1.01
1000
Typy stávok
Všetko Zápas Favorit PLUS: Zápas Počet gólov Oba tímy dajú gól 1.polčas Dvojitá šanca Zápas/počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.polčas počet gólov Polčas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 Handicap 0:4 Zápas/oba tímy dajú gól Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.tím dá gól 2.tím dá gól Oba tímy dajú gól a počet gólov väčší než 2.5 Oba tímy dajú gól a počet gólov väčší ako 3.5 Oba tímy dajú 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Zápas bez remízy 1.polčas/zápas/počet gólov zápas 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas počet gólov 2.tím 1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.polčas presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas počet gólov 2.tím 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov 1.polčas presný výsledok 2.polčas presný výsledok Nastane skóre Nenastane skóre nenastane skóre Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.polčase Padne gól v 2.polčase 1.tím dá gól v oboch polčasoch 2.tím dá gól v oboch polčasoch Oba dajú gól v oboch poločasech Oba dajú gól v 1.polčase Oba dajú gól v 2.polčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden polčas 2.tím vyhrá aspoň jeden polčas 1.polčas 1.gól 2.polčas 1.gól Dá gól (hráč musí nastúpiť v základné zostave)