X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Ponuka podľa dátumu
Ponuka podľa športu

Ponuka podľa kurzu

1.01.
1.5

Zodpovedné hranie

Stávkovanie na rôzne športové udalosti je príjemným spestrením, najmä zanietených športových fanúšikov. Pokiaľ je stávkovanie naozaj iba spríjemnením a spestrením života, je to naozaj neškodná činnosť, ktorá znásobuje radosť zo sledovania športových zápasov. Avšak v prípade, že sa život stávkujúceho podriadi iba stávkovaniu, ide už o chorobné stávkovanie.

Spoločnosť FORTUNA si tento problém uvedomuje, a preto sa rozhodla podporiť boj proti takémuto chorobnému stávkovaniu a sprostredkovať na svojich stránkach rady ako zodpovedne hrať a stávkovať a neprepadnúť tak patologickému hráčstvu.

Spoločnosť FORTUNA SK, a.s. sa hlási k Európskym štandardom zodpovedného hrania, čím chce ukázať, že sa zaoberá problematikou zodpovedného hrania. Je naším záujmom podporovať udržiavanie bezpečného hráčskeho prostredia.

Gamblerstvo

Desatoro gamblera

Otestujte sa