Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, z dôvodu plánovanej údržby nášho systému bude vo štvrtok 28. 5. 2020 od 6.00 do 8.00 hod. online stávkovanie nedostupné. Obmedzenie sa netýka Casina, ktoré vám bude k dispozícii na casino.ifortuna.sk. Ďakujeme za pochopenie.
Favorit PLUS: Zápas V prvom stĺpci vidíš bežný kurz na víťazstvo favorita zápasu, F+4 znamená, že musíš mať na tikete ďalšie 4 zápasy, F+7 pridáš k 7-akovke, F+11 pridáš k 11-akovke. Stávka nie je limitovaná vkladom, možno kombinovať s min.kurzom 1,1. Bežný F+4 F+7 F+11 dátum
Žilina-Trnava 90082 2.15 2.28 2.47 2.75 13.06. 18:00
Freiburg-Leverkusen 90075 1.76 1.85 1.97 2.15 29.05. 20:30
Hertha-Augsburg 90083 1.98 2.10 2.25 2.48 30.05. 15:30
Wolfsburg-Eint.Frankfurt 90185 1.97 2.09 2.24 2.47 30.05. 15:30
Bayern-Düsseldorf 90070 1.08 1.11 1.16 1.22 30.05. 18:30
M gladbach-Un.Berlin 90174 1.51 1.58 1.66 1.79 31.05. 15:30
Paderborn-Dortmund 90183 1.30 1.35 1.42 1.51 31.05. 18:00
1.FC Köln-Leipzig 90001 1.58 1.66 1.75 1.89 01.06. 20:30
Saarbrücken-Leverkusen 90115 1.20 1.25 1.31 1.38 09.06. 20:00
Bayern-Eint.Frankfurt 90118 1.20 1.25 1.31 1.38 10.06. 20:00
Olomouc-Příbram 90148 1.64 1.73 1.83 1.99 30.05. 14:00
Liberec-Slovácko 90145 2.20 2.34 2.53 2.83 30.05. 16:00
Plzeň-Ml.Boleslav 90147 1.45 1.51 1.59 1.71 30.05. 18:00
Slavia P.-Jablonec 90149 1.48 1.55 1.63 1.76 30.05. 20:00
Teplice-Opava 90146 1.74 1.83 1.95 2.13 31.05. 14:00
Karviná-Sparta 90144 1.73 1.82 1.94 2.11 31.05. 18:00
Famalicao-FC Porto 90091 1.45 1.51 1.59 1.71 03.06. 22:15
Maritimo-Setubal 90095 2.20 2.34 2.53 2.83 04.06. 20:00
Benfica-Tondela 90097 1.17 1.22 1.27 1.34 04.06. 20:15
Santa Clara-Braga 90109 1.62 1.70 1.80 1.95 05.06. 21:00
Rio Ave-Ferreira 90111 1.62 1.70 1.80 1.95 07.06. 22:00
Torp.Zhodino-Smolevichy 90094 1.67 1.75 1.86 2.02 29.05. 17:00
Gorodeya-Neman Grodno 90040 2.30 2.46 2.67 3.00 29.05. 19:00
Din.Minsk-Shak.Soligorsk 90198 2.27 2.42 2.63 2.94 30.05. 18:00
Energetik BGU-Vitebsk 90165 2.05 2.18 2.34 2.59 31.05. 15:00
BATE Borisov-Isloch Minsk 90166 1.28 1.33 1.39 1.48 31.05. 17:00
Ruh Brest-Din.Brest 90167 1.64 1.73 1.83 1.99 31.05. 19:00
AGF Aarhus-Randers 90100 2.27 2.42 2.63 2.94 28.05. 19:00
Silkeborg-Nordsjaeland 90101 1.65 1.73 1.83 1.99 29.05. 19:00
Esbjerg-Aalborg 90102 2.00 2.12 2.28 2.52 31.05. 18:00
Randers-Hobro 90103 1.73 1.82 1.94 2.11 01.06. 14:00
Midtjylland-Horsens 90104 1.19 1.24 1.30 1.37 01.06. 16:00
Lyngby-FC Kodaň 90105 1.68 1.78 1.89 2.06 01.06. 18:00
AGF Aarhus-Odense 90107 2.05 2.18 2.34 2.59 01.06. 20:00
Bröndby-Sönderjyske 90108 1.73 1.82 1.94 2.11 02.06. 19:00
HB Torshavn-Vikingur Gota 90221 1.55 1.62 1.71 1.85 28.05. 18:00
KI Klaksvik-EB Streymur 90229 1.08 1.11 1.16 1.22 28.05. 20:00
Skala IF-AB Argir 90228 1.85 1.96 2.09 2.29 28.05. 20:00
AEK Atény-Panathinaikos 90019 1.75 1.84 1.96 2.14 06.06. 18:00
Aris Thessal.-OFI Kreta 90042 1.60 1.68 1.78 1.92 06.06. 18:00
Hajduk Split-Inter Zaprešič 90005 1.18 1.23 1.29 1.36 05.06. 20:00
Varaždin-Din.Zagreb 90012 1.27 1.32 1.38 1.47 06.06. 21:05
Istra 1961-HNK Rijeka 90013 1.75 1.84 1.96 2.14 07.06. 18:55
Mac.Tel Aviv-Hap.Haifa 90128 1.30 1.35 1.42 1.51 30.05. 19:00
Beitar Jerus.-Hap.Beer Sheva 90129 2.30 2.46 2.67 3.00 30.05. 19:15
Mac.Haifa-Hap.Tel Aviv 90130 1.50 1.57 1.65 1.78 30.05. 20:00
Bnei Yehuda-Hap.Kfar Saba 90151 2.05 2.18 2.34 2.59 01.06. 19:15
FC Ashdod-Hap.Raanana 90152 2.00 2.12 2.28 2.52 02.06. 18:45
M.Netanya-Kir.Shmona 90153 2.15 2.28 2.47 2.75 02.06. 19:00
Hap.Hadera-Nes Tziona 90155 1.92 2.03 2.17 2.40 03.06. 18:45
Daegu-Sangju 90173 2.05 2.18 2.34 2.59 29.05. 12:30
Gangwon-Jeonbuk 90077 1.85 1.96 2.09 2.29 30.05. 09:30
Gwangju-Ulsan 90092 1.70 1.80 1.91 2.08 30.05. 12:00
Seoul-Seongnam 90127 1.95 2.07 2.22 2.45 31.05. 09:30
Incheon-Pohang 90164 1.94 2.05 2.20 2.43 31.05. 12:00
Rakoczi Kaposvar-Zalaegerszeg 90186 1.77 1.86 1.99 2.17 29.05. 20:00
Kisvarda-Újpest 90188 2.25 2.40 2.60 2.91 30.05. 16:55
Paks-MOL Fehervar 90189 2.15 2.28 2.47 2.75 30.05. 21:05
Puskas Akademia-Ferencváros 90006 1.82 1.93 2.06 2.25 31.05. 21:05
Aalesund-Molde 90119 1.83 1.94 2.07 2.27 16.06. 18:00
Odds BK-Sandefjord 90120 1.55 1.62 1.71 1.85 16.06. 18:00
Rosenborg-Kristiansund 90121 1.50 1.57 1.65 1.78 16.06. 18:00
Stabaek-Mjondalen 90122 2.05 2.18 2.34 2.59 16.06. 18:00
Sarpsborg 08-Valerenga 90124 2.30 2.46 2.67 3.00 16.06. 20:30
Wroclaw-Rakow Cz. 90021 2.18 2.32 2.51 2.80 29.05. 18:00
Szczecin-Lubin 90022 2.15 2.28 2.47 2.75 29.05. 20:30
Gliwice-Wisla Krakow 90023 1.95 2.07 2.22 2.45 30.05. 17:30
Plock-Kielce 90026 2.15 2.28 2.47 2.75 31.05. 12:30
Cracovia-Jag.Bialystok 90024 2.06 2.19 2.35 2.61 31.05. 15:00
Gdaňsk-Gdynia 90025 1.77 1.86 1.99 2.17 31.05. 17:30
Kielce-Gliwice 90176 2.30 2.46 2.67 3.00 05.06. 18:00
Jag.Bialystok-Plock 90002 1.85 1.96 2.09 2.29 06.06. 15:00
Rakow Cz.-LKS Lódž 90080 1.80 1.90 2.03 2.22 07.06. 12:30
Wisla Krakow-Legia W. 90175 2.00 2.12 2.28 2.52 07.06. 17:30
Din.Bukurešť-Chindia Targoviste 90113 1.80 1.90 2.03 2.22 14.06. 14:00
Sepsi-Hermannstadt 90170 2.30 2.46 2.67 3.00 14.06. 14:00
U.Craiova-Botosani 90112 1.90 2.01 2.15 2.36 14.06. 14:00
V.Constanta-Poli Iasi 90126 1.70 1.80 1.91 2.08 14.06. 14:00
Voluntari-Clinceni 90172 2.25 2.40 2.60 2.91 14.06. 14:00
Wattens-St.Pölten 90136 2.00 2.12 2.28 2.52 02.06. 18:30
Austria-Admira 90141 1.80 1.90 2.03 2.22 02.06. 20:30
LASK Linz-Hartberg 90134 1.14 1.20 1.25 1.32 03.06. 18:30
Salzburg-Rapid 90131 1.55 1.62 1.71 1.85 03.06. 20:30
Vojvodina Novi Sad-Čukarički 90032 1.73 1.82 1.94 2.11 29.05. 17:00
Rad Beograd-CZ Beograd 90033 1.14 1.20 1.25 1.32 29.05. 19:30
Radnik Surdulica-Proleter Novi Sad 90031 2.20 2.34 2.53 2.83 30.05. 15:00
Part.Beograd-Mladost Lučani 90030 1.16 1.21 1.26 1.33 30.05. 17:30
Bačka Topola-Javor Ivanjica 90027 1.30 1.35 1.42 1.51 31.05. 17:30
Kolos Kovalivka-Desna 90224 2.00 2.12 2.28 2.52 30.05. 16:00
Š.Doneck-Dyn.Kyjev 90227 1.93 2.05 2.20 2.43 30.05. 16:00
Dnepr 1-Ol.Doneck 90223 2.10 2.23 2.41 2.67 30.05. 16:00
Poltava-FC Lvov 90010 2.25 2.40 2.60 2.91 30.05. 16:00
P.Niepolomice-Ch.Chojnice 90157 2.15 2.28 2.47 2.75 02.06. 16:00
S.Olsztyn-Ch.Glogow 90159 2.15 2.28 2.47 2.75 02.06. 18:00
Ter.Nieciecza-W.Suwalki 90160 1.72 1.81 1.93 2.10 02.06. 20:00
Ol.Grudziadz-Podbeskidzie 90156 2.05 2.18 2.34 2.59 03.06. 20:40
R.Radom-O.Opole 90158 1.95 2.07 2.22 2.45 04.06. 18:10
Tychy-Z.Sosnowiec 90110 2.20 2.34 2.53 2.83 04.06. 20:40
HNK Rijeka-Osijek 90143 2.08 2.21 2.38 2.64 31.05. 20:00
Salzburg-Austria Lustenau 90142 1.12 1.16 1.21 1.28 29.05. 20:45