Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Plážový volejbal | World Tour-ženy - Výsledky

Zápas správne tipy výsledok   dátum
Claes K./Sponcil S. - Kholomina S./Makroguzova N. 7195
2
0:2
 
20.7.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Kholomina S./Makroguzova N. 7798
2
0:2
 
20.7.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Claes K./Sponcil S. 7797
2
0:2
 
20.7.
2019
Laboureur Ch./Ittlinger S. - Menegatti M./Orsi Toth V. 7621
1
2:1
 
19.7.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Bocharova M./Voronina M. 7622
1
2:1
 
19.7.
2019
Wojtasik K./Kociolek K. - Birlova E./Ukolova E. 7623
2
0:2
 
19.7.
2019
Heidrich J./Verge Depre A. - Lahti T./Parkkinen A. 7624
2
0:2
 
19.7.
2019
Wang F./Xia X. - Lehtonen R./Ahtiainen N. 7617
1
2:1
 
19.7.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Dabizha K./Rudykh D. 7618
1
2:0
 
19.7.
2019
Gallay A./Pereyra F. - Behrens K./Tillmann C. 7619
1
2:0
 
19.7.
2019
Dubovcová N./Štrbová A. - Claes K./Sponcil S. 7620
2
0:2
 
19.7.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Xue Ch./Wang X. 7605
2
0:2
 
18.7.
2019
Lin M./Zeng J. - Menegatti M./Orsi Toth V. 7606
2
0:2
 
18.7.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Wang F./Xia X. 7607
1
2:1
 
18.7.
2019
Mizoe S./Hashimoto S. - Lahti T./Parkkinen A. 7641
2
0:2
 
18.7.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Laboureur Ch./Ittlinger S. 7338
1
2:1
 
18.7.
2019
Antunes J./Oliveira T. - Birlova E./Ukolova E. 7548
2
1:2
 
18.7.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7553
2
0:2
 
18.7.
2019
Suzuki Y./Nagata Y. - Behrens K./Tillmann C. 7604
2
0:2
 
18.7.
2019
Arvaniti V./Karagkouni P. - Wojtasik K./Kociolek K. 7077
1
2:0
 
18.7.
2019
Claes K./Sponcil S. - Van Iersel M./Stubbe J. 7298
1
2:1
 
18.7.
2019
Gallay A./Pereyra F. - Larsen K./Stockman E. 7334
2
0:2
 
18.7.
2019
Paquete V./Pinheiro B. - Bocharova M./Voronina M. 7336
2
0:2
 
18.7.
2019
Kholomina S./Makroguzova N. - Heidrich J./Verge Depre A. 7203
1
2:0
 
18.7.
2019
Dabizha K./Rudykh D. - Bieneck V./Schneider I. 7219
1
2:0
 
18.7.
2019
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Dubovcová N./Štrbová A. 7287
1
2:0
 
18.7.
2019
Lehtonen R./Ahtiainen N. - Kozuch M./Borger K. 7297
1
2:0
 
18.7.
2019
Claes K./Sponcil S. - Arvaniti V./Karagkouni P. 7336
2
1:2
 
18.7.
2019
Van Iersel M./Stubbe J. - Wojtasik K./Kociolek K. 7338
2
0:2
 
18.7.
2019
Paquete V./Pinheiro B. - Gallay A./Pereyra F. 7548
2
0:2
 
18.7.
2019
Larsen K./Stockman E. - Bocharova M./Voronina M. 7553
1
2:0
 
18.7.
2019
Kholomina S./Makroguzova N. - Dabizha K./Rudykh D. 7077
1
2:0
 
18.7.
2019
Heidrich J./Verge Depre A. - Bieneck V./Schneider I. 7297
1
2:0
 
18.7.
2019
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Lehtonen R./Ahtiainen N. 7298
1
2:0
 
18.7.
2019
Dubovcová N./Štrbová A. - Ludwig L./Kozuch M. 7334
1
2:1
 
18.7.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Mizoe S./Hashimoto S. 7284
1
2:0
 
18.7.
2019
Wang F./Xia X. - Lahti T./Parkkinen A. 7285
1
2:0
 
18.7.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Lin M./Zeng J. 7286
1
2:0
 
18.7.
2019
Menegatti M./Orsi Toth V. - Xue Ch./Wang X. 7287
2
1:2
 
18.7.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Antunes J./Oliveira T. 7280
1
2:0
 
18.7.
2019
Birlova E./Ukolova E. - Laboureur Ch./Ittlinger S. 7281
2
0:2
 
18.7.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Suzuki Y./Nagata Y. 7282
1
2:0
 
18.7.
2019
Baquerizo E./Fern.Steiner L. - Behrens K./Tillmann C. 7283
1
2:0
 
18.7.
2019
Klineman A./Ross A. - Antonelli M./Solberg Salgado C. 7133 finále
1
2:1
 
14.7.
2019
Betschart N./Huberli T. - Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. 7132 o 3. miesto
2
0:2
 
14.7.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. 7133
1
2:0
 
14.7.
2019
Betschart N./Huberli T. - Klineman A./Ross A. 7132
2
0:2
 
14.7.
2019
Betschart N./Huberli T. - Dubovcová N./Štrbová A. 7331
1
2:1
 
13.7.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Pavan S./Humana-Paredes M. 7303
1
2:1
 
13.7.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Meppelink M./Keizer S. 7144
1
2:0
 
13.7.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Klineman A./Ross A. 7142
2
0:2
 
13.7.
2019
Betschart N./Huberli T. - Seixas de Freitas B./Berti Alves F. 7129
1
2:1
 
12.7.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7034
1
2:0
 
12.7.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Klineman A./Ross A. 7035
2
0:2
 
12.7.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Graudina T./Kravcenoka A. 7039
1
2:0
 
12.7.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Dubovcová N./Štrbová A. 7019
2
1:2
 
12.7.
2019
Baquerizo E./Fern.Steiner L. - Antonelli M./Solberg Salgado C. 7025
2
1:2
 
12.7.
2019
Meppelink M./Keizer S. - Kholomina S./Makroguzova N. 7026
1
2:0
 
12.7.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Bansley H./Wilkerson B. 7033
1
2:0
 
12.7.
2019
Heidrich J./Verge Depre A. - Seixas de Freitas B./Berti Alves F. 7034
2
0:2
 
12.7.
2019
Menegatti M./Orsi Toth V. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7035
2
0:2
 
12.7.
2019
Klineman A./Ross A. - Birlova E./Ukolova E. 7039
1
2:1
 
12.7.
2019
Graudina T./Kravcenoka A. - Bieneck V./Schneider I. 7129
1
2:0
 
12.7.
2019
Laboureur Ch./Ittlinger S. - Dubovcová N./Štrbová A. 7019
2
0:2
 
12.7.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Wang F./Xia X. 7025
1
2:0
 
12.7.
2019
Larsen K./Stockman E. - Kholomina S./Makroguzova N. 7026
2
0:2
 
12.7.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Van Iersel M./Stubbe J. 7033
1
2:0
 
12.7.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Antonelli M./Solberg Salgado C. 7341
1
2:1
 
11.7.
2019
Huberli T./Betschart N. - Menegatti M./Orsi Toth V. 7339
1
2:0
 
11.7.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Heidrich J./Verge Depre A. 7335
1
2:1
 
11.7.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Laboureur Ch./Ittlinger S. 7338
1
2:0
 
11.7.
2019
Caluori L./Gerson D. - Dubovcová N./Štrbová A. 7326
2
1:2
 
11.7.
2019
Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. - Birlova E./Ukolova E. 7329
2
1:2
 
11.7.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Graudina T./Kravcenoka A. 7330
1
2:0
 
11.7.
2019
Lima T./Da Rocha Antunes T. - Lahti T./Parkkinen A. 7334
1
2:0
 
11.7.
2019
Dabizha K./Rudykh D. - Wang F./Xia X. 7298
2
1:2
 
11.7.
2019
Wojtasik K./Kociolek K. - Van Iersel M./Stubbe J. 7299
2
1:2
 
11.7.
2019
Bieneck V./Schneider I. - Borger K./Sude J. 7316
1
2:0
 
11.7.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Larsen K./Stockman E. 7318
1
2:0
 
11.7.
2019
Klineman A./Ross A. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7131
2
0:2
 
11.7.
2019
Ludwig L./Kozuch M. - Kholomina S./Makroguzova N. 7132
2
0:2
 
11.7.
2019
Xue Ch./Wang X. - Seixas de Freitas B./Berti Alves F. 7232
2
0:2
 
11.7.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Meppelink M./Keizer S. 7297
2
0:2
 
11.7.
2019
Betschart N./Huberli T. - Dabizha K./Rudykh D. 7492
1
2:0
 
10.7.
2019
Menegatti M./Orsi Toth V. - Wang F./Xia X. 7611
1
2:0
 
10.7.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7612
1
2:1
 
10.7.
2019
Meppelink M./Keizer S. - Lahti T./Parkkinen A. 7613
1
2:0
 
10.7.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7486
1
2:0
 
10.7.
2019
Larsen K./Stockman E. - Birlova E./Ukolova E. 7487
1
2:0
 
10.7.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Xue Ch./Wang X. 7488
1
2:0
 
10.7.
2019
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Graudina T./Kravcenoka A. 7489
2
0:2
 
10.7.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Bieneck V./Schneider I. 7411
1
2:0
 
10.7.
2019
Borger K./Sude J. - Heidrich J./Verge Depre A. 7412
2
1:2
 
10.7.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Ludwig L./Kozuch M. 7413
1
2:1
 
10.7.
2019
Kholomina S./Makroguzova N. - Laboureur Ch./Ittlinger S. 7417
2
1:2
 
10.7.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Caluori L./Gerson D. 7144
1
2:1
 
10.7.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Dubovcová N./Štrbová A. 7402
1
2:0
 
10.7.
2019
Klineman A./Ross A. - Wojtasik K./Kociolek K. 7404
1
2:1
 
10.7.
2019
Van Iersel M./Stubbe J. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7410
2
0:2
 
10.7.
2019
Lima T./Da Rocha Antunes T. - Placette L./Richard A. 7499
1
2:0
 
9.7.
2019
Ludwig L./Kozuch M. - Sinnema J./Bloem L. 7562
1
2:0
 
9.7.
2019
Fernandez Navarro A./Lobato Herrero A. - Xue Ch./Wang X. 7396
2
1:2
 
9.7.
2019
McNamara M./McNamara N. - Bieneck V./Schneider I. 7403
2
0:2
 
9.7.
2019
Birlova E./Ukolova E. - Jupiter A./Chamereau A. 7326
1
2:1
 
9.7.
2019
Radarong V./Hongpak K. - Antonelli M./Solberg Salgado C. 7329
2
0:2
 
9.7.
2019
Claes K./Sponcil S. - Dabizha K./Rudykh D. 7319
2
0:2
 
9.7.
2019
Arvaniti V./Karagkouni P. - Graudina T./Kravcenoka A. 7320
2
1:2
 
9.7.
2019
Ludwig L./Kozuch M. - Suzuki Y./Nagata Y. 7313
1
2:0
 
9.7.
2019
Sinnema J./Bloem L. - Murakami M./Ishii M. 7314
1
2:0
 
9.7.
2019
Lima T./Da Rocha Antunes T. - Olsen Koellner C./Norager Bisgaard S. 7311
1
2:0
 
9.7.
2019
Placette L./Richard A. - Gallay A./Pereyra F. 7312
1
2:1
 
9.7.
2019
McNamara M./McNamara N. - Revuelta M./Orellana Z. 7309
1
2:0
 
9.7.
2019
Bonnerova M./Maixnerova M. - Bieneck V./Schneider I. 7310
2
0:2
 
9.7.
2019
Artacho M./Clancy T. - Larsen K./Stockman E. 7016 finále
1
2:0
 
15.6.
2019
Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7010 o 3. miesto
2
0:2
 
15.6.
2019
Larsen K./Stockman E. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7428 semifinále
1
2:0
 
15.6.
2019
Artacho M./Clancy T. - Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. 7009 semifinále
1
2:0
 
15.6.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Artacho M./Clancy T. 7468
2
1:2
 
14.6.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7474
2
1:2
 
14.6.
2019
Kholomina S./Makroguzova N. - Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. 7475
2
0:2
 
14.6.
2019
Klineman A./Ross A. - Larsen K./Stockman E. 7481
2
0:2
 
14.6.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Heidrich J./Verge Depre A. 7650
1
2:1
 
14.6.
2019
Meppelink M./Keizer S. - Pavan S./Humana-Paredes M. 7653
2
0:2
 
14.6.
2019
Klineman A./Ross A. - Bansley H./Wilkerson B. 7704
1
2:0
 
14.6.
2019
Larsen K./Stockman E. - Ludwig L./Kozuch M. 8047
1
2:0
 
14.6.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Betschart N./Huberli T. 7481
1
2:1
 
14.6.
2019
Claes K./Sponcil S. - Artacho M./Clancy T. 7482
2
1:2
 
14.6.
2019
Kholomina S./Makroguzova N. - Van Iersel M./Stubbe J. 7483
1
2:0
 
14.6.
2019
Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7525
1
2:0
 
14.6.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Wang F./Xia X. 7481
1
2:0
 
14.6.
2019
Menegatti M./Orsi Toth V. - Ludwig L./Kozuch M. 7482
2
1:2
 
14.6.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Borger K./Sude J. 7483
1
2:1
 
14.6.
2019
Heidrich J./Verge Depre A. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7525
1
2:1
 
14.6.
2019
Betschart N./Huberli T. - Hughes S./Ross S. 7469
1
2:0
 
14.6.
2019
Artacho M./Clancy T. - Laboureur Ch./Ittlinger S. 7470
1
2:0
 
14.6.
2019
Wojtasik K./Kociolek K. - Van Iersel M./Stubbe J. 7471
2
0:2
 
14.6.
2019
Baquerizo E./Fern.Steiner L. - Murakami M./Ishii M. 7472
1
2:0
 
14.6.
2019
Kloda M./Ceynowa A. - Wang F./Xia X. 7952
2
0:2
 
13.6.
2019
Ludwig L./Kozuch M. - Dubovcová N./Štrbová A. 7953
1
2:0
 
13.6.
2019
Bieneck V./Schneider I. - Hughes S./Ross S. 7954
2
1:2
 
13.6.
2019
Graudina T./Kravcenoka A. - Van Iersel M./Stubbe J. 7955
2
0:2
 
13.6.
2019
Brzostek M./Wachowicz A. - Borger K./Sude J. 7759
2
1:2
 
13.6.
2019
Jupiter A./Chamereau A. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7762
2
0:2
 
13.6.
2019
Arvaniti V./Karagkouni P. - Laboureur Ch./Ittlinger S. 7950
2
1:2
 
13.6.
2019
Murakami M./Ishii M. - Xue Ch./Wang X. 7951
1
2:1
 
13.6.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7902
1
2:0
 
13.6.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Antonelli M./Solberg Salgado C. 7903
2
0:2
 
13.6.
2019
Artacho M./Clancy T. - Kholomina S./Makroguzova N. 7098
2
0:2
 
13.6.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Larsen K./Stockman E. 7099
2
0:2
 
13.6.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Menegatti M./Orsi Toth V. 7746
1
2:1
 
13.6.
2019
Klineman A./Ross A. - Betschart N./Huberli T. 7756
1
2:0
 
13.6.
2019
Meppelink M./Keizer S. - Heidrich J./Verge Depre A. 7758
1
2:0
 
13.6.
2019
Wojtasik K./Kociolek K. - Claes K./Sponcil S. 7901
2
1:2
 
13.6.
2019
Artacho M./Clancy T. - Bieneck V./Schneider I. 7759
1
2:0
 
13.6.
2019
Hughes S./Ross S. - Kholomina S./Makroguzova N. 7760
2
1:2
 
13.6.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Graudina T./Kravcenoka A. 7761
1
2:0
 
13.6.
2019
Larsen K./Stockman E. - Van Iersel M./Stubbe J. 7762
1
2:0
 
13.6.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Kloda M./Ceynowa A. 7746
1
2:0
 
13.6.
2019
Baquerizo E./Fern.Steiner L. - Wang F./Xia X. 7756
1
2:0
 
13.6.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Ludwig L./Kozuch M. 7757
1
2:1
 
13.6.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Dubovcová N./Štrbová A. 7758
1
2:0
 
13.6.
2019
Meppelink M./Keizer S. - Arvaniti V./Karagkouni P. 7739
1
2:0
 
13.6.
2019
Laboureur Ch./Ittlinger S. - Heidrich J./Verge Depre A. 7740
2
0:2
 
13.6.
2019
Wojtasik K./Kociolek K. - Murakami M./Ishii M. 7744
1
2:1
 
13.6.
2019
Claes K./Sponcil S. - Xue Ch./Wang X. 7745
1
2:0
 
13.6.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Brzostek M./Wachowicz A. 7723
1
2:0
 
13.6.
2019
Borger K./Sude J. - Menegatti M./Orsi Toth V. 7724
2
0:2
 
13.6.
2019
Klineman A./Ross A. - Jupiter A./Chamereau A. 7737
1
2:0
 
13.6.
2019
Lima T./Da Rocha Antunes T. - Betschart N./Huberli T. 7738
2
0:2
 
13.6.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. 7012 finále
1
2:0
 
2.6.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Meppelink M./Keizer S. 7008 o 3. miesto
2
0:2
 
2.6.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Meppelink M./Keizer S. 7025
1
2:0
 
2.6.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Sweat B./Walsh Jennings K. 7024
1
2:0
 
2.6.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Seixas de Freitas B./Berti Alves F. 7073
1
2:0
 
1.6.
2019
Meppelink M./Keizer S. - Lahti T./Parkkinen A. 7074
1
2:0
 
1.6.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Sweat B./Walsh Jennings K. 7022
2
1:2
 
1.6.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Klineman A./Ross A. 7072
1
2:0
 
1.6.
2019
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Xue Ch./Wang X. 7583
1
2:0
 
1.6.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Meppelink M./Keizer S. 7584
2
0:2
 
1.6.
2019
Lahti T./Parkkinen A. - Arvaniti V./Karagkouni P. 7585
1
2:1
 
1.6.
2019
Artacho M./Clancy T. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7578
2
1:2
 
1.6.
2019
Klineman A./Ross A. - Claes K./Sponcil S. 7579
1
2:0
 
1.6.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Hughes S./Ross S. 7582
1
2:0
 
1.6.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7576
1
2:0
 
1.6.
2019
Heidrich J./Verge Depre A. - Sweat B./Walsh Jennings K. 7577
2
1:2
 
1.6.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Kubíčková M./Kvapilová M. 7924
1
2:0
 
31.5.
2019
Kholomina S./Makroguzova N. - Arvaniti V./Karagkouni P. 7925
2
1:2
 
31.5.
2019
Claes K./Sponcil S. - Betschart N./Huberli T. 7921
1
2:0
 
31.5.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Xue Ch./Wang X. 7922
2
1:2
 
31.5.
2019
Lunina D./Samoday M. - Meppelink M./Keizer S. 7923
2
0:2
 
31.5.
2019
Birlova E./Ukolova E. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7319
2
1:2
 
31.5.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Graudina T./Kravcenoka A. 7320
1
2:0
 
31.5.
2019
Hughes S./Ross S. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7321
1
2:0
 
31.5.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Betschart N./Huberli T. 7056
2
1:2
 
31.5.
2019
Bonnerova M./Maixnerova M. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7057
2
0:2
 
31.5.
2019
Meppelink M./Keizer S. - Van Iersel M./Stubbe J. 7058
1
2:1
 
31.5.
2019
Graudina T./Kravcenoka A. - Ludwig L./Kozuch M. 7059
1
2:1
 
31.5.
2019
Kubíčková M./Kvapilová M. - Borger K./Sude J. 7012
1
2:1
 
31.5.
2019
Arvaniti V./Karagkouni P. - Wang F./Xia X. 7023
1
2:0
 
31.5.
2019
Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. - Bieneck V./Schneider I. 7024
1
2:0
 
31.5.
2019
Xue Ch./Wang X. - Laboureur Ch./Ittlinger S. 7052
1
2:0
 
31.5.
2019
Lunina D./Samoday M. - Lahti T./Parkkinen A. 7481
2
1:2
 
30.5.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Claes K./Sponcil S. 7617
1
2:1
 
30.5.
2019
Heidrich J./Verge Depre A. - Ross S./Hughes S. 7618
1
2:0
 
30.5.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Antonelli M./Solberg Salgado C. 7619
2
0:2
 
30.5.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Kholomina S./Makroguzova N. 7012
1
2:1
 
30.5.
2019
Klineman A./Ross A. - Sweat B./Walsh Jennings K. 7319
1
2:1
 
30.5.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Seixas de Freitas B./Berti Alves F. 7320
2
1:2
 
30.5.
2019
Artacho M./Clancy T. - Birlova E./Ukolova E. 7321
1
2:1
 
30.5.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Kubíčková M./Kvapilová M. 7619
1
2:0
 
30.5.
2019
Claes K./Sponcil S. - Borger K./Sude J. 7620
1
2:1
 
30.5.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Graudina T./Kravcenoka A. 7621
1
2:0
 
30.5.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Ludwig L./Kozuch M. 7622
1
2:1
 
30.5.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Lunina D./Samoday M. 7615
2
0:2
 
30.5.
2019
Betschart N./Huberli T. - Lahti T./Parkkinen A. 7616
2
0:2
 
30.5.
2019
Meppelink M./Keizer S. - Heidrich J./Verge Depre A. 7617
2
0:2
 
30.5.
2019
Ross S./Hughes S. - Van Iersel M./Stubbe J. 7618
1
2:1
 
30.5.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Bonnerova M./Maixnerova M. 7611
1
2:0
 
30.5.
2019
Lima T./Da Rocha Antunes T. - Kholomina S./Makroguzova N. 7612
2
1:2
 
30.5.
2019
Klineman A./Ross A. - Arvaniti V./Karagkouni P. 7613
1
2:1
 
30.5.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Wang F./Xia X. 7614
1
2:0
 
30.5.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7607
1
2:0
 
30.5.
2019
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Bieneck V./Schneider I. 7608
1
2:0
 
30.5.
2019
Artacho M./Clancy T. - Xue Ch./Wang X. 7609
1
2:0
 
30.5.
2019
Laboureur Ch./Ittlinger S. - Birlova E./Ukolova E. 7610
2
0:2
 
30.5.
2019
Artacho M./Clancy T. - Sweat B./Walsh Jennings K. 7206
2
0:2
 
26.5.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Sweat B./Walsh Jennings K. 7005
2
1:2
 
26.5.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Artacho M./Clancy T. 7004
2
0:2
 
26.5.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Dubovcová N./Štrbová A. 7023
1
2:0
 
25.5.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Seixas de Freitas B./Berti Alves F. 7058
1
2:0
 
25.5.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Ludwig L./Kozuch M. 7059
1
2:0
 
25.5.
2019
Baquerizo E./Fern.Steiner L. - Claes K./Sponcil S. 7068
2
1:2
 
25.5.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Wojtasik K./Kociolek K. 7018
1
2:0
 
25.5.
2019
Borger K./Sude J. - Hermannova B./Slukova M. 7019
1
2:0
 
25.5.
2019
Graudina T./Kravcenoka A. - Artacho M./Clancy T. 7021
2
0:2
 
25.5.
2019
Hughes S./Ross S. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7022
2
1:2
 
25.5.
2019
Van Iersel M./Stubbe J. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7278
2
0:2
 
24.5.
2019
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Heidrich J./Verge Depre A. 7302
1
2:1
 
24.5.
2019
Murakami M./Ishii M. - Ludwig L./Kozuch M. 7304
2
1:2
 
24.5.
2019
Flint B./Day E. - Claes K./Sponcil S. 7330
2
0:2
 
24.5.
2019
Wojtasik K./Kociolek K. - Xue Ch./Wang X. 7256
1
2:1
 
24.5.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Arvaniti V./Karagkouni P. 7267
1
2:0
 
24.5.
2019
Artacho M./Clancy T. - Behrens K./Tillmann C. 7271
1
2:0
 
24.5.
2019
Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. - Dubovcová N./Štrbová A. 7276
2
0:2
 
24.5.
2019
Nishibori T./Shiratori A. - Heidrich J./Verge Depre A. 7470
2
0:2
 
24.5.
2019
Lehtonen R./Ahtiainen N. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7471
2
0:2
 
24.5.
2019
Fernandez Navarro A./Lobato Herrero A. - Ludwig L./Kozuch M. 7472
2
0:2
 
24.5.
2019
Wang F./Xia X. - Claes K./Sponcil S. 7473
2
0:2
 
24.5.
2019
Lunina D./Samoday M. - Xue Ch./Wang X. 7466
2
0:2
 
24.5.
2019
Bai B./Yuan L. - Behrens K./Tillmann C. 7467
2
0:2
 
24.5.
2019
Arvaniti V./Karagkouni P. - Birlova E./Ukolova E. 7468
1
2:1
 
24.5.
2019
Radarong V./Hongpak K. - Dubovcová N./Štrbová A. 7469
2
0:2
 
24.5.
2019
Artacho M./Clancy T. - Sweat B./Walsh Jennings K. 7431
2
0:2
 
24.5.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Murakami M./Ishii M. 7433
1
2:0
 
24.5.
2019
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Borger K./Sude J. 7434
2
1:2
 
24.5.
2019
Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. - Graudina T./Kravcenoka A. 7435
2
0:2
 
24.5.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7302
2
0:2
 
24.5.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Van Iersel M./Stubbe J. 7400
1
2:0
 
24.5.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Flint B./Day E. 7427
1
2:0
 
24.5.
2019
Hughes S./Ross S. - Wojtasik K./Kociolek K. 7428
1
2:0
 
24.5.
2019
Artacho M./Clancy T. - Nishibori T./Shiratori A. 7272
1
2:0
 
23.5.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Heidrich J./Verge Depre A. 7275
1
2:0
 
23.5.
2019
De Freitas B.S/Alves F.B - Fernandez Navarro A./Lobato Herrero A. 7276
1
2:0
 
23.5.
2019
Borger K./Sude J. - Ludwig L./Kozuch M. 7278
1
2:0
 
23.5.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Bai B./Yuan L. 7088
1
2:1
 
23.5.
2019
Behrens K./Tillmann C. - Van Iersel M./Stubbe J. 7089
2
1:2
 
23.5.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Lehtonen R./Ahtiainen N. 7090
1
2:0
 
23.5.
2019
Lima T./Da Rocha Antunes T. - Murakami M./Ishii M. 7092
2
0:2
 
23.5.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Klineman A./Ross A. 7200
2
1:2
 
19.5.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Van Iersel M./Stubbe J. 7199
1
2:1
 
19.5.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Pavan S./Humana-Paredes M. 7987
2
1:2
 
18.5.
2019
Klineman A./Ross A. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7988
1
2:1
 
18.5.
2019
Kholomina S./Makroguzova N. - Bansley H./Wilkerson B. 7985
2
0:2
 
18.5.
2019
Lima T./Da Rocha Antunes T. - Van Iersel M./Stubbe J. 7986
2
0:2
 
18.5.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Sweat B./Walsh Jennings K. 7875
1
2:1
 
4.5.
2019
Gutierrez P.S./Belen C.M. de A.M. - Borger K./Sude J. 7874
2
0:2
 
4.5.
2019
Quiggle C./Dowdy A. - Borger K./Sude J. 7560
2
0:2
 
3.5.
2019
Dubovcová N./Štrbová A. - Sweat B./Walsh Jennings K. 7561
2
0:2
 
3.5.
2019
Soria G.P./Belen Carro M. - Bieneck V./Schneider I. 7558
1
2:0
 
3.5.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Murakami M./Ishii M. 7559
1
2:0
 
3.5.
2019
Borger K./Sude J. - Placette L./Richard A. 7170
1
2:0
 
2.5.
2019
Murakami M./Ishii M. - Mizoe S./Hashimoto S. 7273
1
2:0
 
2.5.
2019
Ludwig L./Kozuch M. - Dubovcová N./Štrbová A. 7274
2
0:2
 
2.5.
2019
Soria G.P./Belen Carro M. - Dabizha K./Rudykh D. 7379
1
2:1
 
2.5.
2019
Birlova E./Ukolova E. - Tveit Hjortland A.G./Kjolberg V.F. 7439
1
2:0
 
2.5.
2019
Dabizha K./Rudykh D. - Caluori L./Gerson D. 7440
1
2:1
 
2.5.
2019
Mae T./Shu Woon J. - Dubovcová N./Štrbová A. 7441
2
0:2
 
2.5.
2019
Makhno In./Makhno Ir. - Mizoe S./Hashimoto S. 7436
2
0:2
 
2.5.
2019
Syrtseva E./Moiseeva A. - Radarong V./Hongpak K. 7437
1
2:0
 
2.5.
2019
Hsi Y./Sin X.F. - Numwong R./Udomchavee T. 7438
2
0:2
 
2.5.
2019
Olivova S./Rehackova K. - Nishibori T./Kusano A. 7442
2
1:2
 
2.5.
2019
Bieneck V./Schneider I. - Quiggle C./Dowdy A. 7233
1
2:0
 
1.5.
2019
Bonnerova M./Maixnerova M. - Suzuki Ch./Sakaguchi Y. 7271
2
1:2
 
1.5.
2019
Birlova E./Ukolova E. - Soria G.P./Belen Carro M. 7448
2
1:2
 
1.5.
2019
Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. - Tveit Hjortland A.G./Kjolberg V.F. 7450
1
2:0
 
1.5.
2019
Murakami M./Ishii M. - Dabizha K./Rudykh D. 7444
1
2:0
 
1.5.
2019
Fernandez Navarro A./Lobato Herrero A. - Caluori L./Gerson D. 7445
1
2:0
 
1.5.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Brzostek M./Wachowicz A. 7442
1
2:0
 
1.5.
2019
Bocharova M./Voronina M. - Placette L./Richard A. 7443
1
2:1
 
1.5.
2019
Ludwig L./Kozuch M. - Makhno In./Makhno Ir. 7440
1
2:0
 
1.5.
2019
Lunde I./Ulveseth O.J. - Mizoe S./Hashimoto S. 7441
1
2:0
 
1.5.
2019
Mae T./Shu Woon J. - Bonnerova M./Maixnerova M. 7438
2
0:2
 
1.5.
2019
Dubovcová N./Štrbová A. - Suzuki Ch./Sakaguchi Y. 7439
2
0:2
 
1.5.
2019
Bieneck V./Schneider I. - Syrtseva E./Moiseeva A. 7426
1
2:1
 
1.5.
2019
Radarong V./Hongpak K. - Quiggle C./Dowdy A. 7437
2
0:2
 
1.5.
2019
Borger K./Sude J. - Olivova S./Rehackova K. 7424
1
2:0
 
1.5.
2019
Nishibori T./Kusano A. - Jupiter A./Chamereau A. 7425
2
0:2
 
1.5.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Hsi Y./Sin X.F. 7422
1
2:0
 
1.5.
2019
Sinnema J./Bloem L. - Numwong R./Udomchavee T. 7423
1
2:0
 
1.5.
2019
Artacho M./Clancy T. - Hermannova B./Slukova M. 7083
2
0:2
 
28.4.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Ross S./Hughes S. 7025
1
2:0
 
28.4.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Klineman A./Ross A. 7702
2
1:2
 
27.4.
2019
Artacho M./Clancy T. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7706
1
2:0
 
27.4.
2019
Xue Ch./Wang X. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7708
2
1:2
 
27.4.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Murakami M./Ishii M. 7710
1
2:1
 
27.4.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Betschart N./Huberli T. 7014
1
2:0
 
27.4.
2019
Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. - Wang F./Xia X. 7018
1
2:0
 
27.4.
2019
Hughes S./Ross S. - Sweat B./Walsh Jennings K. 7112
1
2:0
 
27.4.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Borger K./Sude J. 7693
1
2:0
 
27.4.
2019
Bieneck V./Schneider I. - Klineman A./Ross A. 7036
2
0:2
 
26.4.
2019
Larsen K./Stockman E. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7038
2
1:2
 
26.4.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7040
2
1:2
 
26.4.
2019
Meppelink M./Keizer S. - Murakami M./Ishii M. 7076 skreč K/M
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
26.4.
2019
Klineman A./Ross A. - Ludwig L./Kozuch M. 7679
1
2:0
 
26.4.
2019
De Freitas B.S/Alves F.B - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7682
2
0:2
 
26.4.
2019
Behrens K./Tillmann C. - Wojtasik K./Kociolek K. 7683
1
2:1
 
26.4.
2019
Baquerizo E./Fern.Steiner L. - Menegatti M./Orsi Toth V. 7684
1
2:0
 
26.4.
2019
Lunina D./Samoday M. - Betschart N./Huberli T. 7670
2
0:2
 
26.4.
2019
Lin M./Zeng J. - Murakami M./Ishii M. 7671
2
0:2
 
26.4.
2019
Mizoe S./Hashimoto S. - Lahti T./Parkkinen A. 7672
2
1:2
 
26.4.
2019
Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. - Heidrich J./Verge Depre A. 7673
1
2:1
 
26.4.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Laboureur Ch./Ittlinger S. 7666
1
2:0
 
26.4.
2019
Sweat B./Walsh Jennings K. - Artacho M./Clancy T. 7667
2
1:2
 
26.4.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Barbosa Silva R.C./Silva Ramos A.P. 7668
2
0:2
 
26.4.
2019
Wang F./Xia X. - Hughes S./Ross S. 7669
2
1:2
 
26.4.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Bieneck V./Schneider I. 7000
1
2:1
 
26.4.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Borger K./Sude J. 7038
1
2:0
 
26.4.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Larsen K./Stockman E. 7040
1
2:0
 
26.4.
2019
Xue Ch./Wang X. - Meppelink M./Keizer S. 7659
1
2:0
 
26.4.
2019
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Behrens K./Tillmann C. 7710
1
2:0
 
25.4.
2019
Barbora Silva R.C/Silva Ramos A.P - Wojtasik K./Kociolek K. 7711
1
2:0
 
25.4.
2019
Wang F./Xia X. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7712
1
2:0
 
25.4.
2019
Hughes S./Ross S. - Menegatti M./Orsi Toth V. 7713
1
2:0
 
25.4.
2019
Pavan S./Humana-Paredes M. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7706
1
2:0
 
25.4.
2019
Laboureur Ch./Ittlinger S. - Heidrich J./Verge Depre A. 7707
1
2:1
 
25.4.
2019
Klineman A./Ross A. - Xue Ch./Wang X. 7708
2
0:2
 
25.4.
2019
Meppelink M./Keizer S. - Ludwig L./Kozuch M. 7709
1
2:1
 
25.4.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Mizoe S./Hashimoto S. 7702
1
2:0
 
25.4.
2019
Larsen K./Stockman E. - Lahti T./Parkkinen A. 7703
1
2:1
 
25.4.
2019
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Sweat B./Walsh Jennings K. 7704
2
0:2
 
25.4.
2019
Artacho M./Clancy T. - Lima T./Da Rocha Antunes T. 7705
1
2:0
 
25.4.
2019
Hermannova B./Slukova M. - Lunina D./Samoday M. 7698
1
2:0
 
25.4.
2019
Huberli T./Betschart N. - Bieneck V./Schneider I. 7699
2
1:2
 
25.4.
2019
Bansley H./Wilkerson B. - Lin M./Zeng J. 7700
1
2:0
 
25.4.
2019
Borger K./Sude J. - Murakami M./Ishii M. 7701
1
2:0
 
25.4.
2019
Flint B./Day E. - Wang F./Xia X. 7025
1
2:0
 
10.3.
2019
Laird N./Palmer B. - Sweat B./Walsh Jennings K. 7024
1
2:1
 
9.3.
2019
Wang F./Xia X. - Placette L./Richard A. 40375
1
2:0
 
9.3.
2019
Radarong V./Hongpak K. - Lin M./Zeng J. 40376
2
0:2
 
9.3.
2019
Artacho M./Clancy T. - Borger K./Sude J. 28158
2
1:2
 
9.3.
2019
Flint B./Day E. - Bieneck V./Schneider I. 28159
1
2:1
 
9.3.
2019
Arvaniti V./Karagkouni P. - Kendall B./Weiler S. 17702
1
2:0
 
8.3.
2019
Kubíčková M./Kvapilová M. - Sweat B./Walsh Jennings K. 28155
2
0:2
 
8.3.
2019
Menegatti M./Orsi Toth V. - Laird N./Palmer B. 17700
2
1:2
 
8.3.
2019
Murakami M./Ishii M. - Pischke T./Bukovec S. 17701
1
2:1
 
8.3.
2019
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Hermannova B./Slukova M. 7033 finále
1
2:0
 
19.8.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Artacho M./Clancy T. 7158
1
2:1
 
19.8.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7023
2
1:2
 
18.8.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Hermannova B./Slukova M. 7020
2
1:2
 
18.8.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Artacho M./Clancy T. 7596
2
0:2
 
18.8.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7592
2
1:2
 
18.8.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. 7595
2
0:2
 
18.8.
2018
Ross S./Hughes S. - Meppelink M./Keizer S. 7591
1
2:0
 
18.8.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Pavan S./Humana-Paredes M. 7062
2
0:2
 
17.8.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Bansley H./Wilkerson B. 7061
1
2:0
 
17.8.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Artacho M./Clancy T. 7029
2
0:2
 
17.8.
2018
Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. - Meppelink M./Keizer S. 7028
1
2:1
 
17.8.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Pavan S./Humana-Paredes M. 7027
2
0:2
 
17.8.
2018
Ross S./Hughes S. - Bansley H./Wilkerson B. 7024
2
1:2
 
17.8.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Bieneck V./Schneider I. 7023
1
2:1
 
16.8.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Meppelink M./Keizer S. 7021
1
2:0
 
16.8.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Pavan S./Humana-Paredes M. 7018
1
2:0
 
16.8.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Artacho M./Clancy T. 7019
1
2:1
 
16.8.
2018
Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. - Bansley H./Wilkerson B. 7017
2
0:2
 
16.8.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Ross S./Hughes S. 7016
2
1:2
 
16.8.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Bieneck V./Schneider I. 7111
1
2:1
 
15.8.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Meppelink M./Keizer S. 7109
1
2:0
 
15.8.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Artacho M./Clancy T. 7108
2
0:2
 
15.8.
2018
Maria Clara/Carol - Ross S./Hughes S. 7107
1
2:0
 
15.8.
2018
Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. - Ross S./Hughes S. 7110
1
2:0
 
15.8.
2018
Ross S./Hughes S. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7279
1
2:1
 
12.8.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Betschart N./Huberli T. 7007
2
0:2
 
12.8.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Ross S./Hughes S. 7458
2
0:2
 
11.8.
2018
Betschart N./Huberli T. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7420
2
0:2
 
11.8.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Kholomina S./Makroguzova N. 7719
1
2:1
 
11.8.
2018
Ross A./Klineman A. - Ross S./Hughes S. 7882
2
0:2
 
11.8.
2018
Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. - Betschart N./Huberli T. 7704
2
1:2
 
11.8.
2018
Menegatti M./Orsi Toth V. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7718
2
0:2
 
11.8.
2018
Kholomina S./Makroguzova N. - Lahti T./Parkkinen A. 7543
1
2:0
 
10.8.
2018
Ross A./Klineman A. - Maximo C.H./Silva Ramos A.P. 7546
1
2:0
 
10.8.
2018
Salgado Solberg M C/Secomandi M.E. - Ross S./Hughes S. 7557
2
1:2
 
10.8.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Laboureur Ch./Sude J. 7561
2
0:2
 
10.8.
2018
Artacho M./Clancy T. - Menegatti M./Orsi Toth V. 7120
2
1:2
 
10.8.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Larsen K./Stockman E. 7464
1
2:1
 
10.8.
2018
Meppelink M./Keizer S. - Betschart N./Huberli T. 7527
2
0:2
 
10.8.
2018
Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. - Bieneck V./Schneider I. 7528
1
2:1
 
10.8.
2018
Sinnema J./Bloem L. - Laboureur Ch./Sude J. 7461
2
1:2
 
10.8.
2018
Dubovcová N./Štrbová A. - Ross S./Hughes S. 7462
2
0:2
 
10.8.
2018
Graudina T./Kravcenoka A. - Maximo C.H./Silva Ramos A.P. 7463
2
0:2
 
10.8.
2018
Lahti T./Parkkinen A. - Bocharova M./Voronina M. 7464
1
2:1
 
10.8.
2018
Betschart N./Huberli T. - Abalakina Y./Dabizha K. 7270
1
2:0
 
10.8.
2018
Larsen K./Stockman E. - Kozuch M./Borger K. 7440
1
2:0
 
10.8.
2018
Lobato H.A./Fernandez A. - Bieneck V./Schneider I. 7441
2
0:2
 
10.8.
2018
Caluori L./Gerson D. - Menegatti M./Orsi Toth V. 7783
2
0:2
 
10.8.
2018
Davidova V./Shchypkova I. - Ross S./Hughes S. 7780
2
0:2
 
10.8.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Van Iersel M./Stubbe J. 7781
1
2:0
 
10.8.
2018
Bocharova M./Voronina M. - Hasegawa A./Futami A. 7782
1
2:0
 
10.8.
2018
Syrtseva E./Moiseeva A. - Maximo C.H./Silva Ramos A.P. 7562
2
1:2
 
10.8.
2018
Abalakina Y./Dabizha K. - Lehtonen R./Ahtiainen N. 7563
1
2:0
 
10.8.
2018
Gallay A./Pereyra F. - Kozuch M./Borger K. 7564
2
1:2
 
10.8.
2018
Olimstad E./Ulveseth O.J. - Bieneck V./Schneider I. 7779
2
0:2
 
10.8.
2018
Meppelink M./Keizer S. - Caluori L./Gerson D. 7526
1
2:0
 
9.8.
2018
Larsen K./Stockman E. - Menegatti M./Orsi Toth V. 7527
1
2:0
 
9.8.
2018
Kholomina S./Makroguzova N. - Davidova V./Shchypkova I. 7528
1
2:1
 
9.8.
2018
Ross S./Hughes S. - Sinnema J./Bloem L. 7275
2
0:2
 
9.8.
2018
Artacho M./Clancy T. - Olimstad E./Ulveseth O.J. 7457
1
2:0
 
9.8.
2018
Betschart N./Huberli T. - Hasegawa A./Futami A. 7458
1
2:0
 
9.8.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Dubovcová N./Štrbová A. 7459
2
1:2
 
9.8.
2018
Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. - Bocharova M./Voronina M. 7525
1
2:0
 
9.8.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Abalakina Y./Dabizha K. 7451
1
2:0
 
9.8.
2018
Kozuch M./Borger K. - Lobato H.A./Fernandez A. 7454
2
1:2
 
9.8.
2018
Lehtonen R./Ahtiainen N. - Flint B./Day E. 7455
2
0:2
 
9.8.
2018
Ross A./Klineman A. - Gallay A./Pereyra F. 7456
1
2:0
 
9.8.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Syrtseva E./Moiseeva A. 7449
1
2:0
 
9.8.
2018
Van Iersel M./Stubbe J. - Graudina T./Kravcenoka A. 7450
2
0:2
 
9.8.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Salgado Solberg M C/Secomandi M.E. 7452
2
1:2
 
9.8.
2018
Lahti T./Parkkinen A. - Maximo C.H./Silva Ramos A.P. 7453
1
2:0
 
9.8.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Seixas de Freitas B./Berti Alves F. 7018
1
2:1
 
4.8.
2018
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Meppelink M./Keizer S. 7018
1
2:0
 
4.8.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Antonelli M./Solberg Salgado C. 7173
1
2:0
 
4.8.
2018
Klineman A./Ross A. - Meppelink M./Keizer S. 7029
2
1:2
 
3.8.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Seixas de Freitas B./Berti Alves F. 7030
2
1:2
 
3.8.
2018
Ross S./Hughes S. - Hermannova B./Slukova M. 7018
2
0:2
 
3.8.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Larsen K./Stockman E. 7028
1
2:0
 
3.8.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Behrens K./Ittlinger S. 7037
1
2:1
 
3.8.
2018
Meppelink M./Keizer S. - Bieneck V./Schneider I. 7046
1
2:0
 
3.8.
2018
Fendrick L./Sponcil S. - Klineman A./Ross A. 7097
2
0:2
 
3.8.
2018
Kolosinska K./Kociolek K. - Seixas de Freitas B./Berti Alves F. 7098
2
1:2
 
3.8.
2018
Menegatti M./Orsi Toth V. - Ross S./Hughes S. 7018
2
1:2
 
3.8.
2018
Hochevar B./Claes K. - Larsen K./Stockman E. 7028
2
0:2
 
3.8.
2018
Artacho M./Clancy T. - Hermannova B./Slukova M. 7029
2
0:2
 
3.8.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Kholomina S./Makroguzova N. 7030
1
2:1
 
3.8.
2018
Graudina T./Kravcenoka A. - Bieneck V./Schneider I. 7241
2
1:2
 
2.8.
2018
Klineman A./Ross A. - Lahti T./Parkkinen A. 7238
1
2:0
 
2.8.
2018
Behrens K./Ittlinger S. - Lehtonen R./Ahtiainen N. 7239
1
2:0
 
2.8.
2018
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Birlova E./Ukolova E. 7240
1
2:0
 
2.8.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Laboureur Ch./Sude J. 7173
1
2:1
 
2.8.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Kholomina S./Makroguzova N. 7189
2
0:2
 
2.8.
2018
Betschart N./Huberli T. - Larsen K./Stockman E. 7213
2
1:2
 
2.8.
2018
Ross S./Hughes S. - Kolocová K./Kvapilová M. 7237
1
2:0
 
2.8.
2018
Dubovcová N./Štrbová A. - Lehtonen R./Ahtiainen N. 7113
2
0:2
 
1.8.
2018
Pischke T./Broder J.L. - Bieneck V./Schneider I. 7166
2
0:2
 
1.8.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Kozuch M./Borger K. 7171
1
2:0
 
1.8.
2018
Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. - Lahti T./Parkkinen A. 7173
2
0:2
 
1.8.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Kholomina S./Makroguzova N. 7044
2
0:2
 
1.8.
2018
Birlova E./Ukolova E. - Van Iersel M./Stubbe J. 7112
1
2:1
 
1.8.
2018
Friedl F./Strauss N. - Larsen K./Stockman E. 7115
2
0:2
 
1.8.
2018
Lobato H.A./Fernandez A. - Kolocová K./Kvapilová M. 7170
2
0:2
 
1.8.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Antonelli M./Solberg Salgado C. 7167
2
1:2
 
1.8.
2018
Klineman A./Ross A. - Kolosinska K./Kociolek K. 7168
2
1:2
 
1.8.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Ross S./Hughes S. 7054
1
2:0
 
1.8.
2018
Menegatti M./Orsi Toth V. - Betschart N./Huberli T. 7164
1
2:0
 
1.8.
2018
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Hochevar B./Claes K. 7165
2
1:2
 
1.8.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Meppelink M./Keizer S. 7169
2
0:2
 
1.8.
2018
Artacho M./Clancy T. - Lahti T./Parkkinen A. 7112
1
2:1
 
1.8.
2018
Kozuch M./Borger K. - Behrens K./Ittlinger S. 7113
2
1:2
 
1.8.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Fendrick L./Sponcil S. 7114
2
0:2
 
1.8.
2018
Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. - Graudina T./Kravcenoka A. 7115
2
0:2
 
1.8.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Kolosinska K./Kociolek K. 7108
2
0:2
 
1.8.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Dubovcová N./Štrbová A. 7109
1
2:0
 
1.8.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Lehtonen R./Ahtiainen N. 7110
1
2:1
 
1.8.
2018
Klineman A./Ross A. - Pischke T./Broder J.L. 7111
1
2:1
 
1.8.
2018
Hochevar B./Claes K. - Kolocová K./Kvapilová M. 7050
1
2:1
 
1.8.
2018
Meppelink M./Keizer S. - Larsen K./Stockman E. 7105
1
2:0
 
1.8.
2018
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Lobato H.A./Fernandez A. 7106
1
2:0
 
1.8.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Friedl F./Strauss N. 7137
1
2:0
 
1.8.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Menegatti M./Orsi Toth V. 7005
2
0:2
 
1.8.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Birlova E./Ukolova E. 7006
1
2:0
 
1.8.
2018
Betschart N./Huberli T. - Kholomina S./Makroguzova N. 7008
1
2:0
 
1.8.
2018
Ross S./Hughes S. - Van Iersel M./Stubbe J. 7009
1
2:0
 
1.8.
2018
Mersmann T./Tillmann C. - Lahti T./Parkkinen A. 7160
1
2:0
 
29.7.
2018
McNamara M./McNamara N. - Lunde I./Ulveseth O.J. 7155
2
0:2
 
29.7.
2018
Lehtonen R./Ahtiainen N. - Murakami M./Ishii M. 7229
2
0:2
 
29.7.
2018
Fendrick L./Sponcil S. - Thibodeau M./Witt M. 7233 nehrané
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
28.7.
2018
Gruszczynska J./Gromadowska A. - Lunde I./Ulveseth O.J. 7016
2
0:2
 
28.7.
2018
Jupiter A./Chamereau A. - Murakami M./Ishii M. 7047
2
0:2
 
28.7.
2018
Lehtonen R./Ahtiainen N. - Suzuki C./Murakami R. 7011
1
2:1
 
28.7.
2018
McNamara M./McNamara N. - Lobato H.A./Fernandez A. 7014
1
2:1
 
28.7.
2018
Mersmann T./Tillmann C. - Hasegawa A./Futami A. 7015
1
2:0
 
28.7.
2018
Flint B./Day E. - Fendrick L./Sponcil S. 7006
2
0:2
 
28.7.
2018
Lahti T./Parkkinen A. - Numwong R./Hongpak K. 7007
1
2:0
 
28.7.
2018
Wang F./Xia X. - Nagata Y./Kumada M. 7008 nehrané
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
28.7.
2018
Lunde I./Ulveseth O.J. - Mizoe S./Hashimoto S. 7130
1
2:1
 
27.7.
2018
Murakami M./Ishii M. - Suzuki Y./Sakaguchi K. 7126
1
2:1
 
27.7.
2018
Radarong V./Udomchavee T. - Hasegawa A./Futami A. 7037
2
1:2
 
27.7.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Laboureur Ch./Sude J. 7003
1
2:1
 
15.7.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Bansley H./Wilkerson B. 7013
1
2:1
 
15.7.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7003
1
2:1
 
15.7.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Murakami M./Ishii M. 7073
1
2:0
 
14.7.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Bansley H./Wilkerson B. 7072
2
0:2
 
14.7.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Klineman A./Ross A. 7070
1
2:0
 
14.7.
2018
Larsen K./Stockman E. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7069
2
1:2
 
14.7.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Betschart N./Huberli T. 7166
1
2:1
 
13.7.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Van Iersel M./Stubbe J. 7169 skreč V/S
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
13.7.
2018
Larsen K./Stockman E. - Antonelli M./Solberg Salgado C. 7015
1
2:1
 
13.7.
2018
Klineman A./Ross A. - Ross S./Hughes S. 7852
1
2:1
 
13.7.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Kholomina S./Makroguzova N. 7853
1
2:0
 
13.7.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Murakami M./Ishii M. 7167
2
1:2
 
13.7.
2018
Artacho M./Clancy T. - Laboureur Ch./Sude J. 7168
2
0:2
 
13.7.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Kozuch M./Borger K. 7170
1
2:1
 
13.7.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7167
1
2:1
 
13.7.
2018
Ross S./Hughes S. - Hasegawa A./Futami A. 7168
1
2:0
 
13.7.
2018
Kholomina S./Makroguzova N. - Kolocová K./Kvapilová M. 7169
1
2:0
 
13.7.
2018
Heidrich J./Verge Depre A. - Van Iersel M./Stubbe J. 7170
2
0:2
 
13.7.
2018
Betschart N./Huberli T. - Meppelink M./Keizer S. 7024
1
2:0
 
13.7.
2018
Behrens K./Ittlinger S. - Kozuch M./Borger K. 7164
2
0:2
 
13.7.
2018
Lima T./Horta Maximo C. - Murakami M./Ishii M. 7165
2
0:2
 
13.7.
2018
Walsh Jennings K./Branagh N. - Laboureur Ch./Sude J. 7166
2
0:2
 
13.7.
2018
Heidrich J./Verge Depre A. - Klineman A./Ross A. 7024
2
0:2
 
12.7.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Betschart N./Huberli T. 7023
1
2:1
 
12.7.
2018
Dubovcová N./Štrbová A. - Kozuch M./Borger K. 7021
2
1:2
 
12.7.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Walsh Jennings K./Branagh N. 7022
1
2:0
 
12.7.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Kolosinska K./Kociolek K. 7017
1
2:0
 
12.7.
2018
Caluori L./Gerson D. - Van Iersel M./Stubbe J. 7018
2
0:2
 
12.7.
2018
Lehtonen R./Ahtiainen N. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7019
2
1:2
 
12.7.
2018
Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. - Meppelink M./Keizer S. 7020
2
0:2
 
12.7.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Bieneck V./Schneider I. 7013
2
1:2
 
12.7.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Kholomina S./Makroguzova N. 7014
1
2:1
 
12.7.
2018
Murakami M./Ishii M. - Fendrick L./Day E. 7015
1
2:0
 
12.7.
2018
Hasegawa A./Futami A. - Wang F./Xia X. 7016
1
2:0
 
12.7.
2018
Olimstad E./Ulveseth O.J. - Kolocová K./Kvapilová M. 7008
2
0:2
 
12.7.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Behrens K./Ittlinger S. 7009
1
2:0
 
12.7.
2018
Larsen K./Stockman E. - Ross S./Hughes S. 7011
1
2:1
 
12.7.
2018
Artacho M./Clancy T. - Lima T./Horta Maximo C. 7012
1
2:0
 
12.7.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Larsen K./Stockman E. 7085
2
0:2
 
11.7.
2018
Klineman A./Ross A. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7086
1
2:1
 
11.7.
2018
Heidrich J./Verge Depre A. - Lehtonen R./Ahtiainen N. 7088
1
2:1
 
11.7.
2018
Ross S./Hughes S. - Kolosinska K./Kociolek K. 7089
1
2:0
 
11.7.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Meppelink M./Keizer S. 7081
1
2:0
 
11.7.
2018
Betschart N./Huberli T. - Kolocová K./Kvapilová M. 7082
1
2:0
 
11.7.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7083
1
2:0
 
11.7.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Olimstad E./Ulveseth O.J. 7084
1
2:0
 
11.7.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Caluori L./Gerson D. 7040
1
2:0
 
11.7.
2018
Lima T./Horta Maximo C. - Wang F./Xia X. 7078
1
2:0
 
11.7.
2018
Artacho M./Clancy T. - Hasegawa A./Futami A. 7079
1
2:0
 
11.7.
2018
Behrens K./Ittlinger S. - Van Iersel M./Stubbe J. 7080
1
2:0
 
11.7.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Murakami M./Ishii M. 7036
1
2:1
 
11.7.
2018
Fendrick L./Day E. - Kholomina S./Makroguzova N. 7037
2
1:2
 
11.7.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Dubovcová N./Štrbová A. 7038
1
2:0
 
11.7.
2018
Kozuch M./Borger K. - Walsh Jennings K./Branagh N. 7039
2
0:2
 
11.7.
2018
Artacho M./Clancy T. - Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. 7094 finále
1
2:0
 
7.7.
2018
Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. - Kolosinska K./Kociolek K. 7175 semifinále
1
2:1
 
7.7.
2018
Ross S./Hughes S. - Artacho M./Clancy T. 7174 semifinále
2
1:2
 
7.7.
2018
Artacho M./Clancy T. - De Freitas B.S/Alves F.B 7221
1
2:1
 
6.7.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7222
1
2:0
 
6.7.
2018
Behlen A./Schneider S. - Ross S./Hughes S. 7223
2
0:2
 
6.7.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Hochevar B./Claes K. 7224
2
0:2
 
6.7.
2018
Behrens K./Ittlinger S. - Gallay A./Pereyra F. 7973
1
2:1
 
6.7.
2018
Coelho G./Paquete V. - Barbora Silva R.C/Silva Ramos A.P 7974
2
0:2
 
6.7.
2018
Kolosinska K./Kociolek K. - Hasegawa A./Futami A. 7975
1
2:0
 
6.7.
2018
Wang F./Xia X. - Gruszczynska J./Wachowicz A. 7976
1
2:1
 
6.7.
2018
Baquerizo E./Fern.Steiner L. - Davidova V./Shchypkova I. 7792
1
2:0
 
6.7.
2018
De Freitas B.S/Alves F.B - Lobato H.A./Fernandez A. 7797
1
2:1
 
6.7.
2018
Murakami M./Ishii M. - Hochevar B./Claes K. 7798
2
1:2
 
6.7.
2018
Ross S./Hughes S. - Placette L./Richard A. 7972
1
2:0
 
6.7.
2018
Dumbauskaite I./Andriukaityte U. - Hasegawa A./Futami A. 8119
2
0:2
 
5.7.
2018
Nagata Y./Kumada M. - Behrens K./Ittlinger S. 8127
2
0:2
 
5.7.
2018
Lobato H.A./Fernandez A. - Traballi G./Zuccarelli A. 8188
1
2:0
 
5.7.
2018
Radarong V./Udomchavee T. - Hochevar B./Claes K. 8189
2
0:2
 
5.7.
2018
Barbora Silva R.C/Silva Ramos A.P - Pischke T./Broder J.L. 7195
1
2:0
 
5.7.
2018
Gordon J./Bukovec S. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7788
2
0:2
 
5.7.
2018
Gruszczynska J./Wachowicz A. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7792
1
2:1
 
5.7.
2018
Placette L./Richard A. - Dubovcová N./Štrbová A. 7797
1
2:1
 
5.7.
2018
Lima T./Horta Maximo C. - Murakami M./Ishii M. 8128
1
2:1
 
5.7.
2018
Coelho G./Paquete V. - Behlen A./Schneider S. 8187
2
0:2
 
5.7.
2018
Artacho M./Clancy T. - Wang F./Xia X. 8117
1
2:1
 
5.7.
2018
Ross S./Hughes S. - Walsh Jennings K./Branagh N. 8118
2
1:2
 
5.7.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Kolosinska K./Kociolek K. 7789
1
2:0
 
5.7.
2018
Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. - Gallay A./Pereyra F. 7998
1
2:0
 
5.7.
2018
De Freitas B.S/Alves F.B - Graudina T./Kravcenoka A. 7189
2
1:2
 
5.7.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Davidova V./Shchypkova I. 7664
1
2:0
 
5.7.
2018
Behrens K./Ittlinger S. - Murakami M./Ishii M. 8039
2
1:2
 
5.7.
2018
Hochevar B./Claes K. - Behlen A./Schneider S. 8119
2
0:2
 
5.7.
2018
Coelho G./Paquete V. - Radarong V./Udomchavee T. 8127
1
2:1
 
5.7.
2018
Lima T./Horta Maximo C. - Nagata Y./Kumada M. 8128
1
2:0
 
5.7.
2018
Artacho M./Clancy T. - Dumbauskaite I./Andriukaityte U. 7788
1
2:0
 
5.7.
2018
Ross S./Hughes S. - Lobato H.A./Fernandez A. 7789
1
2:0
 
5.7.
2018
Walsh Jennings K./Branagh N. - Traballi G./Zuccarelli A. 7998
1
2:0
 
5.7.
2018
Wang F./Xia X. - Hasegawa A./Futami A. 7999
1
2:0
 
5.7.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Placette L./Richard A. 7664
1
2:1
 
5.7.
2018
Baquerizo E./Fern.Steiner L. - Gallay A./Pereyra F. 7784
2
1:2
 
5.7.
2018
Kolosinska K./Kociolek K. - Dubovcová N./Štrbová A. 7785
1
2:0
 
5.7.
2018
Mendes T.Anton.M.E/Salgado Coll.Solb. - Gordon J./Bukovec S. 7786
1
2:0
 
5.7.
2018
Davidova V./Shchypkova I. - Pischke T./Broder J.L. 7987
1
2:0
 
5.7.
2018
De Freitas B.S/Alves F.B - Gruszczynska J./Wachowicz A. 7988
1
2:0
 
5.7.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Barbora Silva R.C/Silva Ramos A.P 7989
1
2:1
 
5.7.
2018
Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. - Graudina T./Kravcenoka A. 7990
2
0:2
 
5.7.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Bansley H./Wilkerson B. 7115
2
0:2
 
1.7.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Hochevar B./Claes K. 7114
1
2:0
 
1.7.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7148
1
2:0
 
30.6.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Hochevar B./Claes K. 7387
1
2:0
 
30.6.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Walsh Jennings K./Branagh N. 7391
1
2:1
 
30.6.
2018
De Freitas B.S/Alves F.B - Laboureur Ch./Sude J. 7438
2
0:2
 
30.6.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Hermannova B./Slukova M. 7310
1
2:1
 
30.6.
2018
Baquerizo E./Fern.Steiner L. - Hochevar B./Claes K. 7389
2
0:2
 
30.6.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Meppelink M./Keizer S. 7144
1
2:0
 
29.6.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Walsh Jennings K./Branagh N. 7312 skreč A./S.S.
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
29.6.
2018
De Freitas B.S/Alves F.B - Bieneck V./Schneider I. 7177
1
2:1
 
29.6.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Kolosinska K./Kociolek K. 7314
1
2:0
 
29.6.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Wang F./Xia X. 7311 17:00
1
2:0
 
29.6.
2018
Hochevar B./Claes K. - Kholomina S./Makroguzova N. 7148
1
2:0
 
29.6.
2018
Baquerizo E./Fern.Steiner L. - Pavan S./Humana-Paredes M. 7158
1
2:0
 
29.6.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Alves J./Maestrini L. 7310
1
2:0
 
29.6.
2018
Ferramenta/Solberg Sal. - Kholomina S./Makroguzova N. 7183 chybný výpis
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
29.6.
2018
Kozuch M./Borger K. - Bieneck V./Schneider I. 7892
2
1:2
 
29.6.
2018
Ross S./Hughes S. - Walsh Jennings K./Branagh N. 7893
2
0:2
 
29.6.
2018
Kolosinska K./Kociolek K. - Lahti T./Parkkinen A. 7894
1
2:1
 
29.6.
2018
Meppelink M./Keizer S. - Lunde I./Ulveseth O.J. 7895
1
2:0
 
29.6.
2018
Kolocová K./Kvapilová M. - Wang F./Xia X. 7144
2
0:2
 
29.6.
2018
Betschart N./Huberli T. - Kholomina S./Makroguzova N. 7148
2
0:2
 
29.6.
2018
Graudina T./Kravcenoka A. - Alves J./Maestrini L. 7158
2
1:2
 
29.6.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Heidrich J./Verge Depre A. 7891
1
2:0
 
29.6.
2018
Pischke T./Broder J.L. - Bieneck V./Schneider I. 7509
2
0:2
 
29.6.
2018
Lunde I./Ulveseth O.J. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7523
1
2:0
 
29.6.
2018
Flint B./Day E. - Alves J./Maestrini L. 7524
2
0:2
 
29.6.
2018
Artacho M./Clancy T. - Lahti T./Parkkinen A. 7542
2
1:2
 
29.6.
2018
Kotlasová T./Resová D. - Wang F./Xia X. 7174
2
0:2
 
29.6.
2018
Gruszczynska J./Gromadowska A. - Heidrich J./Verge Depre A. 7498
2
0:2
 
29.6.
2018
Wang X./Bai B. - Walsh Jennings K./Branagh N. 7499
2
0:2
 
29.6.
2018
Menegatti M./Giombini L. - Kholomina S./Makroguzova N. 7460
2
0:2
 
29.6.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7544
2
1:2
 
28.6.
2018
Kolosinska K./Kociolek K. - Pischke T./Broder J.L. 7545
1
2:0
 
28.6.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Lahti T./Parkkinen A. 7546
1
2:0
 
28.6.
2018
Artacho M./Clancy T. - Graudina T./Kravcenoka A. 7547
2
0:2
 
28.6.
2018
Ross S./Hughes S. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7523
1
2:0
 
28.6.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Lunde I./Ulveseth O.J. 7524
1
2:0
 
28.6.
2018
Kozuch M./Borger K. - Alves J./Maestrini L. 7542
1
2:0
 
28.6.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Flint B./Day E. 7543
1
2:0
 
28.6.
2018
Betschart N./Huberli T. - Walsh Jennings K./Branagh N. 7498
1
2:0
 
28.6.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Wang X./Bai B. 7499
1
2:0
 
28.6.
2018
Heidrich J./Verge Depre A. - Meppelink M./Keizer S. 7502
2
0:2
 
28.6.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Gruszczynska J./Gromadowska A. 7509
1
2:0
 
28.6.
2018
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Menegatti M./Giombini L. 7468
1
2:0
 
28.6.
2018
Kolocová K./Kvapilová M. - Kholomina S./Makroguzova N. 7469
1
2:1
 
28.6.
2018
Wang F./Xia X. - Hochevar B./Claes K. 7470
2
0:2
 
28.6.
2018
Pavan S./Humana-Paredes M. - Kotlasová T./Resová D. 7471
1
2:0
 
28.6.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Bansley H./Wilkerson B. 7047 finále
1
2:1
 
24.6.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Kozuch M./Borger K. 7040 o 3. miesto
2
0:2
 
24.6.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Bieneck V./Schneider I. 7047 semifinále
1
2:0
 
24.6.
2018
Kozuch M./Borger K. - Bansley H./Wilkerson B. 7049 semifinále
2
1:2
 
24.6.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7088
1
2:1
 
23.6.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Hermannova B./Slukova M. 7813
2
0:2
 
23.6.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Kozuch M./Borger K. 7811
2
0:2
 
23.6.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Van Iersel M./Stubbe J. 7812
1
2:1
 
23.6.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Larsen K./Stockman E. 7088
1
2:0
 
23.6.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Meppelink M./Keizer S. 7089
1
2:0
 
23.6.
2018
Kolosinska K./Kociolek K. - Hermannova B./Slukova M. 7087
2
0:2
 
23.6.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Behrens K./Ittlinger S. 7085
1
2:1
 
23.6.
2018
Heidrich J./Verge Depre A. - Bansley H./Wilkerson B. 7071
2
0:2
 
23.6.
2018
Van Iersel M./Stubbe J. - Ross S./Hughes S. 7084
1
2:1
 
23.6.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7053
1
2:1
 
23.6.
2018
Kozuch M./Borger K. - Betschart N./Huberli T. 7070
1
2:0
 
23.6.
2018
Behrens K./Ittlinger S. - Graudina T./Kravcenoka A. 7053
1
2:1
 
22.6.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Davidova V./Shchypkova I. 7439
1
2:0
 
22.6.
2018
Hasegawa A./Futami A. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7439
1
2:0
 
22.6.
2018
Graudina T./Kravcenoka A. - Kolocová K./Kvapilová M. 7443
1
2:0
 
22.6.
2018
Lima T./Horta Maximo C. - Davidova V./Shchypkova I. 7452
2
0:2
 
22.6.
2018
Gruszczynska J./Wachowicz A. - Fendrick L./Carico L. 7453
2
0:2
 
22.6.
2018
Bonnerova M./Nakladalova Š. - Walsh Jennings K./Branagh N. 7438
2
0:2
 
22.6.
2018
Silva Bigi T./Lopes Pereira Tosta V. - Wang F./Xia X. 7440
2
1:2
 
22.6.
2018
Dubovcová N./Štrbová A. - Alves J./Maestrini L. 7442
2
1:2
 
22.6.
2018
Baquerizo E./Fern.Steiner L. - Lahti T./Parkkinen A. 7451
1
2:0
 
22.6.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Van Iersel M./Stubbe J. 7729
2
1:2
 
21.6.
2018
Larsen K./Stockman E. - Bieneck V./Schneider I. 7730
2
0:2
 
21.6.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Behrens K./Ittlinger S. 7731
1
2:0
 
21.6.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Kholomina S./Makroguzova N. 7732
1
2:0
 
21.6.
2018
Heidrich J./Verge Depre A. - Betschart N./Huberli T. 7725
1
2:0
 
21.6.
2018
Ross S./Hughes S. - Kolosinska K./Kociolek K. 7726
2
1:2
 
21.6.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Kozuch M./Borger K. 7727
2
0:2
 
21.6.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Meppelink M./Keizer S. 7728
1
2:0
 
21.6.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Davidova V./Shchypkova I. 7462
1
2:0
 
21.6.
2018
Lima T./Horta Maximo C. - Larsen K./Stockman E. 7463
2
1:2
 
21.6.
2018
Van Iersel M./Stubbe J. - Fendrick L./Carico L. 7464
1
2:1
 
21.6.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Gruszczynska J./Wachowicz A. 7465
1
2:0
 
21.6.
2018
Kholomina S./Makroguzova N. - Walsh Jennings K./Branagh N. 7456
1
2:0
 
21.6.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Bonnerova M./Nakladalova Š. 7459
1
2:0
 
21.6.
2018
Behrens K./Ittlinger S. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. 7460
1
2:0
 
21.6.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Hasegawa A./Futami A. 7461
1
2:0
 
21.6.
2018
Betschart N./Huberli T. - Lahti T./Parkkinen A. 7452
1
2:0
 
21.6.
2018
Heidrich J./Verge Depre A. - Baquerizo E./Fern.Steiner L. 7453
1
2:1
 
21.6.
2018
Kolocová K./Kvapilová M. - Kolosinska K./Kociolek K. 7454
2
0:2
 
21.6.
2018
Ross S./Hughes S. - Graudina T./Kravcenoka A. 7455
1
2:1
 
21.6.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Dubovcová N./Štrbová A. 7438
1
2:0
 
21.6.
2018
Kozuch M./Borger K. - Alves J./Maestrini L. 7439
1
2:0
 
21.6.
2018
Wang F./Xia X. - Meppelink M./Keizer S. 7440
2
0:2
 
21.6.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Silva Bigi T./Lopes Pereira Tosta V. 7451
1
2:0
 
21.6.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Heidrich J./Verge Depre A. 7238
1
2:0
 
20.5.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Bansley H./Wilkerson B. 7133
2
1:2
 
20.5.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Antonelli M./Solberg Salgado C. 7016
1
2:1
 
20.5.
2018
Heidrich J./Verge Depre A. - Bansley H./Wilkerson B. 7015
1
2:1
 
19.5.
2018
Kozuch M./Borger K. - Heidrich J./Verge Depre A. 7374
2
1:2
 
19.5.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Kolocová K./Kvapilová M. 7375
1
2:1
 
19.5.
2018
Bansley H./Wilkerson B. - Hermannova B./Slukova M. 7372
1
2:0
 
19.5.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 7373
2
0:2
 
19.5.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Laboureur Ch./Sude J. 7230
1
2:1
 
6.5.
2018
Seixas de Freitas B./Berti Alves F. - Pavan S./Humana-Paredes M. 7229
1
2:1
 
6.5.
2018
Ross S./Hughes S. - Seixas de Freitas B./Berti Alves F. 7232
2
1:2
 
5.5.
2018
Antonelli M./Solberg Salgado C. - Pavan S./Humana-Paredes M. 7236
1
2:0
 
5.5.
2018
Laboureur Ch./Sude J. - Larsen K./Stockman E. 7228
1
2:0
 
5.5.
2018
Bieneck V./Schneider I. - Klineman A./Ross A. 7229
1
2:0
 
5.5.
2018
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Bansley H./Wilkerson B. 7230
2
1:2
 
5.5.
2018
Fendrick/Sweat - Howard B./Reeves K. 7231
1
2:0
 
5.5.
2018
Klineman A./Ross A. - Antonelli M./Solberg Salgado C. 7186 finále
1
2:0
 
7.1.
2018
Hermannova B./Slukova M. - Betschart N./Huberli T. 7185 o 3. miesto
2
0:2
 
7.1.
2018
Ludwig L./Walkenhorst K. - Bednarczuk A./Santos Lisboa E. 39443
1
2:1
 
26.8.
2017
Pavan S./Humana-Paredes M. - Maestrini Franca L./Antunes Da Rocha T. 39439
2
0:2
 
26.8.
2017
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Maestrini Franca L./Antunes Da Rocha T. 7046
1
2:0
 
25.8.
2017
Ludwig L./Walkenhorst K. - Pavan S./Humana-Paredes M. 7037
1
2:0
 
25.8.
2017
Maestrini Franca L./Antunes Da Rocha T. - Laboureur Ch./Sude J. 7369
1
2:0
 
25.8.
2017
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Hermannova B./Slukova M. 7368
1
2:0
 
25.8.
2017
Huberli T./Betschart N. - Pavan S./Humana-Paredes M. 7362
2
0:2
 
25.8.
2017
Ludwig L./Walkenhorst K. - Heidrich J./Verge Depre A. 7361
1
2:0
 
25.8.
2017
Bansley H./Wilkerson B. - Maestrini Franca L./Antunes Da Rocha T. 7275
2
0:2
 
25.8.
2017
Sweat B./Ross S. - Hermannova B./Slukova M. 7276
2
1:2
 
25.8.
2017
Huberli T./Betschart N. - Kolocová K./Kvapilová M. 7273
1
2:0
 
25.8.
2017
Heidrich J./Verge Depre A. - Ross A./Fendrick L. 7274
1
2:0
 
25.8.
2017
Sweat B./Ross S. - Ludwig L./Walkenhorst K. 7337
2
0:2
 
24.8.
2017
Laboureur Ch./Sude J. - Kolocová K./Kvapilová M. 7336
1
2:1
 
24.8.
2017
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Ross A./Fendrick L. 7335
1
2:0
 
24.8.
2017
Pavan S./Humana-Paredes M. - Hermannova B./Slukova M. 7334
1
2:1
 
24.8.
2017
Maestrini Franca L./Antunes Da Rocha T. - Sweat B./Ross S. 7333
2
0:2
 
24.8.
2017
Kolocová K./Kvapilová M. - Heidrich J./Verge Depre A. 7332
1
2:0
 
24.8.
2017
Ross A./Fendrick L. - Huberli T./Betschart N. 7331
1
2:0
 
24.8.
2017
Hermannova B./Slukova M. - Bansley H./Wilkerson B. 7330
2
0:2
 
24.8.
2017
Maestrini Franca L./Antunes Da Rocha T. - Ludwig L./Walkenhorst K. 7329
2
0:2
 
23.8.
2017
Laboureur Ch./Sude J. - Heidrich J./Verge Depre A. 7328
2
0:2
 
23.8.
2017
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Huberli T./Betschart N. 7327
1
2:0
 
23.8.
2017
Pavan S./Humana-Paredes M. - Bansley H./Wilkerson B. 7326
1
2:1
 
23.8.
2017
Maestrini Franca L./Antunes Da Rocha T. - Pavan S./Humana-Paredes M. 7013
1
2:1
 
23.7.
2017
Bednarczuk A./Santos Lisboa E. - Walsh Jennings K./Branagh N. 7012 nehrané
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
23.7.
2017
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.