X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Ponuka podľa dátumu
Ponuka podľa športu

Ponuka podľa kurzu

1.01.
1.5

Môže sa hodiť

  • Nápoveda
  • Ako stávkovať?
  • Pobočky
  • Online podpora

Zodpovedné hranie

Stávkovanie na rôzne športové udalosti je príjemným spestrením, najmä zanietených športových fanúšikov. Pokiaľ je stávkovanie naozaj iba spríjemnením a spestrením života, je to naozaj neškodná činnosť, ktorá znásobuje radosť zo sledovania športových zápasov. Avšak v prípade, že sa život stávkujúceho podriadi iba stávkovaniu, ide už o chorobné stávkovanie.

Spoločnosť FORTUNA si tento problém uvedomuje, a preto sa rozhodla podporiť boj proti takémuto chorobnému stávkovaniu a sprostredkovať na svojich stránkach rady ako zodpovedne hrať a stávkovať a neprepadnúť tak patologickému hráčstvu.

Spoločnosť FORTUNA SK, a.s. sa hlási k Európskym štandardom zodpovedného hrania, čím chce ukázať, že sa zaoberá problematikou zodpovedného hrania. Je naším záujmom podporovať udržiavanie bezpečného hráčskeho prostredia.

Gamblerstvo

Desatoro gamblera

Otestujte sa