1.01
1000
Futbal
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Postup Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Najobľúbenejšie kombinácie Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Spôsob výhry Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu Penalta v zápase Počet rohov v zápase 1.tím počet roh.kopov v zápase 2.tím počet roh.kopov v zápase 1.polčas počet rohových kopov 1.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.kopov 2.tím 2.polčas počet roh.kopov Viac roh.kopov v zápase Polčas s vyšším počtom roh.kopov 1.polčas striedanie Padne vlastný gól v zápase Dá gól (vrátane predĺženia) Kombinácia - Strelci Bude penaltový rozstrel? 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov presne gólov Multigóly multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 Hráči - strely Hráči - strely na bránu 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov