1.01
1000

New York - Indiana 2.z.

09.05.2024 02:00

Do 2. kola play-off basketbalovej NBA vstúpili newyorskí Knicks víťazne, ale zároveň sa presvedčili, že s Indianou to môže byť ešte veľmi náročná séria.

Domáci sa výborným záverom prepracovali až na 2. priečku tabuľky Východnej konferencie a zvládli aj 1. kolo play-off s Philadelphiou (4:2). Pravdepodobne nepredpokladali taký silný odpor súpera, ale o nič menší ich nečaká ani s druhým súperom Indianou. Už v 1. súboji takmer celý zápas prehrávali  a v poslednej štvrtine aj o 7 bodov, resp. necelé 3 minúty pred koncom o štyri. To sa však chopil réžie Brunson, s výnimkou trojky DeVincenza strelil 11 bodov za sebou a so 43-mi bodmi opäť naplnil svoju normu.

Hostia si po dvoch absenciách vo vyraďovacej časti, tento ročník užívajú a dokonca sa vyhli aj predkolu. Hneď v 1. kole vyrobili senzáciu na úkor nasadenej trojky Milwaukee (4:2) a najmä na vlastnej palubovke jasne dominovali. V poslednom 6. zápase vyhrali dokonca o viac ako 20 bodov a tak ich ambície určite stúpli. Aj v prvom súboji v New Yorku (117:121) v ničom za ďalším favoritom nezaostávali a ich kolektívny výkon dlho slávil úspech. Záver im však nevyšiel a bola z toho tesná prehra o 4 body. Nakoniec rozhodla menšia úspešnosť hodov za 3 body. Otázny Haliburton je už k dispozícii.

Vo vzájomných zápasoch dali vlani aj v tejto sezóne obidva tímy vždy viac ako 100 bodov a v prvom súboji play-off viac ako 115. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet bodov Indiany +105,5, prípadne že vyhrá 1. polčas.. Výhernú kombináciu si môžete nájsť aj v Betbuilderi.

- Počet bodov tímu - Indiana viac ako 105,5 (zápas vrátane predĺž.)
 - Počet bodov hráča - Brunson menej ako 38,5 (zápas vrátane predĺž.)