Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, z dôvodu, že ČSOB vypína k 30.9.2019 „Platobné tlačidlo“, si klienti ČSOB od 1.10.2019 budú môcť svoje hráčske konto dotovať len platobnou kartou alebo na našich pobočkách. Ďakujeme za pochopenie.
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 viac dátum
Mikulášek V. - Zuzák B. 7044 Prime, Košice
1.60 2.19 +1 25.10. 20:00
Daňko S. - Fodor F. 7060 Prime, Košice
1.33 3.04 +1 25.10. 20:00
Ryšavý K. - Štrbák M. 7360 Prime, Košice
2.55 1.45 +12 25.10. 21:00
Wittner J. - Kertesz M. 7011 Prime, Košice
1.76 1.95 +1 25.10. 21:35
Vémola K. - Végh A. 7037 Oktagon 15, Praha
1.21 4.02 +12 09.11. 23:00
Benko P. - Štáfek J. 7415 Oktagon 15, Praha
2.19 1.60 +3 09.11. 21:00
Pešta V. - Kimball J. 7017 Oktagon 15, Praha
1.35 2.94 +12 09.11. 22:00
Viac
Menej
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 viac dátum
Whittaker R. - Adesanya I. 7012 UFC 243, Melbourne (Australia)
1.70 2.03 +1 05.10. 22:00
Iaquinta A. - Hooker D. 7049 UFC 243, Melbourne (Australia)
1.80 1.90 +1 05.10. 22:00
Tuivasa T. - Spivac S. 7050 UFC 243, Melbourne (Australia)
1.30 3.21 +1 05.10. 22:00
Holm H. - Pennigton R. 7052 UFC 243, Melbourne (Australia)
1.50 2.41 +1 05.10. 22:00
Matthews J. - Akman R. 7069 UFC 243, Melbourne (Australia)
1.36 2.90 +1 05.10. 22:00
Viac
Menej
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 viac dátum
1.53 2.31 +1 10.10. 18:00
3.48 1.25 +1 10.10. 18:00
4.31 1.17 +1 10.10. 18:00
Viac
Menej
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 viac dátum
Jedrzejczyk J. - Waterson M. 7404 UFC FIGHT NIGHT, Tampa (USA)
1.28 3.34 +1 12.10. 22:00
Swanson C. - Gracie K. 7405 UFC FIGHT NIGHT, Tampa (USA)
2.73 1.40 +1 12.10. 22:00
Reyes D. - Weidman Ch. 7318 UFC FIGHT NIGHT, Boston (USA)
1.55 2.30 +1 19.10. 22:00
Jan Blachowicz - Souza R. 7083 UFC FIGHT NIGHT, Paraiso (Brazil)
1.55 2.30 +1 16.11. 22:00
Madsen M. - Belluardo D. 7019 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
1.20 4.04 +1 28.09. 17:00
Di Chirico A. - Muradov M. 7036 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
2.07 1.67 +1 28.09. 17:00
Oleksiejczuk M. - Saint Preux O. 7040 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
1.38 2.81 +1 28.09. 17:00
Cutelaba I. - Rountree K. 7041 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
2.09 1.66 +1 28.09. 17:00
Nelson G. - Burns G. 7045 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
2.03 1.70 +1 28.09. 17:00
Oliveira A. - Dalby N. 7048 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
1.55 2.29 +1 28.09. 17:00
Amedovski A. - Phillips J. 7058 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
1.85 1.85 +1 28.09. 17:00
Bahadurzada S. - Naurdiev I. 7059 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
2.29 1.55 +1 28.09. 17:00
Chiasson M. - Lansberg L. 7068 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
1.20 4.04 +1 28.09. 17:00
Diakiese M. - Vannata L. 7070 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
1.60 2.19 +1 28.09. 17:00
Chikadze G. - Davis B. 7076 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
2.07 1.67 +1 28.09. 17:00
Hernandez N. - Shore J. 7077 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
2.19 1.60 +1 28.09. 17:00
Hermansson J. - Cannonier J. 7714 UFC FIGHT NIGHT, Copenhagen (Denmark)
1.40 2.73 +1 28.09. 17:00
Viac
Menej
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 viac dátum
Bagov A. - Khaliev K. 7125 ACA 99, Moscow (Russia)
2.03 1.70 +1 27.09. 17:00
Evloev Y. - Gaforov A. 7126 ACA 99, Moscow (Russia)
2.55 1.45 +1 27.09. 17:00
Dudaev A.-R. - Borisov O. 7127 ACA 99, Moscow (Russia)
1.72 2.00 +1 27.09. 17:00
Abdulvakhabov A.A. - Gamzathanov I. 7129 ACA 99, Moscow (Russia)
1.30 3.21 +1 27.09. 17:00
Kanakov D. - Mohammad B. 7131 ACA 99, Moscow (Russia)
1.15 4.73 +1 27.09. 17:00
Frolov A. - Ismailov M. 7132 ACA 99, Moscow (Russia)
1.67 2.07 +1 27.09. 17:00
Shakhbulatov S. - Mirzaev R. 7133 ACA 99, Moscow (Russia)
3.21 1.30 +1 27.09. 17:00
Abdulaev M. - Vasilevski V. 7134 ACA 99, Moscow (Russia)
1.60 2.19 +1 27.09. 17:00
Ospanov A. - Polpudnikov A. 7135 ACA 99, Moscow (Russia)
1.67 2.07 +1 27.09. 17:00
Slioa F. - Khamanaev M. 7136 ACA 99, Moscow (Russia)
1.67 2.07 +1 27.09. 17:00
Davlatmurodov S. - Cooper B. 7138 ACA 99, Moscow (Russia)
1.55 2.30 +1 27.09. 17:00
Silva C. - Sobirov F. 7139 ACA 99, Moscow (Russia)
2.94 1.35 +1 27.09. 17:00
Viac
Menej
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 viac dátum
Lee A. - Jing Nan X. 7062 CENTURY PART I, Tokyo (Japan)
2.55 1.45 +1 13.10. 02:00
Johnson D. - Kingad D. 7372 CENTURY PART I, Tokyo (Japan)
1.15 4.73 +1 13.10. 02:00
Fernandes B. - Belingon K. 7377 CENTURY PART II, Tokyo (Japan)
1.50 2.41 +1 13.10. 10:00
N Sang A.L. - Vera B. 7378 CENTURY PART II, Tokyo (Japan)
1.60 2.20 +1 13.10. 10:00
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 dátum
1.13 5.10 12.10. 12:00
Viac
Menej
Víťaz stávka na víťaza zápasu do rozhodnutia 1 2 viac dátum
Henderson B. - Jury M. 7514 Bellator 227, Dublin (Ireland)
1.37 2.85 +1 27.09. 22:00
Freire P. - Archuleta J. 7186 Bellator 228, Inglewood (USA)
1.65 2.11 +1 28.09. 22:00
Koreshkov A. - Larkin L. 7188 Bellator 229, Temecula (USA)
1.50 2.41 +1 04.10. 22:00
Page M. - Kiely R. 7213 Bellator 227, Dublin (Ireland)
1.13 5.10 +1 27.09. 22:00
Mousasi G. - Machida L. 7187 Bellator 228, Inglewood (USA)
1.28 3.34 +1 28.09. 22:00