Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, z dôvodu plánovanej údržby nášho systému bude vo štvrtok 28. 5. 2020 od 6.00 do 8.00 hod. online stávkovanie nedostupné. Obmedzenie sa netýka Casina, ktoré vám bude k dispozícii na casino.ifortuna.sk. Ďakujeme za pochopenie.
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 dátum
Mineev V. - Pronin A. 7043
1.25 3.56 29.05. 17:00
Vyazigin A. - Myakinkin E. 7271
1.17 4.42 29.05. 17:00
Makhno A. - Ramazanov S. 7273
3.21 1.30 29.05. 17:00
Mokhnatkin M. - Marongiu F. 7274
1.15 4.73 29.05. 17:00
Gritsutin V. - Sadygov M. 7400
1.30 3.21 29.05. 17:00
Tyulyulin D. - Danchenko R. 7401
1.50 2.41 29.05. 17:00
Viac
Menej
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 viac dátum
Bahník J. - Kohout M. 7000 pyramída do 80kg
Přečíst analýzu Bahník J. – Kohout M.
Bahník J. – Kohout M.

Matouš Kohout je bývalý thaiboxer, který přesedlal na MMA, a tak mu hybridní pravidla Undegroundu vyhovují. V úvodním duelu pyramidy v pohodě přejel Michala Rybu, když jej téměř k ničemu nepustil....

1.92 1.77 +1 30.05. 19:00
Klauda J. - Holota V. 7002 pyramída do 90kg
1.23 3.65 +1 30.05. 19:00
Hron T. - Mane M. 7013 pyramída do 100kg
1.10 5.27 +1 30.05. 19:00
Škvor D. - Gottvald J. 7014 pyramída do 100kg
1.50 2.38 +1 30.05. 19:00
Růžička T. - Guba Š. 7032 pyramída do 70kg
1.06 6.97 +1 30.05. 19:00
Brichta L. - Kozubovský M. 7037 pyramída do 80kg
1.34 2.94 +1 30.05. 19:00
Peňáz M. - Dvořáček A. 7078 pyramída do 90kg
1.04 8.00 +1 30.05. 19:00
Lesák L. - Pajtaš J. 7083 pyramída do 70kg
1.08 6.21 +1 30.05. 19:00
Pudilová L. - Bledá T. 7130
1.11 5.37 +1 30.05. 19:00
Šormová M. - Dvořáková T. 7131
1.37 2.80 +1 30.05. 19:00
Čepo V. - Tlkanec E. 7030 pyramída do 90kg
1.70 2.01 +1 06.06. 20:00
Krištofič S. - Eliáš L. 7077 pyramída do 90kg
1.22 3.74 +1 06.06. 20:00
Novák M. - Krivák N. 7079 pyramída do 70kg
1.35 2.89 +1 06.06. 20:00
Paradeiser R. - Farkaš D. 7081 pyramída do 80kg
1.12 5.15 +1 06.06. 20:00
Tripšanský D. - Zátorský M. 7082 pyramída do 70kg
1.66 2.06 +1 06.06. 20:00
Tutura J. - Cibinski K. 7085 pyramída do 80kg
1.65 2.08 +1 06.06. 20:00
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v závode (súťaži) V 1-2 dátum
Guba Š. 130349 2020
32.00 0.00 30.05. 19:00
Pajtaš J. 130350 2020
32.00 0.00 30.05. 19:00
Lesák L. 130450 2020
4.00 0.00 30.05. 19:00
Růžička T. 130456 2020
2.00 0.00 30.05. 19:00
Zátorský M. 130578 2020
9.00 0.00 30.05. 19:00
Tripšanský D. 130579 2020
6.50 0.00 30.05. 19:00
Novák M. 130580 2020
10.00 0.00 30.05. 19:00
Krivák N. 130582 2020
28.00 0.00 30.05. 19:00
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v závode (súťaži) V 1-2 dátum
Bahník J. 130453 2020
7.00 0.00 30.05. 19:00
Brichta L. 130454 2020
3.75 0.00 30.05. 19:00
Kozubovský M. 130458 2020
10.00 0.00 30.05. 19:00
Kohout M. 130460 2020
8.50 0.00 30.05. 19:00
Paradeiser R. 130532 2020
2.90 0.00 30.05. 19:00
Farkaš D. 130533 2020
30.00 0.00 30.05. 19:00
Tutura J. 130536 2020
11.00 0.00 30.05. 19:00
Cibinski K. 130539 2020
13.00 0.00 30.05. 19:00
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v závode (súťaži) V 1-2 dátum
Dvořáček A. 130452 2020
45.00 0.00 30.05. 19:00
Holota V. 130457 2020
13.00 0.00 30.05. 19:00
Klauda J. 130567 2020
6.50 0.00 30.05. 19:00
Peňáz M. 130569 2020
1.65 0.00 30.05. 19:00
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v závode (súťaži) 1-2 dátum
Krištofič S. 130573 2020
0.00 30.05. 19:00
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v závode (súťaži) V 1-2 dátum
Čepo V. 130585 2020
9.00 0.00 30.05. 19:00
Tlkanec E. 130587 2020
12.00 0.00 30.05. 19:00
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v závode (súťaži) 1-2 dátum
Eliáš L. 130588 2020
0.00 30.05. 19:00
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v závode (súťaži) V 1-2 dátum
Gottvald J. 130558
7.00 4.50 30.05. 19:00
Hron T. 130590
2.50 1.65 30.05. 19:00
Škvor D. 130591
3.20 2.20 30.05. 19:00
Mane M. 130592
10.00 5.00 30.05. 19:00
Langer P. 130593
5.50 1.70 30.05. 19:00
Török G. 130594
26.00 7.50 30.05. 19:00
Michálek S. 130595
20.00 6.00 30.05. 19:00
Bartoš J. 130596
14.00 2.40 30.05. 19:00
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v závode (súťaži) V 1-2 dátum
Pudilová L. 140229
1.75 1.35 30.05. 19:00
Krajčovič L. 140236
9.00 2.40 30.05. 19:00
Šormová M. 140237
5.50 2.70 30.05. 19:00
Szabová L. 140238
4.50 1.50 30.05. 19:00
Bledá T. 140239
15.00 8.00 30.05. 19:00
Gondášová A. 140269
20.00 7.00 30.05. 19:00
Dvořáková T. 140270
20.00 12.00 30.05. 19:00
Marčišová P. 140273
36.00 17.00 30.05. 19:00
Viac
Menej
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 viac dátum
Brzeski L. - Piwowarski M. 7003 Babilon MMA 13
1.22 3.83 +1 29.05. 19:00
Miller S. - Kaminski P. 7067 Babilon MMA 13
1.75 1.96 +1 29.05. 19:00
Kaczmarczyk P. - Krawczyk K. 7138 Babilon MMA 13
1.40 2.73 +1 29.05. 19:00
Mazur M. - Rajewski S. 7140 Babilon MMA 13
1.65 2.11 +1 29.05. 19:00
Kacprzak P. - Folc M. 7172 Babilon MMA 13
1.85 1.85 +1 29.05. 19:00
Kalenik P. - Rogoz P. 7534 Babilon MMA 13
1.52 2.36 +1 29.05. 19:00
Viac
Menej
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 viac dátum
Sterling A. - Sandhagen C. 7022 UFC 250
1.80 1.90 +1 06.06. 22:00
O Malley S. - Wineland E. 7025 UFC 250
1.20 4.04 +1 06.06. 22:00
Hooper C. - Caceres A. 7039 UFC 250
1.70 2.03 +1 06.06. 22:00
Magny N. - Martin A.R. 7040 UFC 250
1.70 2.03 +1 06.06. 22:00
Byrd Ch. - Pitolo M. 7044 UFC 250
1.55 2.29 +1 06.06. 22:00
Nunes A. - Spencer F. 7103 UFC 250
1.20 4.04 +1 06.06. 22:00
Assuncao R. - Garbrandt C. 7104 UFC 250
2.19 1.60 +1 06.06. 22:00
Formiga J. - Perez A. 7116 UFC 250
2.03 1.70 +1 06.06. 22:00
Menifield A. - Clark D. 7133 UFC 250
1.42 2.65 +1 06.06. 22:00
Heinisch I. - Meerschaert G. 7220 UFC 250
1.72 2.00 +1 06.06. 22:00
Procházka J. - Oezdemir V. 7195
1.85 1.85 +1 30.07. 23:50
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 dátum
Bachun A. - Bezobrazov V. 7418 BFC 53
1.05 7.77 28.05. 16:00
Lichkovaka O. - Orlov V. 7420 BFC 53
1.10 5.81 28.05. 16:00