odošlite na tel. číslo 0902 020 737 . Požiadavka bude spracovaná a prevod bude uskutočnený do 24 hodín ak sa jedná o prevod v rámci Tatrabanky a do 48 hodín ak sa jedná o mimobankový prevod.

Slovo VYBER alebo BANKA v SMS môžete napísať malými alebo veľkými písmenami bez diakritiky. Čiastka za slovom vyber je premenná a označuje hodnotu, ktorú požadujete na vybratie. Heslo je prihlasovacie heslo, ktoré Vám prišlo pri aktivovaní I-Konta resp. prihlasovacie heslo, ktoré ste si zmenili na internete. Pri písaní hesla je nutné dodržiavať veľké a malé písmená. Medzi slovom banka, čiastkou a heslom musí byť medzera!

Pri bezhotovostnom prevode na bankový účet je minimálna suma 10 €. O úspešne zrealizovanej operácii budete informovaní SMS správou.

Pokiaľ hodláte z I-Konta previesť na svoj bankový účet sumu 300 € a vaše heslo je Klokan, odošlete SMS v tvare: BANKA 300 Klokan

UPOZORNENIE: Pre ochranu Vášho I-Konta, nie je možné výšku výberu upraviť ani na pobočke ani na ústredí spoločnosti. Výšku výberu môžete upraviť odoslaním ďalšej SMS správy s novou požiadavkou.