Víťaz zápasu | 1 | 2 | dátum |
---|---|---|---|
Gavlas A. - Seibert J.
|
1.07 | 6.09 | 19.03. 10:50 |
Onderka F. - De Las Heras R.
|
1.85 | 1.79 | 19.03. 11:00 |
Vostes Y. - Tregler T.
|
2.11 | 1.60 | 19.03. 11:30 |
Yefimov V. - Seibert J.
|
1.10 | 5.27 | 19.03. 12:00 |
Onderka F. - Reitšpies D.
|
3.77 | 1.20 | 19.03. 12:30 |
De Las Heras R. - Tregler T.
|
3.67 | 1.21 | 19.03. 13:00 |
Gavlas A. - Vostes Y.
|
1.40 | 2.60 | 19.03. 13:30 |
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. | 1 | 2 | dátum |
---|---|---|---|
Gunduz I. - Gubran E.A.
|
1.16 | 4.30 | 19.03. 10:50 |
Ben Attia Y. - Fahes G.
|
1.11 | 5.20 | 19.03. 10:50 |
Allegro M. - Shams N.
|
1.18 | 3.95 | 19.03. 10:50 |
Omotayo O. - Sgouropoulos I.
|
3.40 | 1.21 | 19.03. 10:50 |
Safadieh B. - Dani M.
|
6.40 | 1.06 | 19.03. 11:30 |
Harb A. - Shah M.U.
|
7.20 | 1.04 | 19.03. 11:30 |
Walker S. - Zhubanov S.
|
1.03 | 7.60 | 19.03. 11:30 |
Habach S. - Helmy M.
|
7.20 | 1.04 | 19.03. 11:50 |
Campos J. - Thakkar M.V.
|
4.70 | 1.13 | 19.03. 12:30 |
Habach M.N. - Aldmaisy Z.
|
4.90 | 1.12 | 19.03. 12:50 |
Pal A. - Nuytinck C.
|
6.40 | 1.06 | 19.03. 13:10 |
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. | 1 | 2 | dátum |
---|---|---|---|
Baisya P. / Mukherjee A. - Das P. / Naina M.
|
1.33 | 2.90 | 19.03. 11:30 |
Azar L. / Azar T. - Bakhyt A. / Romanovskaya A.
|
6.60 | 1.05 | 19.03. 12:10 |
Abo Yaman T. / Al Wedian B. - Roy K. / Selvakumar S.
|
7.20 | 1.04 | 19.03. 12:10 |
Khadjieva R. / Magdieva M. - El Habech M. / Yahnian L.
|
1.04 | 7.20 | 19.03. 12:10 |
Marchetti N. / Massart L. - Akula S. / Chitale D.P.
|
5.60 | 1.08 | 19.03. 13:30 |
Stolný tenis Challenger Series-dvojhra-muži
OchsenhausenVíťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. | 1 | 2 | dátum |
---|---|---|---|
Alicic A. - Abbasi A.
LIVE
|
1.35 | 2.80 | STAV SI LIVE |
Tauler N. - Shim J.
|
1.35 | 2.80 | 19.03. 11:10 |
Stolný tenis TT Cup-muži
Typy stávok
Viac
Menej
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. | 1 | 2 | viac | dátum |
---|---|---|---|---|
Vorac J. - Trefny J.
|
1.65 | 2.02 | +1 | 19.03. 10:50 |
Dolezal M. - Moravec L.
|
1.70 | 1.96 | +1 | 19.03. 10:55 |
Gdula A. - Kolek M.
|
2.60 | 1.40 | +1 | 19.03. 11:00 |
Malik M. - Molka B.
|
1.73 | 1.91 | +1 | 19.03. 11:05 |
Diaz Antonio - Lara J.
|
1.87 | 1.77 | +1 | 19.03. 11:10 |
Suvorov M. - Pasek D.
|
1.70 | 1.96 | +1 | 19.03. 11:25 |
Valois K. - Warpas B.
|
2.23 | 1.54 | +1 | 19.03. 11:30 |
Kukawka M. - Stapor Rafal
|
1.97 | 1.68 | +1 | 19.03. 11:35 |
Gdula A. - Kociuba F.
|
1.73 | 1.91 | +1 | 19.03. 12:00 |
Malik M. - Kukawka M.
|
2.24 | 1.53 | +1 | 19.03. 12:05 |
Kant J. - Cherkashyn Yevhenii
|
4.00 | 1.18 | +1 | 19.03. 12:15 |
Matousch S. - Litomisky P.
|
2.14 | 1.58 | +1 | 19.03. 12:20 |
Lysakowski M. - Kolek M.
|
1.96 | 1.69 | +1 | 19.03. 12:30 |
Ollman O. - Kruti S.
|
1.58 | 2.14 | +1 | 19.03. 12:45 |
Medlin J. - Libovicky V.
|
1.96 | 1.70 | +1 | 19.03. 12:50 |
Kant J. - Kruti S.
|
3.00 | 1.30 | +1 | 19.03. 13:15 |
Matousch S. - Libovicky V.
|
1.70 | 1.96 | +1 | 19.03. 13:20 |
Pusch F. - Hejda Jr V.
|
1.63 | 2.05 | +1 | 19.03. 13:25 |
Cherkashyn Yevhenii - Ollman O.
|
1.70 | 1.96 | +1 | 19.03. 13:45 |
Litomisky P. - Medlin J.
|
1.63 | 2.05 | +1 | 19.03. 13:50 |
Kant J. - Ollman O.
|
2.30 | 1.50 | +1 | 19.03. 14:15 |
Matousch S. - Medlin J.
|
1.58 | 2.14 | +1 | 19.03. 14:20 |
Zahradka Z. - Pusch F.
|
1.82 | 1.82 | +1 | 19.03. 14:25 |
Kruti S. - Cherkashyn Yevhenii
|
1.82 | 1.82 | +1 | 19.03. 14:45 |
Libovicky V. - Litomisky P.
|
2.40 | 1.47 | +1 | 19.03. 14:50 |
Hejda Jr V. - Zahradka Z.
|
2.14 | 1.58 | +1 | 19.03. 15:25 |