1.01
1000
Futbal
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Každý z tímov dá 3 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Udrží čisté konto udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu Kombinácia - Strelci 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov presne gólov Multigóly multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól Súčet gólov Viac rohových kopov Počet rohový kopov v zápase Rozmedzie rohových kopov Handicap rohové kopy Casa Pia rozmedzie rohových kopov Moreirense FC rozmedzie rohových kopov Chaves rozmedzie rohových kopov Boavista FC rozmedzie rohových kopov Rio Ave rozmedzie rohových kopov SC Braga rozmedzie rohových kopov FC Famalicao rozmedzie rohových kopov Sporting L. rozmedzie rohových kopov FC Porto rozmedzie rohových kopov Gil Vicente FC rozmedzie rohových kopov Estoril Praia rozmedzie rohových kopov Estrela Amadora rozmedzie rohových kopov FC Arouca rozmedzie rohových kopov FC Vizela rozmedzie rohových kopov Portimonense rozmedzie rohových kopov Vitoria Guimarares rozmedzie rohových kopov 1.polčas: viac rohových kopov 1.polčas: počet rohových kopov 1.polčas: rozmedzie rohových kopov 1.poločas: handicap rohové kopy 1.polčas: Casa Pia presný počet rohov 1.polčas: Moreirense FC presný počet rohov 1.polčas: Chaves presný počet rohov 1.polčas: Boavista FC presný počet rohov 1.polčas: Rio Ave presný počet rohov 1.polčas: SC Braga presný počet rohov 1.polčas: FC Famalicao presný počet rohov 1.polčas: Sporting L. presný počet rohov 1.polčas: FC Porto presný počet rohov 1.polčas: Gil Vicente FC presný počet rohov 1.polčas: Estoril Praia presný počet rohov 1.polčas: Estrela Amadora presný počet rohov 1.polčas: FC Arouca presný počet rohov 1.polčas: FC Vizela presný počet rohov 1.polčas: Portimonense presný počet rohov 1.polčas: Vitoria Guimarares presný počet rohov 1.rohový kop 1.poločas: 1.rohový kop Posledný rohový kop Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov