Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zápas stávka na výsledok zápasu 1 0 2 10 02 12 viac dátum
Austrália - Čína 6000 o 23. miesto
30.00 30.00 0.00 20.00 0.00 0.00 +11 09.12. 04:30
Kuba - Kazachstan 6014 o 21. miesto
1.74 9.00 2.65 1.46 2.05 1.05 +11 09.12. 04:30
Angola - Argentína 6017 o 15. miesto
1.28 11.00 5.20 1.15 3.55 1.03 +11 09.12. 07:00
Slovinsko - DR Kongo 6062 o 19.místo
1.01 31.00 18.00 1.00 12.00 1.00 +11 09.12. 07:00
1.57 9.00 3.15 1.34 2.33 1.05 +11 09.12. 07:00
Francúzsko - Maďarsko 6018 o 13. miesto
1.30 9.00 5.40 1.14 3.40 1.05 +11 09.12. 10:00
Brazília - Senegal 6074 o 17.místo
1.12 14.00 8.20 1.04 5.20 1.00 +11 09.12. 10:00
2.74 9.00 1.70 2.10 1.43 1.05 +11 09.12. 10:00
5.10 10.00 1.30 3.40 1.15 1.04 +11 09.12. 12:30
1.30 10.00 5.10 1.15 3.40 1.04 +11 10.12. 07:00
7.80 13.50 1.16 4.95 1.07 1.01 +11 10.12. 10:00
1.42 9.00 4.00 1.23 2.77 1.05 +11 10.12. 12:30
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v závode (súťaži) V 1-2 1-3 1-4 1-8 dátum
Nórsko 92739 2019
2.80 0.00 0.00 0.00 0.00 09.12. 07:00
Rusko 92743 2019
2.80 0.00 0.00 0.00 0.00 09.12. 07:00
Holandsko 92747 2019
6.50 0.00 0.00 0.00 0.00 09.12. 07:00
Dánsko 92751 2019
200.00 0.00 0.00 0.00 0.00 09.12. 07:00
Rumunsko 92765 2019
3 333.00 0.00 0.00 0.00 0.00 09.12. 07:00
Čierna Hora 92906 2019
22.00 0.00 0.00 0.00 0.00 09.12. 07:00
Švédsko 92909 2019
40.00 0.00 0.00 0.00 0.00 09.12. 07:00
Španielsko 92912 2019
7.50 0.00 0.00 0.00 0.00 09.12. 07:00
Srbsko 93109 2019
200.00 0.00 0.00 0.00 0.00 09.12. 07:00
J.Kórea 93110 2019
55.00 0.00 0.00 0.00 0.00 09.12. 07:00
Nemecko 93112 2019
12.00 0.00 0.00 0.00 0.00 09.12. 07:00
Víťaz stávka na víťaza závodu (súťaže) Víťaz dátum
Neagu C. 93991 2019
10.00 09.12. 09:00
Gros A. 93992 2019
45.00 09.12. 09:00
Radicevic J. 93996 2019
5.50 09.12. 09:00
Oftedal S. B. 93998 2019
23.00 09.12. 09:00
150.00 09.12. 09:00
Polman E. 96686 2019
100.00 09.12. 09:00
Abbingh L. 96690 2019
7.00 09.12. 09:00
Cabral A. 96693 2019
16.00 09.12. 09:00
Pintea C. 96706 2019
1 500.00 09.12. 09:00
Ryu Eun Hee 130032 2019
1.55 09.12. 09:00
Víťaz stávka na víťaza závodu (súťaže) Víťaz dátum
Solberg S. 96775 2019
10.00 09.12. 09:00
Wester T. 96777 2019
8.00 09.12. 09:00
Toft S. 96778 2019
3.00 09.12. 09:00
Sedoykina A. 96779 2019
18.00 09.12. 09:00
Navarro S. 96780 2019
22.00 09.12. 09:00
Eckerle D. 96781 2019
1.65 09.12. 09:00
Idehn F. 96782 2019
150.00 09.12. 09:00
Pedersen A. 96783 2019
400.00 09.12. 09:00
Kalinina V. 96787 2019
200.00 09.12. 09:00
Rajcic M. 96789 2019
200.00 09.12. 09:00
Park S. 96799 2019
250.00 09.12. 09:00
Tomasevic K. 96801 2019
150.00 09.12. 09:00